Veľmi rýchlo vybavená objednávka ,vporiadku zabalená,platba prebehla korektne,aj doručenie bolo do dvoch dni od nákupu

S prístupom pána predajcu som bola veľmi spokojná, budem Vás odporúčať mojim známym a určite ešte u Vás budem nakupovať.

• Skvělá komunikace
    • Velká ochota a osobní přístup
    • Rychlé doručení zboží do ČR

• Rýchlosť dodania tovaru

• Urcite odporucam, profesionalny pristup, rychle dorucenie

• žiadna

Výborná komunikácia, ochota, rýchlosť doručenia. Zaujímavé ceny a krásne kúsky.

• Náušničky sú veľmi pekné, som rada že som ich objavila v tomto obchode, určite sa sem vrátim pre ďalšie šperky. O každej zmene objednávky som bola informovaná. Super komunikácia.
    • žiadna

• Rychlé doručení i do ČR
    • Komunikace

slušné, rýchle jednanie, dokonca mi pán (asi majiteľ - neviem) volal, že: "zajtra posielame zásielku a na ďalší deň ju máte" :) To sa mi ešte nestalo.

• Veľká spokojnosť.

Spokojnosť.

Všetko ok

veľmi profesionálny prístup pri spracovaní mojej objednávky a následne ďalšie informácie o nej týkajúce sa transferu.

• Tovar zodpovedá zobrazeniu na stranke
    • Pri kupe, resp., pri doruceni absentuje certifikát pravosti. Kupujeme šperky, zlate a bolo by vhodné keby certifikát pravosti bol súčasťou zakúpeného tovaru

• rychlost, pekne sperky, komunikacia obchodu

• Perfektná komunikácia, dokonca aj cez víkend, čo som bola skutočne prekvapená, keď mi v sobotu popoludní telefonovali z obchodu, aby mohli odpovedat na môj dotaz.

Super obchod, spoľahlivý, rýchlo reagujú

Velmi ústretový prístup

• Kvalitný tovar perfektný prístup a služby.

• Široký sortiment

Objednávala som nausnice podľa obrázku a neuvedomila som si veľkosť nausnice, volali mi ešte pred tým ako tovar poslali a uistili sa, či budu nausnice ozaj vhodne a bez problémov objednávku vystornovali. Oceňujem úprimnosť , férovosť, odbornosť a nie snahu zarobiť za každú cenu. V dnešnej dobe ozaj nezvyčajné a príjemne šokujúce. Jednoznačne odporúčam už len kvôli prístupu k zákazníkom