-
Objednané hodinky prišli na predajňu bez súčiastky.Nákup sa musel stornovať a vraj to bol posledný kus.Vraj skúsia reklamovať,ale nevedia,či sa chyba odstráni.Mal to byť darček.Som sklamaná,nakoĺko aj v recenzii na Heureka zákazník riešil rovnaký problém.Poškodené objednané hodinky ani nevidel.Myslela som,že je to kvalitný obchod,už som si tam pár kúskov kúpila a odporučila známym..Už tam asi viac nepôjdem.