• Doručili mi inú vec akú som si objednal.

Reakcia obchodu Železiarstvo JUMI

Vaša skúsenosť nás mrzí. Dodávateľ zmenil špecifikáciu stroja a pôvodný stroj už nedováža, čo sme si spočiatku nevšimli. Pri vytváraní Vašej objednávky bolo pri produkte uvedené ,,nedostupné,, a my sme ho objednávali až na základe došlej objednávky od Vás. Stránku sme už upravili podľa nových špecifikácii.
    Každý zákazník má právo nepoužívaný tovar vrátiť, ak s ním nie je spokojný, alebo mu prišlo niečo iné. V prvom rade však treba kontaktovať dodávateľa, že sa stala chyba a hľadať riešenie. My sa potom dozvedáme z recenzií, že sme niečo poslali zle. Objednávok je veľa a tiež sme len ľudia.

Tím JUMI Železiarstva

Ne odporučam tu nákup lebo oklamali dodali miesto 2 ks zamku 1 ks . !!!!!!!!!!!!!!!!

• nedá sa objednať na doručenie domov

Vážený zákazník,

mrzí nás, že ste neobrdžal objednaný tovar, avšak pri tovare je jasne napísané, že "tovar neposielame špedičnou službou, doprava tovaru možná len na základe dohody", keďže doprava pri briketách je násobne drahšia, ako samotný tovar.
    Napriek tomu ste ho objednali na dobierku. Žiaľ neviem, čo iné sme mali urobiť, ako objednávku zrušiť, čo sme však urobili až po telefonickej dohode s Vami.
    Daný tovar sme už aj stiahli z e-shopu, aby nedochádzalo k podobným nedorozumeniam.

S pozdravom Rastislav Priester, jumi.sk

Stale ponukaju vsade najlacnejsie napr. Knipex ktory vobec nemaju v tej cene a len tahaju k sebe ludi aby kupili ine za drahsiu cenu. Ked v tej cene nieco nemam tak nesvietim vsade ze v pohode na sklade ze to je. Asi zas nespokojny zakaznik ze?

Dobry den,

mrzi ma, ze tovar nebol prave na sklade, kedze system sa aktualizuje vzdy k polnoci. Dane klieste v ten den nemal na sklade ani distributor Knipex, takze sme Vas obratom kontaktovali.
    To, ze Vam bol ponuknuty nahradny tovar vo vyssej cene nie je pravda.
    Telefon zdvihla Vasa manzelka, ktorej sme chceli vysvetlit, ze mame nahradu v nizsej cene, rovnakej znacky aj kvality, len s inou povrchovou upravou. Povedala nam, ze nam zavolate. Vy ste uz len zrusili objednavku.

Vrátil som tovar, ale zatiaľ mi tento obchod ešte nevrátil kúpnu cenu tovaru, má na to 14 dní na vrátenie kúpnej ceny odo dňa kúpy tovaru prostredníctvom zmluvy uzavretej na diaľku, v opačnom prípade sa obrátim na príslušné úrady SR!

Vazeny pan,

neda mi nereagovat na tento prispevok.
    Este pred objednavkou, ste ma po telefone prosil, aby som Vam vybavil dorucenie tovaru na dobierkus platbou v hotovosti, co spedicky pocas obmadzeni COVID19 nerobili. Nevadi, vybavil som.
    Dva dni potom, ste mi uz tovar poslal spat bez kontaktovania, bez odstupenia od zmluvy a este ste ho poslali na dobierku. V obchodnych podmienka je postup vratenia tovaru jasne napisany. Ani jeden krok ste nedodrzal. Baliky od neznamych odosielatelov v sklade na dobierku nepreberame!!! To, ze sa Vas balik stratil, je vina odosielatela, alebo posty.

Vazeny pan, netreba mat siroke ramena a skryvat sa za maily a recenzie, ale zdvihnut telefon a slusne vysvetlit, ze chcete tovar vratit.

Odstupenie od zmluvy ste mi poslali mailom 15. den po doruceni, balik prisiel az 21. den po doruceni, napriek tomu som ho prijal.
    Ohanate sa svojimi pravami podla obchodneho zakonnika, treba si vsak spomenut aj na povinnosti.

Rasto, jumi.sk

Obchod nemal tovar skladom hoci eshop tvrdil opak.

Reakcia obchodu Železiarstvo JUMI

Dobry den, mrzi nas to, ze sme nevedeli dodat dane cerpadlo. Niekedy je zial vypadok na strane dodavatela a my dostupnost nestihneme zmenit na stranke. Zvlast teraz, v dobe korona obmedzeni, ked niektore tovary nam namiesto 2 dni pridu za 2 tyzdne. Rasto, jumi.sk

Nemôžem hodnotiť, nakoľko mi zatiaľ neprišlo nič.