• motáci

Tovar mi bol zaslaný, ale zlý bohužiaľ doteraz nemám správny a to som chcel využiť sviatky na vymaľovanie:-(

• Tovar bol zaplateny s priplatkom dorucenia do 24 hodin vo stvrtok a doruceny bol az v pondelok

Vážená zákazníčka,
    Vašu objednávku ste urobili vo štvrtok 19.03.2020 o 16:38:25. Objednávku sme Vám odoslali v piatok 20.03.2020 a doručená bola v pondelok 23.03.2020. Vašu objednávku sme odoslali v najkratšom možnom termíne, vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá nastala. Žiadny extra príplatok na doručenie do 24 hodín na našom e-shope nemáme. S pozdravom Lukáš Melek

Plechovka farby za viac ako 60€ prišla absolútne bez akéhokoľvek bezpečnostného obalu! Len s nálepkou adresy a prilepenou faktúrou... Plechovka vyzerala ako by prežila útok na Berlín... Našťastie cez veko (dúfam) vytiekla Leon nepatrná časť obsahu. Čiže buď osobný odber, alebo zvoliť iného predajcu, ktorý nebude šetriť na bezpečnej preprave Vášho tovaru.

Reakcia obchodu www.jub-farby.eu

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, ale nedostali sme žiaden podnet od Vás ohľadne poškodenej zásielky až toto hodnotenie. Ak bol tovar poškodený a farba vytiekla bolo za potreby spísať reklamáciu, alebo nás hneď telefonický kontaktovať. Všetky zásielky sú poistené.
    Produkt ktorý ste si zakúpili je farba a plechovka v ktorej je farba je bezpečnostný a prepravný obal. Na každej plechovke olepujeme vrchnák proti otvoreniu.

Tá farba mi príde skôr ako hnedá nie ako červená.

Reakcia obchodu www.jub-farby.eu

Ďakujeme za hodnotenie. Kvalitu a odtieň však ako predajca nevieme ovplyvniť.