• všetky nechce sa mi vypisovat to tu
    • nema

super

• Kvalitné výrobky za výhodné ceny, široký sortiment.

• siroky sortiment vyrobkov, ktore nekupite v obchode, kvalitne farby na vlasy, ktore su ovela lacnejsie ako v kamennych obchodoch s kadernickymi potrebami, kde casto nedostanete to, co hladate

bohaty sortiment, rychle vybavenie zasielky napriek tomu, ze dodacia lehota mala byt neskor (objednavala som tovar, ktory nebol na sklade)

• ceny
    • komunikácia
    • výber produktov
    • cena poštovného

Nakupujem od nich roky a som veľmi spokojná. Obchod môžem len odporučiť, stránka je prehľadná, výber tovaru je široký, ceny sú dosť priaznivé v porovnaní s cenami v kaderníckych salónoch, rýchlosť vybavenia objednávky mi problém nerobila nikdy, v priemere to bolo pri naskladnených produktoch 3-4 dni, kým som objednávku dostala domov. Som veľmi spokojná aj čo sa týka komunikácie so zákazníkmi. Jedinou nevýhodou pre mňa osobne je poštovné, ktoré síce nie je dramaticky vysoké, ale určite by som nakupovala omnoho častejšie, ak by bolo o niečo nižšie.

• Nizke ceny
    • (Vraj) Vyhradny distributor
    • Donaska kurierom
    • Vzorka na vyber
    • Dlha dodacia lehota
    • Ziadna zlava

Nakupila som tu nie prvy krat. Snad nie posledny. Aj napriek vybornej komunikacii mi nebol doruceny vyrobok, kvoli ktoremu som cakala mesiac na dodanie. Zaplateny bol, no na fakture nie. Cenovy rozdiel mi vrateny nebol. Uz len kvoli velmi dlhej dodacej lehote, s ktorou som mala nie prvy raz skusenost, by som uprednostnila obchod, kde bude sice cena vyssia, ale budem to mat doma do par dni.

Reakcia obchodu Kadernické-potreby.com

Děkujeme za recenzi, velmi malou část zboží máme na objednávku a v dodacích termínech jsme bohužel závislí na dodavatelích. Velmi výjimečně se u nějaké neskladové položky stane, že má výrobek výpadek na skladě. O této skutečnosti zákazníka řádně informujeme. Pokud není výrobek v dohlednu, tak za něj samozřejmě všechny peníze vracíme nebo jej dopošleme, až dorazí. Vše podle vůle zákazníka. Bohužel případ paní Hany nemůžeme prověřit, neboť neznáme její číslo objednávky. Paní Hano, ozvěte se nám, prosím a vše pečlivě prověříme a vyřešíme. Vaše kadernicke-potreby.com

• široký sortiment tovaru výlučne pre vlasovú kozmetiku
    • zákazník nevie pri niektorých výrobkoch presne či je len pre ženy, muža alebo unisex

Prvý nákup spokojný, druhý som musel čakať vyše mesiaca na naskladnenie.

Reakcia obchodu Kadernické-potreby.com

Děkujeme za recenzi i za výtku, v současné době pracujeme na filtrech, takže zákazník si už brzy bude moci vyfiltrovat jen výrobky pro ženy, pro muže nebo unisex.

• super ceny

Odporúčam super e-shop

Reakcia obchodu Kadernické-potreby.com

Ďakujeme za recenziu;-) Robíme všetko pre to, aby služby naše služby boli kvalitné.