• Tovar prišiel nie podla môjho výberu , čo bolo v objednavke. Tovar - uhlová brúska nemala označenie výkonu - koľko má wattov a nebol doručený technický manual , kde by sa to dalo dočítať. Poslali len univerzál na rôzne náradia o bespečnosti práce. Objednávka - Aku flexa Nakida 108 V - 125 mm - s bezuhlíkovým motorom + 2x 4000 mAh batéria 20 000 otáčok a prišla Nakida 21 V - 11 000 otáčok a kdže nebol technický popis k tejto bruske , tak neviem aké ešte sú rozdiely v náradí. Zatial som nedostal na reklamaciu žiadnu odpoveď. Tato uhlova brúska nema nasavacie otvory na
    • chladenie na konci držadla . Životnosť bude krátka.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás, že sme Vám zaslali iný typ brúsky, chyba nebola úmyselná a radi by sme ju napravili. Ponúkli sme Vám možnosť situáciu vyriešiť reklamáciou, kedy by Vám bol zaslaný správny tovar v súlade s Vašou objednávkou. Zatiaľ nám od Vás ale neprišiel tovar naspäť, aby sme mohli reklamáciu odbaviť. Ak by ste potrebovali s niečím pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť na e-maile [email protected].

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Dobré,

páska skvele poslúžila

• Veľmi dobre

• tovar som este nedostala
    • nesko ro posielaju zklamali ma

neviem co robia ked este mi tovar vobec neprisiel

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

ospravedlňujeme sa dlhšiu dobu dodania. Bohužiaľ nebolo v našich silách situáciu ovplyvniť. Dopravca riešil technický problém, ktorý spôsobil toto omeškanie. Zásielka pre Vás bola pripravená na vyzdvihnutie 7.12., tj 6. pracovný deň po jej odoslaní. Veríme, že nabudúce bude dopravca rýchlejší a táto skutočnosť nijako nenarušila dôveru k nášmu obchodu.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

• Nebola som spokojná kuriér nedorucil musela som ísť sama na odberné miesto kuriér ma vopred neinformoval ze vraj trubičky pri bráne neviem nepočula som a mohol zavolať zaplatila som 6eur za kuriéra a ešte som musela za auto aby zomnov išiel do druhej dediny vybrať balík nechcem viac nič starej stránky jed majú takých ľudí čo nedorucia tovar
    • Celé zle

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s kuriérom. Zamestnancov prepravných spoločností si bohužiaľ nevyberáme, ale veríme, že toto bola ojedinelá skúsenosť, ktorá sa už nebude opakovať.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk.

• ++++++

spokojnosť

Tovar ktorý som si u vás objednal,mi nebol doručený kuriérskou službou,ale bol daný do Alza boxu bez kodu.
    Prepravca chcel odo mňa platbu cez internet,čo som odmietol.
    Takže tovar z Alza boxu bol vrátený predajcovi.

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

za komplikácie sa ospravedlňujeme, objednávku ste mali s doručením na adresu, ale zrejme z kapacitných dôvodov dopravca presmeroval balíček na Alzabox, čo bohužiaľ ako e-shop nemáme možnosť ovplyvniť. Veríme, že nabudúce prebehne objednávka bez komplikácií.

Spokojná

Rýchle konanie.

• Dodanie cena

Až na jeden maly zádrhel všetko v poriadku

• zatiaľ to bolo prvý krát čo som si objednala

Súper

• Už som tu nakupovala a vrátila som sa opäť, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod.

cena

Objednal som Chromecast - chýba mi slovenský návod na inštaláciu - neviem ho nikde nájsť. Pomôžete?

Dobrý den, Vojtěchu,

omlouváme se za nedodání návodu, naše zákaznická podpora Vám jej obratem dopošle a kontaktuje Vás telefonicky s omluvou.

Internetový obchod JozkovaZlava.sk

Súčasťou kriminálneho pera nie je baterka aby pero fungovalo.Baterku v obchode nemajú ani mi nevedia poradiť kde by som ju dostala,preto som vlastne kúpila "mačku vo vreci".Objednala som 4 perá pre vnúčatá k vianociam.Z dôchodku to nie je zanedbateľná suma.Z Vašej strany chýba upozornenie,čo treba doobjednať aby výrobok fungoval!

Reakcia obchodu JozkovaZlava.sk

pero disponuje integrovanou baterií, která se nabíjí přes USB. Naše zákaznická podpora Vás bude kontaktovat a vše vysvětlí.

Super obchod.