• komunikácia
    • ústretovosť
    • profesionalita
    • rýchlosť dodania
    • kvalita služieb aj produktov

Veľmi seriózny a profesionálny prístup. Môžem len doporučiť všetkým.

• Rýchlosť dodania
    • Tovar prišiel nepoškodený a kvalitne zabalený
    • Tovar presne zodpovedá popisu a obrázku

rýchle vybavenie objednávky,
    tovar som objedala 17.7. poobede, doručený bol 19.7. ráno
    v poriadku nepoškodený
    maximálna spokojnosť

• Tovar bol v poriadku.
    • Nie je uvedená otváracia doba.
    • Nemajú označenie na kamennej predajni alebo je mali viditelne.
    • Neprijemna obsluha, ktorú by som ja nikdy nezamestnal.
    • Zle zabalený tovar, leštená kľučka iba v otvorenom plastovom vrecku. Chýbal červík do kľučky.

Nedoporučujem, objednávali sme tovar cez eshop klucka.sk, nakoľko som mal cestu cez Čadcu zvolil som osobný odber, obchod vôbec nebol označený ako klucka.sk, taký čo Čadcu nepozná ťažko to nájde, na stránke nemajú ani otváracie hodiny, prišiel som o 10:47, 2 zákazníci predomnou a nepríjemná obsluha mi povie, že do prestávky čo jej začína o 11 má nevybaví.
    Ceny sú primerane, tovar vyzerá v poriadku, ale označenie, otváracie hodiny a hlavne ochota personálu 0 bodov. Radšej by si mali zrušiť osobný odber!!!

• Dodacia doba vyse mesiaca

Nabuduce objednam tovar z Ciny, dodacia doba by bola kratsia..

Tovar vraj na sklade a nevedia ho dodať mesiac a pól. Výhovorky že už to príde niekoľko krát.

• Urcite neodporucam!!!!!!
    • drzy pristup, sluby ze to bude v cas a nakoniec to pride po tyzdnoch a este aj poskodene!!
    • Uz nikdy viac

Drzy pristup
    Poskodene vyrobky
    Nekonečne cakanie

• Dlhá dodacia doba

Celková spokojnost. MENOVKY vyzerajú dobre. Trošku horšie sa odlepuje páska na prilepenie. Inak spokojnosť.

• široký sortiment

odporúčam

• Objednávku si vybavím priamo z domu, nemusím nikam chodiť, na rozmyslenie mám viac času.

Bola som veľmi spokojná.

• Prehladne stranky

odporučam

• - profesionálne
    • - prehľadné
    • - rýchle
    • - cenovo dostupné
    • nemá

Odporúčam tento obchod pre profesionálne, prehľadné
    a rýchle nakupovanie.Nakupoval som v ňom prvý krát , ale bol som nad mieru spokojný aj s rýchlosťou dodávky tovaru a tak isto i z cenou.

Dobrá komunikácia , expresné dodanie , žiadny problém s kuriérom - -dalo sa dohodnúť na čase aj mieste vyzdvihnutia ...

• Rýchlosť, spoľahlivosť komunikácia

• Nakup z pohodlia domova

Nakup cez tento eshop odporucam, vsetko prebehlo v poriadku.

• dobrý výber
    • asi žiadne