Dlhšia dodacia lehota.

Veľmi spokojná

Super nakup

Ahojte, stravujem sa zhruba asi mesiac touto stravou a zatiaľ to zaberá...cca 6_7 kg som dal dolu, ale uvidíme, ako to bude pokračovať ďalej. Teda zatiaľ všetko ok.

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Přeji mnoho úspěchů s dietou!

Obchod super

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. :-)

Za tým KetoMix, Katka.

Moja objednávka bola vybavená rýchlo. Som veľmi spokojná.

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Za tým KetoMix, Katka.

Balíček mal byt na týždeň s 5 jedlami a jeden deň žiaľ nevystačí strava. Prišiel balíček na 6 dní nie 7

Reakcia obchodu KetoMix

prosím o kontaktování naši zákaznické podpory s číslem Vaší objednávky. Samozřejmě vše prověříme, pokud byl nějaký produkt chybějící, dodatečně jej zašleme.

Za tým KetoMix, Katka.

• široký výber, rýchle dodanie

• Široký sortiment výrobkov
    • Výrobky sú chutné

S výrobkami od Ketomix som vážne spokojná. Sú chutné, hoci je to Keto, ale chute sú fakt dobré. Ketomix určite odporúčam

Za tým KetoMix, Katka.

Veľmi špatné hodnotím dopravu a komunikáciu...tovar som si objednal v minulý týždeň v pondelok skoro ráno a hneď aj zaplatil cez platobnú bránu. Do troch dní som mal mať tovar ako predoslali. V stredu som volal a pani Carolina mi sdelila, že tovar je iba zabalený. Tak ho tri dni balili! No dnes je pondelok a ja tovar nemám. Neviem aký majú problém, ale vôbec nie som spokojný. Som ich registrovaný zákazník a nechali mňa cez sviatky bez jedla. Som dôchodca a spoliehal som , že nebudem musieť prerušiť ketostravu...no, stalo sa. Peniaze už mali na účte za dve hodiny, tak nebolo treba ponáhľať s tovarom, ak mali zaplatené dopredu. Skutočne som nahnevaný..!

Dobrý den.
    Velmi nás mrzí komplikace ohledně delší doručovací doby, která byla způsobena svátky, při kterých se bohužel zkrátka nerozváží.
    Pokud jste do dnešního dne neobdržel zásilku, prosím, kontaktujte náš zákazníků servis.
    Děkuji.

• Dlhe dorucenie

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Mrzí nás, že byla doručovací lhůta delší a pevně věříme, že při další objednávce bude již vše v pořádku.

Za tým KetoMix, Katka.

• Už som mala skúsenosť s Keto bola som spokojná.Len treba mať silnú vôľu.
    • Len škoda,že nebol pri tom žiadny jedálniček ako postupovať.

Reakcia obchodu KetoMix

Denka, děkujeme za Vaši recenzi.
    Pokud jste si objednala výhodný balíček, měl Vám být do emailu zaslán jídelníček na celou dobu diety, prosím, pokud tomu tak nebylo, kontaktujte naši západnickou podporu.
    Předem děkuji.

Som spokojná.

Za tým KetoMix, Katka.

• prišlo mi to, čo sm objednala

Seriozny obchod , dobrá komunikácia

• promptne vybavená objednávka

Za tým KetoMix, Katka.

• Mylné informácie na nete, uvedená cena, ktorá neplatila, v tak známom shope by sa nemali vyskytovat protichodné informácie

Reakcia obchodu KetoMix

Dobrý den, na e-shopu jsou pevné uvedené ceny, liší se jen tehdy, kdy máme celoplošné slevy, které jsou vždy u produktů zaznamenané. (kolika % slevy)
    Pokud máte nějaké dotazy, prosím, obraťte se na náš zákaznický servis, rádi Vám objasníme vše, co budete potřebovat.
    Děkuji.

Za tým Ketomix, Katka.

• Je problém s dodávkou kuriérom.

Reakcia obchodu KetoMix

Heleno, velmi nás mrzí komplikace ohledně doručení zásilky. Prosím, pokud se objednávka stále nedoručila, kontaktujte náš zákaznický servis, spojíme se s dopravní společností.
    Předem děkuji za spolupráci.

Za tým KetoMix, Katka.

Nedodržaní termín dodania. Píše sa že do troch dní, čakám týždeň, ešte stále nebol tovar dodaný. Kuriérska služba má vôbec neinformovala o doručení a bolo sľúbené, že 3 hodiny vopred oznámia doricenie. Nestalo sa. Takže stále čakám na doručenie. Oľga

Reakcia obchodu KetoMix

Oľgo, velmi nás mrzí komplikace ohledně doručení zásilky. Prosím, pokud se objednávka stále nedoručila, kontaktujte náš zákaznický servis, spojíme se s dopravní společností.
    Předem děkuji za spolupráci.

Za tým KetoMix, Katka.

• Plná spokojnosť. Niektoré polievky nie sú celkom chutné, ale inak som s Vaším diétnym plánom schudol už 12kg z 99kg za 4 týždne.

Trochu dlhšia dodacia doba doručenia. Robím v obchode a denne objednávam tovar z Čiech a stále na druhý deň mám dodávku. Inak nemám výhrady.

Reakcia obchodu KetoMix

Ivane, děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste díky naší dietě dosáhl tak krásného výsledku!

Za tým Ketomix, Katka.