Som pohoršená. Zakúpila som 1 šálku za 12,65€. Nebola v originálnom balení, bola celá “ zacapkaná”. Za tie peniaze som čakala vyššiu kvalitu a úroveň.

• Tovar ešte nemám !!!

• objednala som si tovar pred 10 dňami.Keďže tovar bol skladom objednávku som poslala.Spätne mi prišla správa,že tovar musia naskladnit.Tovar stále neprišiel A v pondelok cestujeme už preč takže maleu musím kúpiť ruksak U nás.Bolo písané že tovar bude určite nás do 5 prác dní

Reakcia obchodu JUCHOO

Vámi objednaný batůžek nebyl skladem a bylo u něj uvedeno odeslání "do 5 pracovní dní". Pokud zboží skladem je, je u něj přímo napsáno "SKLADEM". Vaši objednávku jsme přijali 20.8., zboží bylo předáno dopravci 27.8., tedy přesně pátý pracovní den. Odeslání Vaší objednávky bylo tedy v termínu. Věřte prosím, že opravdu potřebujeme 5 pracovních dnů na objednání zboží u dodavatele a doručení na naši firmu. Následně operativně zboží odesíláme. Děkujeme za pochopení.

Váš tým Juchoo.

• Doručenie trvalo príliš dlho, bola som sklamanà s kvalitou za tú vysokú cenu čo som zaplatila.

Plišový zajačik bol drahý, no ale jedna noha nebola dobre našità.

termoska prišla a neprilieha vrchnáčik poriadne, nedrží, myslím, že predtým ako sa nie práve najlacnejší tovar odošle, mohli by ho skontrolovať a odoslať iba prvotriedny tovar, zajac je bezchybný

• Neaktualnost stranky