• Objednaný tovar dorazil až prekvapivo rýchlo

• Dlhá čakacia doba
  • Tovar som si objednala 18.7.2017, do dnesneho dna moja objednavka nebola spracovana

• objednaný tovar mi nebol doručený

tovar som objednal, oznam o vytvorení objednávky prišiel a viac nič
    už viac nebudem nakupovat v tomto eshope

• Kontajnery Ferex od Kajo lacne a menej kvalitne ako napr. od Sulo. Doba dodania nedodrzana.

Kontajnery lacne, nedaju sa porovnat s kvalitou SULO, nabuduce uz kupim SULO a nie od Kajo. To ze dodaju do 3 dni nie je pravda, musel som zistovat, kde je tovar. Az po mojej snahe hladali, co a ci sa vobec nieco odoslalo a ked potvrdili, ze to pride nasjedujuci den - neprislo. Musel som zase volat a dohladavat kontajner.

• Dobrý výber a dobré ceny.
    • Neviem o žiadnych.

S nákupom som spokojný a nebudem váhať nakupovať tam opäť.

Ja som bol velmy spokojny nemam ziadne vyhrady ani k internetovej stranke ani ku komunikacii vsetko ako bolo dohodnute tak aj prislo tak spokojnost

• Dobra komunikacia s obchodom. chcel som tovar skor lebo som odchadzal do prace a prisiel mi v cas.
    • neviem o nijakych slabinach obchodu

Tovar mi bol doruceny, na druhy den v praci hned odskusany a funguje na 100 percent. Som spokojny

• doteraz som tovar nedostal

• Majú v predajni to čo avizujú.
    • Pomerne slušné ceny.
    • Slabá komunikácia so zákazníkom.

Všetko vyzerá byť v poriadku,len na moju objednávku asi zabudli a musel so sa pripomenúť telefonicky.Nikto mi nepovedal ani bú,ale tovar na druhý deň došiel.

• -výhodné ceny hliníkových rebríkov
    • - cena sa menila počas vytvárania objednávky a zľavový kupón (doprava zdarma) nie je až tak výhodný. Druhý deň po vytvorení objednávky bola cena tovaru ešte nižšia aj s cenou dopravy. Rozdiel bol pár eur čo mi nestálo za rušenie objednávky.

výhodné ceny hliníkových rebríkov ale nedajte sa zlákať na zľavový kupón ( doprava zdarma )

• Ani po 10 dňoch mi tovar nebol doručený a neviem kedy sa tak stane!!!!!

• prehľad v sortimente,
    • dostupnosť požadovaného produktu.
    • nezameriaval som sa na zisťovanie slabín

Doručili mi včas požadovaný tovar bez porušenia, takže samozrejme že doporučujem využitie aj iným osobám.

Obchod je OK.

• komunikácia

veľmi zle, dávam podnet na SOI

Reakcia obchodu Krupa Kajo

Dobrý deň, veľmi nás mrzí situácia, ktorá vznikla. Chybou tretej strany došlo k načítaniu extrémne nízkej, nereálnej ceny produktu, ktorého nákup vo väčšom množstve ste uskutočnili. Žiaľ nie je v našich možnostiach dodať Vám tovar v hodnote tisícoch eur za stotinu ceny a napriek našej najlepšej vôli máte právo podať podnet na prešetrenie obchodnej inšpekcii. Týmto by som Vám chcel popriať všetko dobré do života, pretože vo svete kde morálnosť je vzácna to budete určite potrebovať a snáď nebudete musieť riešiť podobnú situáciu, kedy VY budete na druhej strane. Pekný deň.

• dobry pristup, ceny, rychloast dodania

Spokojny, doporucujem

• odbornosť personálu, ochotu poradiť, ústretovosť
    • z môjho pohľadu nemá

Odporúčam, čo nemajú, to za chvíľu zoženú.

• dobrý výber a cena
    • neviem o žiadnych

v pohode obchod, široká ponuka a dobré ceny

• Mali tovar čo som inde nenašiel.
    • Napísali mail že tovar bol zaslaný a na urgenciu že ešte nebol doručený zistili že ešte ho neposlali. Navyše doručovacia spoločnosť síce oznámila dva krát že tovar bude doručený 16.5., avšak bez udania času. Priniesli o 14,20 h. Od rána čakať a vyzerať zásielku sa mi nezdá prijateľné. Iné dopravné spoločnosti zavolajú a orientačne uvedú aj čas.

Obchod má v ponuke tovar čo som inde nenašiel.

Reakcia obchodu Krupa Kajo

mrzí nás, že nastala takáto situácia a za oneskorené vyeexpedovanie sa hlboko ospravedľňujem, avšak ani pri našej najlepšej vôli nemáme možnosti ovplyvniť výkon práce kuriérov - externej firmy, ktorá nám rozvoz zastrešuje.

• Nedodanie tovaru,žiadna info preco tovar nebol dodaný

Reakcia obchodu Krupa Kajo

dostali ste automatické oznámenie o odoslaní Vašej objednávky? Z tohto obdobia evidujeme technické problémy a je možné, že sa objednávka stratila, čo nás nesmierne mrzí. V budúcnosti sa prosím neváhajte obrátiť na našu bezplatnú telefonickú linku 0800 500 170 alebo správou na [email protected]