• Vzakupenom tovare nebolo všetko čo tam malo byť

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, pokiaľ sme Vám poslali nekompletnú zásielku. Naša zákaznícka podpora Vás kontaktuje a vyzistí viac informácií, aby sme mohli chybu napraviť.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Reklamácia vybavená povrchne , zaslaný iný druh tovaru a po reklamácii poslali zase ten istý tovar , len v inej farbe.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

ospravedlňujeme sa zaslanie iného farebného prevedenia hernej konzoly. Došlo k neúmyselnej chybe pri expedícii. Situáciu sme už vyriešili vrátením peňazí.

Ospravedlňujeme sa za nerorozumenie a vzniknuté komplikácie.

• Nefunkčný čínsky brak

Skúšal som rôznu zeleninu nefunguje to jedna strana sa uvoľnila a spruzina vyletela akí šíp nechce sa mi reklamovať je to zdĺhavé.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, pokiaľ krájač nefunguje správne, je možné, že sa jedná o chybný kus. V prípade záujmu o uplatnenie reklamácie nás, prosím, kontaktujte na [email protected]. Reklamácie riešime bez zbytočného odkladu, nemusíte sa obávať zdĺhavého postupu.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Objednal som si projektor kozmonaut a prišlo to zničené.hrkotali vo vnútri častice,tak som to musel rozobrať a všetko dávať dokopy.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, pokiaľ sme Vám zaslali projektor, ktorý nebol v poriadku. Bohužiaľ sa občas môže stať, že sa medzi tovarom objaví chybný kus. Každý takýto prípad však hneď po zistení riešime, a to buď zrýchlenou reklamáciou alebo vrátením peňazí. Pokiaľ by bolo čokoľvek v neporiadku či by ste chceli uplatniť reklamáciu, neváhajte nás kontaktovať na [email protected] a bezodkladne dáme veci do poriadku.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Mnou objednaný tovar,mal byť doručený na dobierku,ale špeditér tovar dal
    do Alza boxu a platbu požadoval cez platobnú bránu,čo som odmietol.
    A druhý nákup bol zrušený obchodom.
    Takže z 2 objednávok som nedostal ani jednu.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

ako už sme uviedli pri Vašom predchádzajúcom komentári, prípadné presmerovanie zásielky bohužiaľ nemáme možnosť ovplyvniť. Toto je vhodné riešiť priamo s prepravnou spoločnosťou.

Táto objednávka Vám bola zrušená, pretože nebola uhradená. Po predchádzajúcej neprevzatej dobierke Vám bola ďalšia platba na dobierku zamietnutá.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Tovar prišiel nie podla môjho výberu , čo bolo v objednavke. Tovar - uhlová brúska nemala označenie výkonu - koľko má wattov a nebol doručený technický manual , kde by sa to dalo dočítať. Poslali len univerzál na rôzne náradia o bespečnosti práce. Objednávka - Aku flexa Nakida 108 V - 125 mm - s bezuhlíkovým motorom + 2x 4000 mAh batéria 20 000 otáčok a prišla Nakida 21 V - 11 000 otáčok a kdže nebol technický popis k tejto bruske , tak neviem aké ešte sú rozdiely v náradí. Zatial som nedostal na reklamaciu žiadnu odpoveď. Tato uhlova brúska nema nasavacie otvory na
    • chladenie na konci držadla . Životnosť bude krátka.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, že sme Vám zaslali iný typ brúsky, chyba nebola úmyselná a radi by sme ju napravili. Ponúkli sme Vám možnosť situáciu vyriešiť reklamáciou, kedy by Vám bol zaslaný správny tovar v súlade s Vašou objednávkou. Zatiaľ nám od Vás ale neprišiel tovar naspäť, aby sme mohli reklamáciu odbaviť. Ak by ste potrebovali s niečím pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť na e-maile [email protected].

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• tovar som este nedostala
    • nesko ro posielaju zklamali ma

neviem co robia ked este mi tovar vobec neprisiel

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

ospravedlňujeme sa dlhšiu dobu dodania. Bohužiaľ nebolo v našich silách situáciu ovplyvniť. Dopravca riešil technický problém, ktorý spôsobil toto omeškanie. Zásielka pre Vás bola pripravená na vyzdvihnutie 7.12., tj 6. pracovný deň po jej odoslaní. Veríme, že nabudúce bude dopravca rýchlejší a táto skutočnosť nijako nenarušila dôveru k nášmu obchodu.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Nebola som spokojná kuriér nedorucil musela som ísť sama na odberné miesto kuriér ma vopred neinformoval ze vraj trubičky pri bráne neviem nepočula som a mohol zavolať zaplatila som 6eur za kuriéra a ešte som musela za auto aby zomnov išiel do druhej dediny vybrať balík nechcem viac nič starej stránky jed majú takých ľudí čo nedorucia tovar
    • Celé zle

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s kuriérom. Zamestnancov prepravných spoločností si bohužiaľ nevyberáme, ale veríme, že toto bola ojedinelá skúsenosť, ktorá sa už nebude opakovať.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk.

Tovar ktorý som si u vás objednal,mi nebol doručený kuriérskou službou,ale bol daný do Alza boxu bez kodu.
    Prepravca chcel odo mňa platbu cez internet,čo som odmietol.
    Takže tovar z Alza boxu bol vrátený predajcovi.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

za komplikácie sa ospravedlňujeme, objednávku ste mali s doručením na adresu, ale zrejme z kapacitných dôvodov dopravca presmeroval balíček na Alzabox, čo bohužiaľ ako e-shop nemáme možnosť ovplyvniť. Veríme, že nabudúce prebehne objednávka bez komplikácií.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Objednal som Chromecast - chýba mi slovenský návod na inštaláciu - neviem ho nikde nájsť. Pomôžete?

Dobrý den, Vojtěchu,

omlouváme se za nedodání návodu, naše zákaznická podpora Vám jej obratem dopošle a kontaktuje Vás telefonicky s omluvou.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Súčasťou kriminálneho pera nie je baterka aby pero fungovalo.Baterku v obchode nemajú ani mi nevedia poradiť kde by som ju dostala,preto som vlastne kúpila "mačku vo vreci".Objednala som 4 perá pre vnúčatá k vianociam.Z dôchodku to nie je zanedbateľná suma.Z Vašej strany chýba upozornenie,čo treba doobjednať aby výrobok fungoval!

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

pero disponuje integrovanou baterií, která se nabíjí přes USB. Naše zákaznická podpora Vás bude kontaktovat a vše vysvětlí.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Kvalita produktov je hrozná,prišla mi iná farba organizera ako som si objednala plus druhý produkt mi vôbec neprišiel.
    Obchod určite neodporúčam a viac z neho nebudem objednávat.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

omlouváme se, jednalo se o chybu expedujícího pracovníka. V této době zaučujeme nové pomocníky na skladě, kteří nám budou pomáhat před Vánoci, proto k takovým chybkám může dojít. Naše zákaznická podpora Vás kontaktuje a situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Tovar bol dodaný s tým problem nebol no nefunkčny.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

moc se omlouváme za dodání vadného zboží, zřejmě se bude jednat o vadný kus z výroby. V takovém případě nás stačí vždy kontaktovat e-mailem a celou situaci obratem vyřešíme zrychleným reklamačním řízením.

Naše zákaznická podpora Vás kontaktuje a situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Batérie boli bez značiek čo boli na letáku a popis bol na 24V a nie na 21V čo som si objednal.Hlavna vec že ste chceli pre jožka na kavu

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

omlouváme se, pokud jsme dodali jiné baterie k pile, nicméně v názvu i v popisu uvádíme baterie 21V. Káva pro Jožku na skladě je zcela dobrovolná služba, kterou můžete ale nemusíte v košíku zaškrtnout.

Ohledně baterií Vás kontaktuje naše zákaznická podpora a situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Omlouváme se za komplikace.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

k tovaru mi nebol dodaný návod v slovenskom/českom jazyku, faktúra a ani záručný list.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

za nedodání návodu se omlouváme, doposlali jsme Vám jej dodatečně na e-mail. Faktury zasíláme pouze elektronicky a slouží i pro uplatnění reklamace.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Tovar ktorý som si zakúpil je oničom kúpil som si reproduktor z rádiom na ktorom sa nedá pomalí nič naladiť .Chcel som tam mať stanice FM ale zatiaľ mi tam hraje iba rádio Slovensko a taktiež po každom vypnutí treba znova ladiť stanicu proste šmejd .

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, že rádio v reproduktoru nefunguje správně, zřejmě se bude jednat o vadný kus. Naše zákaznická podpora Vás kontaktuje a situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• OBIEDNAL SOM SI PONOZKY NA TVRDU KOZU A POSLALI STE MI CINSKY SUSIC NA VLASI MAM VAM PPSLAT FOTOGRAFIU SUSICA A PREROBIT ESTE VIAC UZ OD VAS NECHCEM NIC.

Dobrý den, Miroslave,

omlouváme se, občas se stane chyba při expedici, ale situaci pružně vyřešíme. Naše zákaznická podpora Vám zavolá a navrhne řešení.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Stornovali mi objednávku ...aj keď som ju uhradila a neodpovedajú na meil zatial veľké sklamanie

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

moc se omlouváme, jedná se o nedorozumění na naší straně, ohledně objednávky Vás budeme obratem kontaktovat.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.