Krásne, kvalitné oblečenie.

• veľký výber masiek
    • prijateľná cena
    • vysoké náklady na prepravu
    • zlá kvalita kostýmu (kostým bol z umelej látky, na ročného syna som si ho netrúfla obliecť)
    • vysoké poštovné pri vrátení tovaru (5,50€), ktoré hradíte vy
    • komunikácia s obchodom prostredníctvom mailu veľmi strohá, neosobná, jednoslovná

Objednala som masku pre svojho 1,5r syna. Kostým prišiel nepoškodený, avšak vyrobený z veľmi nekvalitnej/umelej látky. Rozhodla som sa kostým vrátiť. Poštovné za vrátenie tovaru bolo vo výške 5,50€, keďže ide o obchod sídliaci v Českej republike. Napokon aj keď som využila zákonom stanovenú možnosť vrátenia tovaru do 14 dní, bola som na nákupe stratová.

• Spoľahlivosť

Rychlost a spoplahlivost.

• dobrá komunikácia
    • rýchla reakcia na otázku
    • rýchle doručenie
    • trochu nejasný popis pri fotke

Podla popisu pri fotke som si myslela, ze ku kostýmu patria aj kvety na fotografii, ale tie neboli súčasť. Trochu to vylepšil darček k objednávke, ktorý obsahoval kvietok, inak by som asi bola aj celkom sklamaná a musela masku trochu dotvárať. Inak bola maska podľa predstáv, dcérke sa veľmi páčila. Pozitívne hodnotím aj výborné jednanie predávajúceho (rýchla a ústretová odpoveď na otázku), rýchle dodanie tovaru a vynikajúcu voľbu dopravcu, ktorý tiež jednal rýchlo a profesionálne.

rychlo vybavene, kostym je aj naozaj krasny. Spokojnost.

Veľmi výhodná cena tovaru, rýchle doručenie, dobrá komunikácia s obchodom. Nevýhodou je vysoká cena dopravy + balné, ktoré spolu takmer dvojnásobne prevýšili cenu mojej objednávky. Oplatí sa platiť vopred, pretože pri dobierke by ste platili euro naviac.

Rýchle vybavenie objednávky k spokojnosti

Som velmi spokojna ríchle dodanie dakujem

Parochňa je vyrobená z nekvalitného materiálu. Zadná časť parochne je o niekoľko centimetrov kratšia ako predná časť.
    Bižutéria je v poriadku.

• Rýchle doručenie. Tovar vyzeral presne podľa obrázku.

• Omylom dodaná iná veľkosť kostýmu, ako som si objednala, moja reklamácia však bola okamžite vybavená a správna veľkosť ihneď dodaná.
    • Veľmi pekné oba objednané kostýmy za rozumnú cenu.

• výborná komunikácia

• Veľmi promptne zaslanie tovaru

Kvalita zla a úplne e iné ako na fotke.... Vyhodené peniaze!!

• dostupny tovar na sklade

dobra komunikacia, spolahlive a rychle dorucenie

Rýchle dodanie aj s drčekom. Ďakujem!

Ponuka karnevalových kostýmov je pekná, vybraný kostým sme dostali veľmi rýchlo, komunikácia s dodávateľom je veľmi dobrá. Skutočný tovar je presne podľa fotto, aj veľkosti sedia, som veľmi spokojná, odporúčam nakupovať!

spokojnost

Orientovala som sa samozrejme obrazkom ponukaneho tovaru. Inu moznost som nemala. Balerina mala suknu krasne rovnu, co znamenalo, ze ma viacero spodnych sukniciek. V skutocnosti je len jedna a sukna pada nadol presne tak, ako kazda ina.
    Nevratila som tovar, pretoze ho vnucka potrebovala, ale fotografia nezodpovedala skutocnosti a nebola to klasicka sukna baleriny. Nabuduce budem opatrnejsia a takyto tovar sa pokusim najskor vyhladat v kamennom obchode.