• Rýchlosť

• rychle dodanie
    • komunikacia pred nakupom

• Rychlost
    • Komunikacia

Obchod mi dodal presne to čo som objednal. Akurat ze ponukali ako darček napajaci kabel ešte ale ten mi neposlali. Nepotrebujem ho lebo mam zopar ale nech ho potom neponukaju

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia s klientom

• Vysoká ústretovosť a ochota riešiť vzniknutý problém s dodanou čiastočne nefunkčnou klávesnicou k notebooku. Nakoniec bola z iniciatívy eshopu zadarmo dodaná klávesnica vyššej kategórie - podsvietená klávesnica.
    • Perfektná komunikácia. Vlastná iniciatíva riešiť problém.

nič

• Prehľadný eshop s veľkým výberom tovaru
    • Dobrá komunikáciu s obchodom a rýchle vrátenie platby.
    • Nezobrazuje aktuálny stav na sklade. Tovar, ktorý bol skladom, v skutočnosti nebol na sklade. Nebol naskladneny dokonca ani po 5 dňoch.
    • Prevádzková doba od 7:00-15:00. Mimo tohto času sa nedovoláte, neodpisu vám ani nič neurobia s objednávkou. Neodošlú. Musíte čakať do ďalšieho dňa na spracovanie.
    • Chýbala mi informácia o zdržaní zásielky. Až na môj doraz po 3 dňoch mi odpísali že tovar nemajú skladom.

Obchod neodporúčam. Skúste nájsť alternatívny eshop napr v mojom prípade pre beteriu https://batteryempire.sk/ z Poľska.
    Predpokladám že objednávajú odtiaľto tiež. Pripadne nejaký tovar majú na sklade ale ako písal negarantuje to naozajtnu zásobu.

Reakcia obchodu Klávesnica

Dobrý deň. pán Kurucz

Ďakujem za spätnú väzbu.
    Pri produkte bola poznámka expedujeme 1-3 prac. Dní .
    Mrzí Nás to, že sme to nestihli expedovať, žiaľ zlyhala logistika dodávateľa .

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná a berte prosím na vedomie, že vážne berieme všetky pripomienky a pracujeme na ich riešení. Dúfame, že nám dáte šancu znovu Vás presvedčiť o kvalite našich služieb v budúcnosti.

S úctou,
    Michal