Nechápem dvakrát započítaná doprava tovaru.

• zaujímavé produkty
    • posielajú tovar po dátume spotreby

Tovar ktorý mi poslali bol už po expirácii. EXP. 11.2022 Neriešil som to nakoľko je medzi sviatkami a potreboval som súrne tepovať. Pri kúpe som si povedal že skúsim nejaké produkty v menšom balení a ak sa osvedčia tak nakúpim aj nabudúce, ale keď poslali tovar po expirácii tak tu už radšej viac nenakúpim.

Tovar sa ku mne po týždni od objednania stále nedostal. Jedna položka na mojom nákupnom zozname vraj nebola na sklade u dodávateľa, o čom ma neinformovali, pričom po telefonáte bol problém vyriešený za pár sekúnd. Žiaľ, nebolo to prvýkrát. Pravdepodobne už zvolím iného dodávateľa.

• objednal som a zaplatil v stredu, deklarovali dovoz v piatok, dnes je týždeň po objednávke a tovar ešte nemám, takže neviem, kde je problém!

Neprišlo my to co som objednala

• Ačkoli uvádí, že zboží, které je na skladě dodají následující den, ani po týdnu nebylo zboží dodáno, ani nebylo oznámeno připadné zdržení dodávky.

• Modré sú fajn, zodpovedajú objednanemu rozmer, čierne sú však malé, nedajú sa natiahnuť na nádobu.

Týždeň som čakal kým došiel tovar. Nerozumiem tomu.

• dobre ceny
    • neskore dodanie - az po vyzve z mojej strany
    • doteraz nemam dodavatelsku fakturu, aj ked som sukromna osoba

• Nízka cena
    • Dlhá čakacia lehota
    • Na prvý krát som sa nedovolal

Tovar mi nebol stále doručený pri platbe vopred. Už to budú 2 týždne preto by som obchod neodporúčal.

• žiadnu som nezaregistroval

neskutočne dlhá dodacia lehota

Tovar mali mať skladom, preto som si tohoto predajcu vybral. Na tovar čakám už viac ako 10 dní

Tovar bol v inom farebnom prevedení ako som objednal.

• Nikto ma nekontaktovať a už vyše 10 dni mám tovar aj zaplatení a tovar nikde!!!neseriózne jednanie
    • Dlhá dodacia doba

Objednaný tovar ani po 13 dňoch nedošiel, predfaktúru sme riadne uhradili, ale dodávateľ našu platbu nemal zaevidovanú... Stále čakáme na dodanie zaplateného tovaru...

Objednavka bola spracovana a za 10 dni od objednania tovaru sa mi nikto neozval,tovar nebol dosial doruceny pricom bolo na stranke uvedene ze tovar je skladom.Nulova komunikacia.....bieda.

Tovar bol zle zabaleny, cistic odpadov mi prisiel porozlievany, zrejme bol poruseny uzaver. Ide o silnú zieravinu, na co som predajcu upozornila, odpoved mi neprisla.

• dlhá dodacia lehota
  • 5.8. sme zaplatili objednavku a este stale nam nedodali tovar.

• Cas dodania je zly aj po 10 dnoch nemam ziaden tovar