• Došli mi poškodene hodinky za ktore bolo zaplatene dosť.
    • Poškodeny tovar maju, ktory predavaju.

Určite nenakupovať!!!!!!!!! Vyhodene peniaze za rozbity tovar…!!!!!!!!!

Tovar mi stále nedoručili je to už 15 dni

Dobrý deň.
    Ak si zákazník objedná produkt, ktorý nie je skladom a máme to uvedené aj na stránke , nemôžeme ho okamžite expedovať.
    Dostupnosť hodiniek potom zisťujeme u dovozcu danej znacky do SR , je závislá od skladu dovozcu a nemôžeme ju ovplyvniť.
    Doporučujeme vybrať si zo stoviek modelov , ktoré sú skladom na predajni a dokážeme ich ihneď expedovať.
    KIM GOLD
    Kamil

• Rychle dorucenie
    • Tovar prisiel poskodeny v dosledku coho sa nedal vobec pouzivat. Predavajuci sa po telefonickom rozhovore zbavil zodpovedmosti a navrhol mi, aby som si dala tovar opravit na vlastne naklady, resp. si ho opravit sama.

Reakcia obchodu KIM GOLD

Ďakujeme za nákup na našom e-shope.

Každý produkt pred expedíciou kontrolujeme , aby sme ho odoslali funkčný a v poriadku.

Našej stránke máme aj informácie o produktoch , kde je možné pozrieť si video ako správne nasadiť a uzamknúť náušnice a aj doporučujúce informácie:

" Zapínanie je veľmi krehké a preto je nutné si dať pozor predovšetkým pri prvom zapínaní.
    Doporučujeme odborne a bez poškodenia náušničky nasadiť a zamknúť do uška u detskej lekárky, alebo zlatníka. Tým sa vyhnete pokriveniu alebo poškodeniu zapínancieho patentu náušníc. "

V našej predajni všetky u nás zakúpené detské náušničky bezplatne , odborne a bez poškodenia nasadíme a uzamkneme na ušká dieťaťa .

Pokrivenie patentu náušnice nie je reklamácia tovaru - ale dokážeme ju počkanie bezplatne opraviť v našej predajni.

Pre urýchlenie / čas na doručenie a spätné odoslanie / sme zákazníčke doporučili návštevu zlatníka vo svojom meste, nakoľko nešlo o vadu výrobku, ale poškodenie tovaru neodbornou manipuláciou.

Už 27 rokov sa snažíme plniť priania zákazníkov .
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť .
    Kamil

Ina cena na internete, ina pri osobnom vyzdvihnuti a uplne ina( samozrejme vyssia, u nausnic o 15 eur) pri skontrolovani uctenky ☹

Reakcia obchodu KIM GOLD

Svet je plný anonymných hejterov...

Na e-shope máme ceny ktoré pri objednaní tovaru vždy dodržíme.

V našej predajni máme všetok tovar riadne označený cenovkami a každý zákazník vidí, za akú cenu tovar kupuje.
    Stačí si spraviť objednávku a zadať spôsob doručenia - osobný odber na predajni a žiaden problém s cenou nebude.

Ceny v eshope a na predajni sa môžu líšiť nakoľko cena výrobku sa skladá z ceny zlata a ceny práce. Cena zlata sa každý deň mení a je vždy pri novej dodávke iná. https://www.kitco.com/charts/livegold.html

Stačí prísť do predajne s fotografiou produktu z našeho e-shopu, ukázať personálu požadovaný produkt a internetová cena budete zachovaná.