• Rýchly a spolahlivý

Super obchod dobré ceny

• Zavadzajuci popis a foto vyrobku

• Kvalita tovaru
    • Veľký výber
    • Výhodná cena

Veľmi rýchle dodanie. Tovar bol zabalený bezpečne. Z mojej strany maximálna spokojnosť.

• S obchodom som veľmi spokojná , tovar bol dodaný podľa požiadavky . Ďakujem .

OK

• Nedodržanie dodacej lehoty.

Reakcia obchodu kitchenstyle.sk

nesúhlasíme s vašou recenziou. Za tovar ste zaplatili v piatok popoludní, tovar sme odoslali hneď v pondelok. V stredu bola k dispozícii na vyzdvihnutie a vy ste si ju vyzdvihli vo štvrtok. Veríme, že sme odviedli dobrú prácu aj takto na poslednú chvíľu pred Vianocami.

• Perfektne zabalené.
    • Zvlášť rýchla doprava.

• Pri vyskytnutí problému okamžitá komunikácia s predajcom, ochota riešiť problem

myslím si, že balík sa stratil..číslo balíka sa nedá sledovať..žiadna správa od prepravcu mi neprišla..rozmýšľam, či ešte vôbec mám čakať, že niečo príde..

Reakcia obchodu kitchenstyle.sk

mrzí nás vaša nespokojnosť, ale došlo k problému s doručením na vami zvolenú adresu. Zásielka je už niekoľko dní v depe PPL v Žiline, pretože predajňa, kde ste si chceli zásielku vyzdvihnúť, momentálne zásielky neprijíma. Kontaktujte prosím prepravcu PPL a dohodnite si miesto vyzdvihnutia. Balík sme odoslali okamžite a toto hodnotenie by sa malo vzťahovať na odberné miesto a nie na nás ako predajňu. Žiadnu chybu sme neurobili a táto recenzia nie je zaručená.

• bezpečne zabalené
    • výborná cena

O.K.

Rýchle doručenie, skvelý tovar

• Rýchlo

• Rýchle vybavenie a dorucenie

• Bola som spokojná

Tovar dokonale zabalený.

Objednal som, zaplatil som, dodali. Všetko bolo tak, ako malo byť, ďakujem. Profesionálny prístup, okamžitá dodávka. A bol som o všetkom informovaný e-mailmi. Využijem ich určite aj nabudúce.

Všetko prebehlo o.k.

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania tovaru
    • Neviem o nevýhodach

Vrele doporučujem

POZOR!!! “smejdacke” praktiky v praxi!
    Po vrateni tovaru sa nemaju k vrateni penazi.
    Ked som na to upozornil, nakoniec vystavili dobropis. Za to, ze otvorite obal, zauctuju si zrazku 30% !!! z ceny tovaru. Vysoko neodporucam.
    P.S. Tovar musite poslat do ČR, co predražuje vratenie.

Reakcia obchodu kitchenstyle.sk

Zakúpili ste si u nás 4 výrobky a všetky ste nám poslali späť viditeľne použité, mastné, poškriabané a s poškodeným obalom. To nám spôsobilo škodu, pretože tovar je nepredajný. Podľa platných právnych predpisov má predávajúci právo znížiť cenu až o 100 %, ak sa vráti poškodený tovar.
    Sme hrdí na ústretový prístup k zákazníkom, a preto sme celkovú cenu tovaru znížili len o 17 %, nie o 30 %, ako píšete. Vrátili sme vám 95 € z tovaru v hodnote 115 €, tovar umiestnime do predajne a vďaka vašim konaniam ho nepredáme ani za polovicu.

Ak by ste tovar iba rozbalili a skontrolovali, ako to umožňuje zákon, samozrejme by sme vám neúčtovali žiadne zrážky z ceny.