• Cervena farba kabelky je velmi pekna, páči sa mi kvalita kože, ma veľa priehradok. Na crossbody kabelku je velka, skor je to kabelka do ruky. Podľa obrázku vyzerala
    • mensia, primerane crossbody. Rozmery neboli uvedené. Kratšia rucka sa nedá odstrániť, je na pevných velmi veľkých kovovych kruzkoch,

Reakcia obchodu Kabelkynet

Vaša reakcia na kabelku plynie z Vašej neznalosti vyhľadať si informácie o produkte. Každý náš produkt má čo najpresnejší popis. Prosíme klientky, ktoré sa nesnažia vyhľadať informácie na obchode a nakupujú podľa obrázka, nech nám zavolajú na číslo tel. uvedené na našej stránke. Vždy im pomôžeme.
    Kabelku sme od klientky popýtali späť a peniaze sme jej vrátili.

Klientka si objednala kabelku Vlasta a toto bol jej popis:

Ak máte radi stredne veľké kožené kabelky na každý deň vo farbe peknej červenej, tak vám odporúčame túto taliansku koženú kabelku. Je veľmi praktická aj preto, lebo sa ľahko kombinuje k rôznym veciam v šatníku, či už športovým alebo elegantným. Zaujímavosťou je aj to, že má vnútornú komoru a pod príklopom dva vrecká na zips. Tento druh kabelky obľubujú dámy, ktoré majú rady voľný a ležérny štýl, či už siahnu po nohaviciach, šatách, sukni, rifliach alebo leginách. Kabelku dokážu nosiť cez plece alebo crossbody. Je vyrobená v Taliansku z pravej, hrubej, na dotyk príjemnej, vrubkovanej kože, ktorá Vám vydrží veľa rokov. Kovanie má vo farbe striebra. Veľmi moderné sú aj veľké krúžky na jej rúčkach.

Vonkajšie rozmery:
    dĺžka v strede kabelky: 32cm, dĺžka na vrchu kabelky: 27 cm, výška: 24 cm, hrúbka: 12cm, výška s rúčkou: 44 cm.

Vnútorné prostredie:

vrecko na zips zo zadu kabelky pod príklopkou: 1x / hlboké 15cm /
    vrecko na zips z predu kabelky pod príklopkou: 1x / hlboké 15cm /

• Stratili moju zasielku

Reakcia obchodu Kabelkynet

Dobrý deň. Hoci by sa z recenzie zdalo, že za stratenú zásielku je vinný pracovník internetového obchodu, tak sa ospravedlňujem za prepravcu, ktorý prevážal k nám zásielku od výrobcu, že v predvianočnom čase nedokázal počas troch dní zásielku nájsť. Zásielka však nemala byť doručená klientke do Vianoc. Objednávka bola spravená 14.12.2019 na produkt, v ktorom sme negarantovali dodanie do Vianoc. Každopádne už bude odoslaná v omeškaní jedného dňa a to v prvý pracovný deň po Vianociach. Hubikova

Obchod mi niekoľko dní nedal informáciu,že kabelka je poškodená a teda nepošlú tovar na základe môjho telefonátu mi to oznámili.

Reakcia obchodu Kabelkynet

Ospravedlňujeme sa. Informačný E-maile sme neodoslali a ostal nám v statuse koncepty.
    Ako útechu Vám ponúkame 10% zľavu na produkty nad 40€
    Postačí zadať do košíka kód: kabelkynet10
    Kód platí do konca roka 2018.

S úctou Hubíková

• Dodáva iná farba

Bola som velmi sklamaná. Namiesto jemne sivej mi prišla béžová farba. Kabelka mala byt darček pre mna blízku osobu. Pre priateľku bola farba podstatná.

Reakcia obchodu Kabelkynet

farba kabelky ktorú sme poslali bola naozaj veľmi jemne sivá. Pri popise farby sme sa rozhodovali na základe toho, že sme porovnávali farebné kombinácie z tohto druhu a preto sme o nej nemohli napísať béžová. Béžová farba z tohto druhu kabeliek vypadá úplne inak. Každopádne, ak sa kabelka nepáčila kamarátke tak ste nám ju mohli vrátiť. Odporúčam v budúcnosti požiadať ešte o amatérske foto. To by Vám lepšie pomohlo rozpoznať farbu. Hubiková

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Ten istý tovar by som kupila v inom internetovom obchode o 30% lacnejšie.

Reakcia obchodu Kabelkynet

každý klient má možnosť a právo vybrať si na iných internetových obchodoch. Hubíková

• rýchlosť

vyhovuje mi

vďaka. No nechápeme prečo je palec dole? Objednaná kabelka 1170305-05 Hubíková

• dobry vyber tovaru.
    • premrstene ceny

treba sa poobzerat aj po inych strankach,po objednani som nasledne nasla ten isty tovar s rozdielom 22,-€

Reakcia obchodu Kabelkynet

naše ceny odzrkadľujú nákup, dovoz, DPH, poštovné pre klienta a taktiež daň ku koncu roka. Ak chceme vytrvať na trhu dlhšie, tak sa musíme riadiť týmito pravidlami, aby sme štátu nič nedlhovali. Hubiková

Tovar mi bol doruceny, bol poskodeny. Bez akychkolvek problemov mi boli peniaze vratene este pred tym, ako som tovar vratila, komunikacia a ochota zamestnancov kabelkynet.sk na 150% urovni.

Reakcia obchodu Kabelkynet

Rešpektujeme Vaše rozhodnutia, pretože zákazník je u nás na prvom mieste. Ďakujeme.

• Velkou slabinou je, ze na stranke uvazadzaju, ze maju kabelku na sklade a pritom este nie je ani vyrobena

Reakcia obchodu Kabelkynet

Na obhajobu internetového obchodu a objednávky kabelky WZ02 svetlo sivá. Na stránke www.kabelkynet.sk nebolo uvedené, že tovar je na sklade. Hoci to klient tak tvrdí.

• tovar nezodpovedá opisu

Vážený klient,

skúste mi napísať o ktorý produkt sa jednalo a zjednáme nápravu.