• Včera som objednala parfem, zaplatila cez účet 66 E, dnes mail - objednávka zrušená. Dôvod prečo- žiadny, len formulár, a čo s uhradenou sumou -nič??? Bola som veľmi neopatrná, pretože až keď som zbadala ten mail mi došlo, že som zle urobila, hnedˇsom vedela, že je zle.. Bolo mi síce divné, že parfémy spolu s nejakými "inými výrobkami" ale predsa som objednala. Nuž stačilo kliknúť sem a mohla som mať po starostiach.

Takže neodporúčam. Ak tovar nemajú, nemôžu predsa uzavrieť obchodný vzťah takýmto spôsobom, že si dajú poslať peniaze a potom objednávku zrušia a ešte bez vysvetlenia, akým spôsobom peniaze vrátia. Totálny podvod.

• podvodnícky obchod, vyhnite sa mu velkým ublúkom

ODPAD !

• Stalo sa to iste co kopec inym ludom: tovar objednany 17.6.2017, kupna cena zaplatena dopredu na ucet, dna 19.6.2017 bola objednavka zrusena, peniaze doteraz nevratili napriek vyzve od pravnika. Firma nekomunikuje, z adresy sidla: Parková 45, Bratislava - Staré Mesto 821 05 sa list vratil ako adresat neznamy. To iste z korespondencnej adresy na webstranke: 94301 Štúrovo, Sv. Štefana 617
    • Obchod absolutne neodporucame.

Absolutne neodporucame z nasej skusenosti tento obchod.

• Na tovar si je niekedy potreba počkať aj dva týždne, čo je pri tých cenách logické pretože to nemôžu mať zo štandardných zdrojov.

Treba s tým počítať, že skôr ako za 1-2 týždne to

• nic
    • Podvodníci cakal som na nic jeden tyzden.

Neodporucam

• Zaplatil som dopredu peniaze cez BANKOVÝ PREVOD dňa 10.05. ,do dvoch týždňov som objednávku zrušil a žiadne peniaze už mesiace KANDER nechce vrátiť späť !
    • NEODPORÚČAM ! VEĽKÝ OBLÚKOM SA VYHNÚŤ !

Su to podvodnici !!! Som ochotny vymahat svoje peniaze !!

• Všetko prebehlo v poriadku.
    • Nic

Odporúčam

• všetko zle komunikácia s nimi funguje cez Maďarskú pobočku ináč hrajú mrtvé chrobáky dodanie bolo na 2x
    • 1x tri týždne čakania bez odpovedi
    • 2x po 2 týždňoch čakania aj keď podľa stránky mali všetko skladom nedodaná
    • za faktúru zas bolo treba bombardovať Maďarov aby ju poslali

Nikdy viac

Radšej si priplaťte pár drobných navyše za tie nervy a naťahovačky sa vám neoplatí ušetriť pár drobných

Vážený pán EL-SAKI,

Pamätáme sa na Vašu objednávku, kde neboli poriadne vyplnené polia potrebné k vystaveniu faktúry. To, že sme Vám poslali na dva krát tovar je aj v iných obchodoch, ale budeme sa snažiť opraviť naše chyby.

Pekný deň prajeme.

• - fiktívne nižšie ceny, no k produktu za výhodnú cenu sa samozrejme nedopracujete.
    • - stalo sa mi presne to čo sa tu už písalo ... na druhý deň mi prišiel email, že tovar už NIE JE SKLADOM a že moja objednávka je ZRUŠENÁ. Tovar sa pritom stále ponúka na ich stránke a je v statuse SKLADOM.
    • - pôvod firmy je tiež veľmi pochybný, žiaden telefonický kontakt. Iba email.
    • - samotný vzhľad ich stránky tiež nepríde seriózny.

Je viac než isté, že sa jedná o podvodnícku firmu, pretože neverím, že by sa v dnešnej dobe našli ešte takí packali a amatéri ako toto.

• Tlaciaren Canon platba na ucet
    • Na vasej stranke som napisal len pravdu do dnesneho dna ste ma ani na telefon ani na email nekontaktovali.
    • Dobry den, objednal som si u vas tlaciaren Canon v objednavke 285, GLS 9108915140. Pri doruceni chcel kurier po mne uhradu 35,94 euro. JA SOM TUTO SUMU UHRADZAL CEZ BANKOVY PREVOD DNA 29.5. o17:00. nechapem reco to chcel uhradit znovu v hotovosti. Ziadam o vratenie platby spat na moj ucet, do spravi pre prijemcu som uviedol cislo objednyvky tak ako bolo pisane v instrukciach.
    • Dakujem

Su to podvodnici Ked sa spravi naprav som ochotny ymayat svoje prispevky alebo napisat Opravu. !!

Pán Machovic
    Podľa našich informácií ste tlačiareň prebrali od kuriera, lebo k nám naspäť neprišiel. Boli by sme radi, keby ste nás neočierňovali zbytočne.

Pekný deň prajeme

• Všetko v úplnom poriadku.Registrácia prihlásenie objednanie a záver kurier platba na dobierku.
    • Problém že zabudli na daňový doklad alebo bloček.Na imail neodpovedajú kontakt žiadny.

S tovarom som spokojný ale bez dokladu na firmu musím riešiť iným spôsobom škoda.

Pán Marian,

Dakujeme za hviezdičky. Sme nová firma, tel.kontakt ešte nemáme, ale pracujeme na tom.
    Dúfame že od nás ešte objednáte.

• popis ineho produktu ako ma byť.

chaos na stranke.

• Fakt super ceny, len ci vam pride produkt, ja som radsej nic neobjednal.
    • Nejasny povod obchodu

ziadny telefonicky kontakt, madarska firma z Prahy s korespondencnou adresou v Sturove ?? Tu nieco nie je v poriadku......

• Uvádzajú, že tovar je na sklade, objednáte a po čase príde oznámenie, že tovar je nedostupný. Napriek tomu na webovej stránke uvádzajú naďalej, že tovar je na sklade.

Vyhnite sa tomuto obchodu veľkým oblúkom!

Pán Mik,

Ano uvádzame na stránke že skladom, ale my tiež objednávame z vonkajšieho skladu.

• podvodníci,3x som sa pýtal či mi tovar doručia v určíty deň ,dosť mi na tom záležalo,a potom mi odpísali .že to nedoručia ,ani telefónny kontakt nemajú,

Nikdy viac

• ani mi to nedošlo

nanič

• dsadas
    • dsadasd

dsadasda

• Dodržaná dotácia doba/týžden naskladnenie tovaru+3 dni doručenie/. E - mail komunikácia o stave objednávky. Mobil bez závady cena prijateľná.Návod na obsluhu v slovenčine.

Celková spokojnosť odporúčam.

• Ceny
    • E-Shop bez https.
    • Časté maďarské pojmy v slovenskom znení.
    • Pri tovare uvedená záruka 12 mesiacov.

Veľmi riskantne vyzerajúca stránka. Od kúpy som ustúpil počas objednávania.

• Tak pre som zatial nenasiel nic
    • Objednal som si u nich mobil ,hned po objednavke mi doslo ze to registruju a tovar mi pride do 2-5 dni.Tak dnes je 9 den a vobec ziadna reakcia na mail

Už ked som objednaval ,tak som nejak tušil ,že može byt problem ,preto som si objednal na dobierku.Počkam ešte 2 dni a zrušim objednavku