• Dlhá dodacia doba

Celková spokojnost. MENOVKY vyzerajú dobre. Trošku horšie sa odlepuje páska na prilepenie. Inak spokojnosť.

• široký sortiment

odporúčam

• Objednávku si vybavím priamo z domu, nemusím nikam chodiť, na rozmyslenie mám viac času.

Bola som veľmi spokojná.

• Prehladne stranky

odporučam

• - profesionálne
    • - prehľadné
    • - rýchle
    • - cenovo dostupné
    • nemá

Odporúčam tento obchod pre profesionálne, prehľadné
    a rýchle nakupovanie.Nakupoval som v ňom prvý krát , ale bol som nad mieru spokojný aj s rýchlosťou dodávky tovaru a tak isto i z cenou.

Dobrá komunikácia , expresné dodanie , žiadny problém s kuriérom - -dalo sa dohodnúť na čase aj mieste vyzdvihnutia ...

• Rýchlosť, spoľahlivosť komunikácia

• Nakup z pohodlia domova

Nakup cez tento eshop odporucam, vsetko prebehlo v poriadku.

• dobrý výber
    • asi žiadne

doporučujem nakupovať

• Ziadna komunikacia zo strany obchodu, nerwaguju na spravy. Nikdy viac odtial neobjednam.

V tomto obchode nakupovať viac nebudem.

Doporučujem

• ponuka tovar ktory je iny na obrazku ako v skutocnosti
    • neodpoveda na mail

• dobre ceny

spokojnosť dodane do 24 hodin

• Neviem
    • Vyplateny tovar poslali na dobierku, neodpovedaju na maily a neda sa k nim dovolat

Neodporucam