• Je to domovský obchod tohto výrobku a poskytuje montáž čo ušetrí veľa času a tiež servis k vám domov
    • nenašla som

Ďakujeme

• rýchla komunikácia , rýchle doručenie, ochotné jednanie pracovníkov a dopravcov....

veľmi dobrý internetový predaj

Ďakujeme

ďakujem za prispôsobenie sa mi v čase doručenia o ôsmej ráno. Páni, ktorí priniesli objednaný tovar boli veľmi milí a ochotní.
    Zatiaľ neviem či bol tovar doručený v poriadku, keďže som odišla do práce.

Pekný deň a veľa ďalších spokojných zákazníkov

.andrea

Ďakujeme

• Osobne poradenstvo a orientacia v produktoch
    • Malo veci priamo na predajni, hlavne male co nezaberaju vela miesta (kotuce, tyce a pod).

OK

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Aj nám je úprimne ľúto, že nemôžme na obmedzenej ploche vystaviť celú našu ponuku, ale sme predajcom fitnes produktov so záberom cca 1500 druhov a niekoľkých značiek. O to viac sa snažíme odborne poradiť zákazníkom priamo na našich predajniach.

• Pohodlný nákup
    • .........

Aj keď so s tovarom spokojný, neviem prečo je Kettler vyrobený v Číne. Pred nedávnom som podobný výrobok reklamoval z tohoto dôvodo, ale aj kvôli nepresnosti chodu...

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Bohužiaľ aj značka Kettler sa musela určitým spôsobom vysporiadať s globalizáciou trhu a najnižšie modelové rady sú vyrobené v krajinách s lacnejšou pracovnou silou. Avšak samozrejme aj tieto výrobky sú podriadené prísnej výstupnej kontrole.
    Ďakujeme

• možnosť osobného kontaktu pri výbere stroja, vyskúšanie stroja a poradenstvo

• rýchlosť
    • jednoduchosť
    • pohodlnosť

Mám 70 rokov. Ísť daný tovar kupovať do predajne bolo spojené s komplikáciami.Preto som sa rozhodla, po prvý raz v živote, zrealizoať kúpu cez internet. Boli sme aj s manželom spokojní. Naš odkaz pre seniorov - nebojte sa nových vecí, každá Vás posunie o niečo ďalej. Už si len želáme, aby sme od Vás zakúpený tovar ešte v zdraví dlho využívali. Snáď aj on nám k tomu zdraviu dopomôže. Želáme pokojné Vianoce a šťastný nový rok.
    Spokojní seniori

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Ďakujeme veľmi pekne ! Aj my Vám prajeme príjemné prežitie Vianočných sviatkov a do nového roku pevné zdravie.

• dorucenie priamo domov
    • moznost montaze

Ďakujeme

trojrocna zaruka cez obchod bola pre mna rozhodujuca

Ďakujeme

Čo sa týka prístupu predajcu, tak ohľadom informácií o výrobku som spokojná. Ale ich služby veľmi pokazila kuriérska služba, s ktorou som mala veľké problémy sa dohodnúť o doručení tovaru. Skutočne som veľmi sklamaná a rozčarovaná, koľko nervov a námahy som musela vynaložiť, aby sa mi tovar dostal domov. Už z toho tovaru ani nemám takú radosť, ako keď som si ho objednala. Dokonca som premýšľala o storno objednávky, ale nakoniec som tovar prevzala.

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Zákazníka sme kontaktovali a ospravedlnili sme sa za komplikácie pri doručení tovaru. Veľmi nás mrzí, keď našu snahu o spokojnosť zákazníka v závere pokazí kuriérska služba. Bohužiaľ tomu sa nevieme vyhnúť, ľudský faktor je niekedy nevyspytateľný. V každom prípade sme zaslali sťažnosť príslušnej kuriérskej spoločnosti a v prípade opakovania podobných prípadov, s ňou ukončíme spoluprácu. Ešte raz sa zákazníkovi úprimne osravedlňujeme.

• kvalitu
    • ceny

kvalitne vyrobky za vysoke ceny

• Seriózny prístup
    • zatiaľ som nezistil

odporúčam aj iným

Ďakujeme

• po objednavke som sice dostal potvrdenie, ze mi bude tovar doruceny do 5 dni, ked som 5 den volal do vasej spolocnosti pracovnik mi sdelelil, ze spediterka mala dovolenku, takze expedicia neprebehla

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Ďakujeme za reakciu, po kontrole sme zistili, že ste si tovar u nás objednával 12.8.2013 a tovar Vám bol doručený 19.8.2013, čo bolo na 5-ty pracovný deň. Pri produkte je uvedená doba dodania 2-7 dní. Je našou úprimnou snahou doručiť tovar zákazníkovi v deklarovanom termíne, bohužiaľ nie všetky okolnosti dokážeme ovplyvniť a niekedy sa nám stane, že zákazník dostane tovar až ku koncu deklarovanej doby. Napriek tomu spravíme všetko pre, to aby všetci zákazníci boli spokojní s dobou dodania tovaru.

• bezproblemov az na komunikaciu
    • Katastrofalna komunikacia so slecnou na customer service nerozumiem naco vola zakaznikovi ked nic nevie a drza je ze skoda reci.

priemer

Reakcia obchodu KETTLERSK.sk

Ďakujeme za reakciu, po overení sme zistili, že s Vami komunikovala len pracovníčka, ktorá má na starosti expedíciu tovaru, takže podáva zákazníkom informácie o termíne doručenia tovaru. Pokiaľ ste mali nejaké otázky ohľadne technických parametrov, stačilo o to požiadať a prepojila by Vás na kolegu. Dovolím si ešte reagovať na negatívne hodnotenie komunikácie našej kolegyni, do teraz sme mali len samé pozitívne reakcie od klientov, napriek tomu som celému personálu pripomenul zásady správnej komunikácie s klientom. Ešte raz ďakujeme za reakciu, len vďaka reakcií od klientov môžeme zdokonalovať našu činnosť.
    Ing. Miloš Trnavský - konateľ INVEX TRADE s.r.o.

• výborná komunikácia
    • dalo sa dohodnúť o najvhodnejšom termíne dodania

Ďakujeme

• úspora času pri výbere tovaru prostredníctvom internetu,
    • bezproblémová elektronická a telefonická komunikácia,
    • doručenie spolu s možnosťou montáže
    • Z nášho pohľadu obchod prebehol excelentne.

Jednoznačne odporúčame.

Ďakujeme

• chcel som aby mi poslali lavicu v mnou urceny den aj tak urobili a dalsi den mi prisla
    • trosku vysie ceny ale da sa to prezit

Ďakujeme

• vsetko ok. rychlo vyrieseny problem s jednym dielom (nebola to chyba dopravy)

Ďakujeme

• Popredajny servis a ochota nula bodov

Po zakúpení stroja a zaplatení odbornej montaze u mna doma,stroj otrasne začal vrzgať uz po prvom tréningu..Servisných technik mi na reklamaciu montaže,po telefóne povedal aby som si "to rozsroboval ,namazal a skúsil opäť zložiť do kopy"...Vážený ,tak za 700€ by som si predstavoval iný servis...Budúci nákup určite nepojde cez Vás vážený ;-)

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Vašu recenziu, na základe ktorej sme vyhľadali Vašu objednávku. Do dnešného dňa sme od Vás neobdržali žiadnu reklamáciu na Váš tovar. Včera t.j. dňa 29.4.2013 ste s nami telefonicky komunikovali, kde ste nam nevedeli upresniť aký tovar ste u nás zakúpili, číslo objednávky a neuviedli ste ani Vaše meno. Z týchto dôvodov naša spoločnosť nemohla objednať prípadny servis Vášho zariadenia.
    Nášmu montážnemu technikovi ste uviedli, že Vám škrípe rotoped (zakupeny mate elipticky trenazer). Na základe tejto informácie Vám poradil ako daný problém odstrániť, nakoľko sa jedná o pravidelnú údržbu zariadenia ako je uvedené priamo v originálnom návode od výrobcu.
    V prípade, že by ste mali naďalej záujem o servis u Vás na mieste, stačí nás o tom informovať na emailovej adrese: [email protected] alebo na telefonnych cislach: 046/5488128, 0911336625 pripadne vyplneninm servisneho poziadavku na adrese autorizovaneho servisneho strediska: http://www.kettler.cz/objednavka/

Upozorňujem Vas, že Vami popísaný problém nie je výrobnou vadou a v pripade neopravneneho servisneho zasahu Vam servis bude uctovany na zaklade platneho cennika autorizovaneho servisneho strediska.

Odoručam