Namaju na sklade a budu mat za cca za 2mesiace, ostuda.

Dobry den,

je nam luto, ze ste ostal s nasim obchodom nespokojny i ked je pravda, ze skladom takto specialny 25m cat.8 kabel bezne nedrzime a zial nas nemecky dodavatel ho mal len zadany do vyroby a preto ta dlha dodacia doba, pri niektorych specialnych vyrobkoch je to zial tak. Zial taka je postcovidova doba. Verim, ze sa este niekedy na nas obratite, pretoze mame skladom toho ozaj dost.

Kolekova
    majitelka

Strašne dlho dodacia lehota

Dobry den,
    dakujeme este raz za objednavku aj za Vas cas napisat nam recenziu i ked je nam luto, ze neodpouracate nas slovensky velkoobchod. Len pre uplnost aj pre ostanych mozno buducich zakaznikov by sme radi upresnili priebeh objednavky:
    - objednavku sme obdrzali v piatok podvecer tj mimo nasich otvaracich hodin
    - na sklade sme tovar NEMALI, jedna sa o staru technologiu SCART v hodnote 2,89€, tieto scart produkty ani skladom drzat nebudeme.
    - objednavku sme v pondelok spracovali a hned ako to bolo mozne sme tovar v Nemecku u vyrobcu objednali o com sme zakaznika riadne informovali
    - hned ako sme tovar obdrazli hned v ten isty den sme Vam tovar expedovali

Dakujem kazdemu kto docital az do konca :)
    Kolekova
    majitelka Kabel.sk

• bol dodaný neobjednaný tovar

Dobry den,

dakujeme za nakup a Vas cas na napisanie recenzie.

Tovar, ktory sme Vam obratom dodali, ste nam ani nereklamoval, ani nevratil spat. Produkt je 100% funkcny, mal len novy kod, inak je to presne to, co ste si objednal, aj v tej istej cene.

Objednal ste: Konvertor Audio Analog/Digital IN/OUT (toslink+koax/2xRCA) a presne takyto konvertor ste 28.1. prevzal od kuriera DPD tj 3 tyzdne pred napisanim tejto recenzie a kedze ste to nereklamoval, ani neposlal spat, ani nijak inak nas neifnormoval, preto Vasej negativnej recenzii zial nerozumieme a velmi nas mrzi. Dnes som Vam aj telefonovala, ale nemal ste zial cas alebo zaujem s mnou hovorit.

Kedykolvek sa mi mozte ozvat +421905740130 alebo na [email protected]

Katarina Kolekova