Obchod ani nebol schopny ma informovat ze mi idu rusit objednavku, reeagovali az na moj mail, ze objednavka je zrusena, tovar nie je na sklade

Reakcia obchodu Kadernícke potreby

hodnotenie nezodpovedá skutočnosti, nakoľko Vaša objednávka bola zrušená z dvoch dôvodov ktoré s Vami boli najskôr telefonicky a následne aj písomne odkomunikované:

- primárne ste si zvolili spôsob dodania do systému "Packeta" a formu platby okamžitou úhrada platobnou kartou, platbu ste však nezrealizovali takže Vaša objednávka bola automaticky zrušená keďže ste porušili uzatvorenú zmluvu

- sekundárne ste si objednali produkt od LOrealu, ktorý na slovenskom trhu končí, resp. skončil (čo asi viete inak by ste si neobjednali také veľké, neštandardné množstvo), my tento produkt tiež dopredávame a mali sme skladom posledný kus

Kadernícke potreby

• Doručenie expresné
    • Síce bol tovar zabalený, na istom mieste má niekoľko výrazných malých škrabancov (predpokladám, že to bol kus, vystavený predtým v obchode)
    • Obchod by mal na prípadné vady upozorniť

Reakcia obchodu Kadernícke potreby

my ani kamennú prevádzku nemáme a fungujeme výlučne ako internetový obchod. Ako aj sama píšete, tovar bol originálne zabalený a odoslali sme vám ho tak ako prišiel od výrobcu. Pokiaľ výrobok neprišiel v 100% stave, mohli ste nás kontaktovať a situáciu sme mohli vyriešiť.
    Kadernícke potreby

Až na to, že hrebeň mal merať 13 cm, meria 17 cm. Treba skontrolovať označenie hrebeňa a miery.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.