• Objednávka bola zrušená obchodom bez udania dôvodu.
    • Objednaný tovar bol označený "SKLADOM", i tak ho neposlali.
    • Obchod neodporúčam, stratil som zbytočne čas čakaním na objednaný tovar.

• Žiadna výhoda

Tovar som objednal a zaplatil bankovym prevodom dňa 13.08.2022, po siedmych dňoch som telefonicky firmu kontaktoval, ze mi tovar nebol doručeny a dnes mi ho kurier priniesol a pytal odo mna dobierku na celu, už zaplatenu sumu. Samozrejme ze som ho druhy krat nezaplatil a kurier si tovar vzal preč. Ked som volal do firmi, pani mi povedala, ze kolegyna omylom zadala dobierku a ze je jej v podstate jedno ci tovar stornujem, alebo budem na neho cakať dalšich niekoľko dni. Som zvedavy, kedy mi vratia peniaze späť. Tovar uz nepotrebujem.
    Už nikdy viac nič nekupim cez tuto firmu.

• Tovar vystavujete na stránke a nemáteho

• Po prijatí objednávky nekomunikujú na zverejnenej linke. Mailom po urgencii potvrdený čas odovzdania na prepravu a doručenia nebol dodržaný.
    • Doteraz tovar nebol doručený???????????
    • ???????
    • Nerozumiem tomu.

Po odoslaní objednávky, žiadne potvrdenie mailom, žiadna komunikácia, tovar nedodaný.

• Dlhá dodacia doba, bez priebežnej informácie o dodaní tovaru !

Objednala som si tovar cez internet z ich stránky kde bolo napísané dodanie Max. Do 5 Dní ani po 13 dňoch nc neprišlo a na sledovaní objednávok je stále moja objednávka označená ako žiadosť spracovaná. objednala som si tovar cez inú stránku a do 6dni prišiel skôr ako od nich.

Tovar nebol dodaný, ale hodnotiaci mail mi zaslali už dva krát. Keby sa radšej starali o dodanie objednávky!

Neozonaceny vypredaný tovar

• Tovar som si objednala 18.7.2017, do dnesneho dna moja objednavka nebola spracovana

• objednaný tovar mi nebol doručený

tovar som objednal, oznam o vytvorení objednávky prišiel a viac nič
    už viac nebudem nakupovat v tomto eshope

• Kontajnery Ferex od Kajo lacne a menej kvalitne ako napr. od Sulo. Doba dodania nedodrzana.

Kontajnery lacne, nedaju sa porovnat s kvalitou SULO, nabuduce uz kupim SULO a nie od Kajo. To ze dodaju do 3 dni nie je pravda, musel som zistovat, kde je tovar. Az po mojej snahe hladali, co a ci sa vobec nieco odoslalo a ked potvrdili, ze to pride nasjedujuci den - neprislo. Musel som zase volat a dohladavat kontajner.

• doteraz som tovar nedostal

• Majú v predajni to čo avizujú.
    • Pomerne slušné ceny.
    • Slabá komunikácia so zákazníkom.

Všetko vyzerá byť v poriadku,len na moju objednávku asi zabudli a musel so sa pripomenúť telefonicky.Nikto mi nepovedal ani bú,ale tovar na druhý deň došiel.

• Ani po 10 dňoch mi tovar nebol doručený a neviem kedy sa tak stane!!!!!

• komunikácia

veľmi zle, dávam podnet na SOI

Reakcia obchodu Krupa Kajo

Dobrý deň, veľmi nás mrzí situácia, ktorá vznikla. Chybou tretej strany došlo k načítaniu extrémne nízkej, nereálnej ceny produktu, ktorého nákup vo väčšom množstve ste uskutočnili. Žiaľ nie je v našich možnostiach dodať Vám tovar v hodnote tisícoch eur za stotinu ceny a napriek našej najlepšej vôli máte právo podať podnet na prešetrenie obchodnej inšpekcii. Týmto by som Vám chcel popriať všetko dobré do života, pretože vo svete kde morálnosť je vzácna to budete určite potrebovať a snáď nebudete musieť riešiť podobnú situáciu, kedy VY budete na druhej strane. Pekný deň.

• Nedodanie tovaru,žiadna info preco tovar nebol dodaný

Reakcia obchodu Krupa Kajo

dostali ste automatické oznámenie o odoslaní Vašej objednávky? Z tohto obdobia evidujeme technické problémy a je možné, že sa objednávka stratila, čo nás nesmierne mrzí. V budúcnosti sa prosím neváhajte obrátiť na našu bezplatnú telefonickú linku 0800 500 170 alebo správou na [email protected]

- garantovane dorucenie predajcom na druhy den po tel. dohovore (ked som si neni isty ze to zvladnem, radsej poviem ze to na druhy den nebude)

- objednane vo stvrtok, malo byt dorucene v piatok (surne sme to potrebovali na vikend), prislo v pondelok

- faktura nebola pribalena pri zasielke, neposlana predajcom ani po emailovom dopytovani

- prvy a posledny nakup

Reakcia obchodu Krupa Kajo

viete nám prosím zaslať email na [email protected] o ktorú objednávku sa jedná? Veľmi nás mrzí, že nastala takáto situácia, faktúry sú automaticky generované a sú dostupné vo vašom účte. Ak ste túto faktúru neobdržali prosím neváhajte sa na nás spätne obrátiť.

Uplne zly prístup k zákaznikoví,tovar som si objednal ,nebol mi dodaný,napísal som im ako stojí moja objednávka a či bude vobec vybavená ,no nemal nikto snahu mi ani odpísat,tak som sklamany z takéhoto prístupu.