• kvalita tovaru, všetko sedelo do posledného kusu ( montáž som si realizoval sám )
    • neviem o žiadnej

rýchle dodanie, ochota ( bez slova vyniesli 60kg. stroj na 7.poschodie za čo im skutočne ďakujem - nefungoval výťah )

Dobrý deň p.Jozef,
    ďakujeme Vám za nákup v našom obchode a veľmi priaznivú recenziu. Najdôležitejšie pre nás je spokojnosť našich zákazníkov, na ktorej si veľmi zakladáme a vždy nás poteší, ak čítame takéto hodnotenie.

• rýchlosť dodania,cena

• *****

*****

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Ďakujeme za Váš nákup a recenziu.

• prehĺadný,perfektná komunikácia,rýchlosť dodania
    • zatiaľ žiadne

určite odporúčam

Dobrý deň p.Jano,
    ďakujeme Vám za nákup a recenziu. Sme radi, že ste si vybrali eliptor značky KETTLER.
    Prajeme Vám príjemné cvičenie.

• Dokáže zabezpečiť náhradné diely aj po uplynutí záručnej doby.

Pozitívne

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Ďakujeme Vám za za nákup v našom obchode a pozitívnu recenziu. Teší nás spokojnosť zákazníkov s našimi službami.

Pri komunikácii s e-shopom bola dobrá komunikácia a ústretový prístupu k zákazníkovi.

Dobrý deň p.Mirec,
    ďakujeme Vám za nákup v našom obchode a pozitívnu recenziu. Prajeme Vám príjemné cvičenie na eliptickom trenažéri značky Kettler.

• Vyborna donaskova sluzba - dohodli sa na konkretnom case, ktory dodrzali.

Dobrý deň p.Soňa,
    sme radi, že ste boli spokojná s našimi službami.
    Ďakujeme Vám za nákup a pozitívnu recenziu.
    Prajeme Vám príjemné cvičenie. :)

• Kvalita tovaru, Dodacia lehota a komunikacia so zakaznikom

Najlepší

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Ďakujeme Vám za nákup a priaznivú recenziu. Sme radi, že ste boli spokojný s našimi službami.

• Rýchlosť
    • Zatiaľ neviem

Ten istý tovar som si chcel kúpiť inde.
    Ale obchodník mi nedokázal tovar dodať ani po mesiaci čakania a tu som to mal na druhý deń.

Dobrý deň p.Roman,
    pevne veríme, že v budúcnosti nás uprednostníte už pri prvom výbere a nestratíte drahocenný čas pri čakaní tovaru od iného predajcu.

• kvalitu
    • nezistil som

odporúčam

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Ďakujeme Vám za Váš nákup a priaznivú recenziu.

Perfektná práca zamestnancov - od rady pri výbere, cez komunikáciu o doprave. Stručne, jasne, ale nesmierne ústretovo, s tak profesionálnym a pritom príjemným prístupom som sa ešte nestretla.

Dobrý deň p.Katarína,
    sme radi, že ste boli spokojná s našimi službami, na ktorých si veľmi potrpíme.

tovar doruceny rychlo, bezproblemovo

Ďakujeme Vám za nákup a priaznivú recenziu.

• rýchle dodanie - avšak na stránke by som uviedla/nahradila som že údaj na stránke, kt. uvádza dodanie tovaru, tovar je na sklade, hovorí o dodaní tovaru kuriérskej službe. t.j. dodanie tovaru nebude do 1 dňa lebo tovar je na sklade
    • chýba mi kamenná predajňa, kde by som si mohla stroj vyskúšať, odskúšať, vybrať pre seba najvhodnejší

Dobrý deň p.Lenka,
    tovar sa snažíme expedovať čo najskôr no niekedy sa nám tento plánovaný čas z objektívnych dôvodov predĺži.
    Tovar je možné vyskúšať v našom showroome.

• Tovar som ešte nedostal už šiesti pracovný deň

Tovar som ešte nedostal už šiesti pracovný deň

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

kontaktovali sme Vás telefonicky a dohodli sme sa na neskoršom doručení tovaru z dôvodu, že neradi zasielame špedičnou službou objemné zásielky (vo Vašom prípade to bola posilovacia stanica). Doporučili sme Vám doručenie našimi pracovníkmi, ale bolo na Vás ako sa rozhodnete.
    Z tohto dôvodu pokladáme Vaše hodnotenie za neadekvátne.

• Rychlost
    • Neviem

Vyborny

Ďakujeme Vám za nákup v našom obchode a priaznivú recenziu.

• Netreba behat po obchodoch. Hľadala som konkretny tovar a vy ste ho mali v ponuke.

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Sme radi, že sme Vám ušetrili kopec času behaním po obchodoch a takto z pohodlia domova ste si mohli vybrať ten najlepší produkt pre Vás z našej ponuky.

kvalita výrobku

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Sme radi, že ste si pri výbere zvolili značku Kettler, ktorá patrí k lídrom v rámci domácich fitness zariadení.

• Spokojnost
    • Ziadne

Odporucam

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Ďakujeme za nákup a recenziu.

• široký sortiment značky Kettler a dostupnosť produktov skladom, rýchle dodanie
    • chýba komunikácia - od potvrdenia objednávky po doručenie - napr. ešte potvrdiť že v akom termíne - presný deň, bude dodaný tovar emailom

Spokojnosť, tovar kvalitný, personál obchodu priamo doručuje tovar a vie podať aj bližšie informácie o príslušenstve, spoľahlivosti a montáži, keď niečo budem potrebovať určite sa znovu na obchod obrátim

Dobrý deň p.Ľudmilka,
    sme radi, že ste bola spokojná s našimi službami a veríme, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti.
    Prajeme Vám príjemné cvičenie.

• určite je pre mňa výhodou nákup na splátky

skúsila som tento obchod na odporúčanie od kolegu a bola som veľmi spokojná s promptným vybavením objednávky

Reakcia obchodu KETTLER-SPECIAL

Sme radi, že sme naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme Vám za nákup a pozitívnu recenziu.