• Spolupráca s vašimi odborníkmi, riešenie problemov
    • Neposielajte po dňoch vypracované menu viazané na vás výber tovaru. Raňajky, desiata, obed,olovrant, večera. Napr.Ak si zákazník vyberie od vás mesačný Balicek tak by ste ho mali zasielať spolu s vypracovaným jedalnym lístkom na mesiac.

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.
    Prosím, kontaktujte nás na [email protected], zašleme Vám přesný jídelníček do emailu. Děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Všetko bolo v poriadku. Nemám čo vytknúť.

Za tým KetoMix, Katka.

Co sa týka obchodu, dodávky tovaru som veľmi spokojná

Za tým KetoMix, Katka.

Spokojnost pri nakupe balicka ketomix, ponuknuta 25% zlava pre pripadny dalsi nakup, rychlost dodania OK, komunikacia ohladom stavu objednavky OK

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Rychle dodanie,celková spokojnost

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Přeji mnoho úspěchů s dietou!

• zatiaľ som spokojná.
    • niekedy trvá dlhšie kým tovar dorazí.

Reakcia obchodu KetoMix

Děkujeme za Vaši recenzi a doporučení.

Za tým KetoMix, Katka.

• Čakám už týždeň a n8c ,peniaze už dávno majú na účte a ešte majú tú drzosť mi 3krat za týždeň písať,že tovar je na ceste a stále nič,dlhé čakanie

Krásný den.
    Velmi se omlouváme za komplikace spojené s doručením objednávky.
    Byla by jste tak ochotna a kontaktovala naši zákaznickou linku? Ihned se podíváme, kde se Váš balíček nachází.

Za tým KetoMix, Katka.

• Po šiestich dňoch žiadny tovar nemám

Dobrý den.
    Velmi nás mrzí komplikace spojené s doručením objednávky. Prosím, kontaktujte naši zákaznickou linku, ihned vyhledáme, kde se Váš balíček nachází.

spokojnosť

Za tým KetoMix, Katka.

Objednanie a doručenie tovaru bez problémov, ďakujem Jana J.

Za tým KetoMix, Katka.

Já jsem vždy spokojená vždy rychle ztratím kila je to motivace trochu horší je to udržet

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Velmi nás těší, že jste naším stálým, spokojeným zákazníkem.

Za tým KetoMix, Katka.

• Zatiaľ mi tovar nedorazil a to je už 5 pracovných dni od objednávky. Taktiež nemám žiadnu informáciu o stave mojej objednávky. Bolo by fajn to vylepšiť.

Reakcia obchodu KetoMix

Krásný den. Předem bych se ráda omluvila za pozdnější doručovací lhůtu způsobenou velikým nátlakem objednávek.
    Prosím, kontaktujte naši zákaznickou podporu, naše milé poradkyně Vám sdělí, v jakém stavu je Vaše objednávka.

Děkuji za Vaši trpělivost.
    Za tým KetoMix, Katka.

Dna 07.01.2024 som objednala tovar, zial, zatial mi nebol este dodany.

Reakcia obchodu KetoMix

Krásný den, předem bych se ráda omluvila za pozdnější doručovací lhůtu způsobenou velikým nátlakem objednávek.
    Vaše objednávka bude v nejbližší době doručena.

Děkuji za Vaši trpělivost.

Objednávka neprišla

Reakcia obchodu KetoMix

Dobrý den, mohla bych Vás požádat o kontaktování zákaznické linky?
    Zjistíme, kde se balíček nachází či kde se stal problém.

• Rýchle dorucenie

Chutné jedlá, široký sortiment, výhodné balenie, jednoduchá príprava , vhodné na cesty...odporúčam, skutočne pri dodržaní zásad sa dostaví efekt.

Za tým KetoMix, Katka.

objednávala som 4 a 2 týždňovú stravu a prišlo mi to spolu v 1 krabici. Nevedela som to rozdelit keďže som stravu objednávala aj mame.A prislo mi to aj so šejkrami ktoré som písala že nechcem pretože ich už doma mám 4 a chcela som namiesto nich niečo iné.:-(

Dobrý den.
    Pokud by jste cokoliv potřebovala ohledně rozdělení produktů ve fázích, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku, rádi Vám poradíme s jídelníčkem.
    Co se týče zasláním nechtěných šejkrů, za to se omlouváme. Prosím, při další objednávce nás kontaktujte a my Vám do objednávky vložíme kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti.
    Děkuji.

Za tým KetoMix, Katka.

Tovar mi prišiel dnes, tak neviem aké sú produkty, ale chlieb je chutný.

Reakcia obchodu KetoMix

Skvělé! Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a pevně doufáme, že budete s dietou spokojeni!

• Doručené

Reakcia obchodu KetoMix

Mnohokrát děkujeme za Vaše doporučení a recenzi. Přeji mnoho úspěchů s dietou!

Som maximálne spokojná. Ďakujem

Za tým KetoMix, Katka.

Keto celkovo ako obchod fajn. S vyrobkami aj s mojimi vysledkami som vdaka tomu spokojna. Jedina vyhrada co je,ze dorucenie trva nesmierne dlho. Z inych eshopov odosielaju hned na druhy den a tu aj ked maju napisane ze do 3 pracovnych dni alebo za 3 pracovne dni,nikdy to nedodrzia.

Hezký den.
    Velmi nás mrzí komplikace ohledně opakované delší doby doručování. Prosím, v moment, kdy si vytvoříte objednávku, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku, Vaše objednávka bude urgentně vyřízena a odeslána.

Děkuji za spolupráci.

Z tým KetoMix, Katka.