Všetko by bolo v poriadku až na to že som si objednala obrus so založením a poslali mi s opalenim ale cenu mi zaučtovali s opalenim

Reakcia obchodu KERA

Moc se omlouváme za chybu ve výrobě ale cena byla správně , protože obrus se založením je dražší než opáleny.

Takže som si objednal teflonové obrusy, čo ma zarazilo je že každý fľak z jedla sa hneď vpil do obrusu. Na oko je obrus vodoodpudivý ale iba na oko, ak som zotrel pár kvapiek aj vody z obrusu ta som zistil ze je stôl mokrý. Obrus je úplne tenký, nie je dosť husto tkaný a do reštaurácie úplne nevhodný. Neodporúčam

tovar my bol doruceny poskodeny a polovica chybala z 3 veci prisla len jedna

Reakcia obchodu KERA

Po kontrole bol od nás tovar odovzdaný kurierskej službe v poriadku. Veľmi nás to mrzí,
    budeme to reklamovať a Vám chybajúci tovar nahradíme.
    S pozdravom fa. Kera

Poslali mi bez vysvetlenia iba jeden tovar ale objednal som si 2 typy.

• Objednala som si tovar ktorý mi neprišiel nielenže v udanom termíne ale ani po termíne. Písala som im či mám ešte rátať s tým ,že mi objednávka ešte dorazí keďže som to zaplatila tak mi žiaľ neodpovedali. Neodporúčam.

Kupovala som obliečky na periny,nie obrus....
    Po prvom oprati dve dierky-zla tkanina,alebo prelezana látka. A navyše obliečky sú tvrdé.

• Po dodaní tovaru, predajca s vami prestane komunikovať v prípade reklamácie tovaru.

• Ponúkal záclony obšité na mieru, tovar aj práca kvalitné, rýchlo doručené.
    • Chaos. Aj v tomto hodnotení mi namiesto záclon priradilo akýsi obrus, ktorý som tam ani nechcel kúpiť. Tovar mi prišiel na dobierku, zaplatil som kuriérovi. Aj tak vo vnútri bola faktúra s QR kódom a výzvou na úhradu. Po pár dňoch mi prišiel mail s ďalšou výzvou na úhradu. Ohľadne faktúr je to zmätočný obchod

nepáči sa mi neinformovanosť o tom, že moja objednávka nemôže byť hneď vybavená.

• Dlhá doba dodania

Dobrý den
    Při objednávkách na ubrusy máme termín dodaní sedm dní. Pokud je to delší oslovujeme klienty a hledáme řešení.
    Děkujeme za pochopení

Objednávka bola pred 6 dňami a nemám info kedy bude doručená ani či tovar majú alebo nie

bohuzial, kvalita aj “zavan” na urovni Aliexpressu, pricom cenovo trojnasobok

Som nespokojna,lebo mi bol uplne iny tovar doručeny ako bol vyobrazeny

• Tovar došiel avšak záclona bola asi 10 cm zastrihnutá zvisle 25 cm od okraja. Opravila som si to sama zašitim a prehnutím záclony na nariasenie. Neviem ako sa bude správať pri praní.

• Nulová komunikácia, tovar ešte nedorazil, hoci je zaplatený, na opytovací mail žiadna reakcia
  • Objednávka bola uskutočnená pred 14 dňami. Doteraz tovar neprišiel. Zdá sa mi to dlho z dôvodu že je to slovenský obchod.

Až po niekoľkých dňoch od objednania tovaru mi prišiel email, že sa objednávka spracováva, ale po desiatich dnoch od tohto e-mailu žiadna ďalšia odozva ani doručenie tovaru.

Uz devet dni cekam na objednavku. Vcera - po mem dotazu-mi bylo receno ze objednavku odeslali a dnes mi do mailu prislo ze se objednavka zpracovava... Tak vazne nevim...

• Obchod moj objednany tovar nemal a tak mi poslali iny bez akychkolvek upozorneni,alebo opytania sa...farebne extremny rozdiel toho co som ja objednavala...a este sa pani v telefone smiala ze jediny darcek to mal byt

Cakam na tovar uz tyzden a stale je v DEPE..hrooza