Pri objednavke bol tovar skladom, ale na druhy deň prišiel mail ze musia tovar naskladnit, max 2 dni. Po 4 dnoch som zisťovala v akom stave je objednávka a tovar stale nebol skladom.

Ponukali tovar aj ked ho nemali na sklade s tym, ze uvadzali ze ho mali.. Sklamanie..

Po prečítaní návodu na používanie bolo uvedené,že prístroj sa nemá používať na epiláciu tváre. Pritom keď som si ho objednávala, nikde som sa o tom nedočítala. Teraz neviem, či sa dá prístroj vrátiť, alebo čo s ním. Prístroj som len vyskúšala či funguje. Prosím o radu. Ďakujem.

Tovar hovoria že doručia do 24 hod,a už je šiestý deň a nič!

Dobry den
    ospravedlnujeme sa, ja som vam pisala email, ze kompava zmenila balenie produktu a teda nemame v ponuke ten isty produt, ktory ste si objednali a preto som vasu objednavku stornovala a preposlala som vam storno a aj upozornenie na storno. Ospravedlnujem sa, ak ste to nedostal. Bohuzial mame MSM ale bez darceka a v inom baleni. Na stranke uz nie je dostupne. Kokosova Kingray

objednaný tovar stále nie je na sklade

Reakcia obchodu Kingray.sk

na stránke máme napísane DODANIE 31.marca. Bohužiaľ máme na tovar dvakrát toľko objednávok, ako stíha výrobca vyrábať, preto bolo pri produkte napísane dodanie skoro mesiac. Momentálne som zrušila vloženie do košíka, takže tovar ani nie je možné objednať, kým sa nevybavia marcové objednávky a nenaskladní sa aprílová dodávka.

V prípade nezáujmu o tovar kvoli dlhej dobe čakania mi napíšte a objednávku stornujeme.

Priebežne informujeme emailom všetkých čakateľov, takže ste museli obdržať email s UPOZORNENÍM NA DODACIU DOBU.

Kokošová
    Kingray

• objednávala som cez Heureku, objednávka potvrdená a dodnes tovar nedoručený. Cez heureku si nikdy nič neobjednám, obchod nepoznám, hodnotím objednávku a nedoručenie tovaru.

Dobry den,

lipo C askor ktory ste si objednali, tak sme na stranke mali pri nom napisane dodanie 2 tyzdne, pretoze vyrobca nemal tovar a cakal na jeho vyrobu a naskladnenie.

Vsetci nasi zakaznici cakali na lipo c askor dva tyzdne. Mrzi ma, ze to na heureke nebolo napisane.

Tovar mame skladom a idem vam teda zavolat, ci o neho mate zaujem, alebo nie.

Dakujem. Kokosova Kingray

• Tovar doteraz nedošiel, ani žiadna správa od Kingray.

Reakcia obchodu Kingray.sk

Dobry den, prosim poslite nam vase cislo objednavky, objednavky expedujeme do 24 hodin. Mame aj vratene balicky, ktore sa nasledne stornuju, tak mozno prave vas bol medzi nimi. Opsravedlnujeme sa za oneskorenie. Pokial balicek meska co i len 3 dni, je najlepsie ak nam zavolate, aby sme to vyriesili.

Prave som pozerala vasu objednavku a bola dorucena.

• Na stranke pisu dodanie tovaru do 24 hod, v objednavke do 3 prac.dnu, ale nic z toho nieje pravda! Na zaklade klamlej informacie som objednavku zrusil.

neskoro dodaný tovar, dodaný až po osobnom urgovaní......

• Nedostatočný popis produktu. Produkt zda sa dobry, no pri tej cene, za 100 g aminokyselín 33 Eur by clovek ocakaval lepsi popis produktu, kde by boli vysvetlene ucinky jednotlivych obsiahnutych aminokyselin a ich vplyv na zdravie. V popise je taktiez uvedene: podla odmerky naberte 2,5 g aminokyselin, zmiesajte s vodou a vypite... no ziadna odmerka prilozena nebola. Co si myslim, ze pri tejto cene by ju obchod mohol dodavat spolu s produktom. Je tazke zistit, kolko je 2,5 g tejto latky, kedze kazda latka ma inu hustotu a univerzalna odmerka tym padom nema dostatocnu vypovednu hodnotu. Takze ak clovek nema doma zrovna dgitalnu vahu, ktora vazi od 2g vyssie, nevie, kolko si ma z tych aminokyselin vlastne dat, aby neprekrocil dennu davku.Jednu lyzicku? Pol lyzicky?.... Mozte len hadat...

Reakcia obchodu Kingray.sk

Jedna šarža bola bez odmeriek ale kým sme sa to dozvedeli bola dávno rozpredaná. Účinok vyplýva práve z toho zloženia ale keďže je to výživový doplnok nemôžme ho uvádzať. ALe všeobecne produkt ovplyvňuje metaboluzmus tukov bunkami včítane nervových buniek a dopĺňa do organizmu zásobu látok, ktoré sú zdrojom NO v organizme predovšetkým v prúdiacej krvi.
    Tí čo si skúsia sa k nemu vracajú. Produkt sa volá Bioquant Amino komplex,lebo ak sa používa spolu so zdravotníckym prístrojom BIOquant, ktorý zase riedi krv synerrgickýúčinok je oveľa komplexnejší. Produkt bol vyvinutý práve na podporu účinkov prístroja BIOquant pri liečbe vysokého krvného tlaku teda hypertenzie.
    Inak sme jeho efekty nemohli popísať, koľko produktu kto potrebuje je individuálne, niekomu zásoba zdrojov pre kysličník dusnatý vystačí dlhšie niekomu kratšie, kontrola je jednoduchá meraním krvného tlaku.
    Prekvapuje nás, že produkt ešte nikto nepochválil, ale spokojní kupujúci pochádzajú z iných stránok resp. kontaktov a na heuréke akosi nikto nepochváli, tu všetci hľadajú len najnižšiu cenu a kritizujú.