Netuším čo je s mojou objednávkou, prišlo mi iba potvrdenie objednávky a prijatie mojej platby - zatiaľ nič o odoslaní tovaru

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    Vašej recenzii nerozumieme, nakoľko dnes sme spolu mali príjemný telefonický rozhovor, v ktorom ste sa ospravedlňovali, že ste si neuvedomili, že boli sviatky a tovar Vám nebudol doručený v piatok resp. v pondelok. Vaša objednávka bola odoslaná ako sme Vás ráno informovali.

Veľmi nás mrzí Vaše negatívne hodnotenie, budeme Vás kontaktovať a vyriešime všetko k Vašej maximálnej spokojnosti.
    Naša planéta je planétou šťastia, ktorá túži po šťastných zákazníkoch :).

Ďakujeme a prajeme krásny deň.
    Jupitershop.sk

Objednávka nedorazila, v obchode nereagujú ani na následný mail ohľadne stratenej objednávky. Neodporučam

• V sms tvrdíte, ze vám bude doručený na druhý pracovný deň od odoslania sms a uz ubehlo niekoľko dní.....

Na obrázku čiapka pekná, ale v skutočnosti je aj šitie neúmerné..

• Brbolec odpadol

Nemusí byť zlí obchod

Reakcia obchodu JUPITERSHOP.sk

veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, tovar pedantne kontrolujeme pred každým odoslaním a robíme maximum pre spokojnosť zákazníkov. Ospravedlňujeme sa za tento problém a spravíme všetko preto, aby sa v budúcnosti nič podobné nezopakovalo.

Ďakujeme a prajeme pekný deň.

S pozdravom,
    Jupitershop.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Uz kedi som objednala a este stále my neprisiel

Dobrý deň vážená zákazníčka,
    Vaša objednávka nebola odoslaná z toho dôvodu, že ste si z platobných možností zvolila platbu vopred resp. platbu cez Internet banking o čom ste boli informovaná mailom a platbu ste do dnešného dňa nevykonala. Nasledovne sme si Vás dovolili kontaktovať prostredníctvom sms, telefónátu a mailovo a to viacnásobne. Keďže ste nereagovala ani na jeden z pokusov o komunikáciu, Vašu objednávku sme boli nútení stornovať.

Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, žiaľ, aj napriek našej enormnej snahe nebolo možné zásielku odoslať.

Napriek tomu Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a spravíme všetko preto, aby sme naše služby naďalej zlepšovali.

Prajeme pekný deň.

S pozdravom,

Jupitershop.sk

• Čakala som že sukňa za 25€ bude vyzerať lepšie a kvalitnejšie kvalitnejšiu kúpim za menej a hocikde

Dobrý večer pani Martina,
    veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Suknička, ktorú ste si zakúpili je ručne maľovaná, jedinečná a teda ju určite nekúpite nikde inde. Jej výroba trvá niekoľko dní. Mrzí nás, že ste nás vôbec nekontaktovali, tovar by sme Vám hocikedy bez problémov vymenili, prípadne vrátili peniaze bez akýchkoľvek zdržaní. O tieto sukničky je mimoriadny záujem a doteraz sme zaznamenali len nadšené reakcie od všetkých zákazníkov.

Prajeme Vám príjemne a pokojné prežitie Vianoc,

S úctou,
    Jupitershop.sk

• Tovar bol síce riadne zabalený, ale vzhľadom na jeho citlivosť na zaobchádzanie, slabo chránený. Najväčšie dózy boli mierne preliačené. Uvažoval som o jeho vrátení, ale nakoniec som to nechal tak.

komunikácia OK
    rýchlosť dodania OK
    balenie tovaru neadekvátne jeho ochrane

Reakcia obchodu JUPITERSHOP.sk

Škoda, že ste sa neozvali najskôr nám, tovar by sme Vám na naše náklady bez problémov vymenili. Mrzí nás to a vezmeme si z toho ponaučenie.