• Dobrý deň ,vložky sú nekvalitné, po dvoch týždňoch nosenia sa olupuje vrchná vrstva ,mala som túto značku a nič také sa s nimi nestalo a mám ich už rok

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že s našimi výrobkami nie ste spokojný. Ďakujeme Vám za recenziu.

• Obchod ponuka tovar ktorý nieje naskladnený

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

tovar naskladňujeme pravidelne, niekedy sa však stane, že sa veľkosti rýchlo vypredajú vďaka nízkej cene.
    Ak máte o nejaký model záujem, môžete sa informovať na tel čísle 0911 914 575.

Sára z JOHNC.SK

Tovar nekvalitne ušitý nesedí na nohe akokeby boli obe papuče ľavé.Čidlo bežné nosenie je malé.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že s našimi výrobkami nie ste spokojný, snáď pri ďalšom nákupe si vyberiete tovar, ktorý Vám bez problémov padne na mieru. Ďakujeme Vám za recenziu a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Pri objednávaní bolo písané zapínanie na suchý zips,doručené bolo na zips, čo robí pri obúvaní problémy

Ďakujeme za pripomienku - opravili sme popis na stránke, Jana z JOHNC.SK

Konkrétne u objednaného tovaru stále preskakovala veľkosť ne 1 číslo.Nakoniec sa mi podarilo správne číslo,tak som pokračovala k pokladni a doručeniu.Po dokončení som su vôbec nevšimla,že opäť veľkosť skočila na číslo ktoré som neustále opravovala a takú veľkosť mi i poslali a takú veľkosť nemá nikto komu by som ich mohla venovať.Musím ich poslať na výmenu,alebo älne odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí.

Ďakujeme za recenziu a pripomienku, Jana z JOHNC.SK

• 0bch0d reklamu je a predáva produkty bez toho, že by sa presvedčil, či ich má k dispozícii pre zákazníka. Nespoĺahlivé.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

tovar pravidelne naskladňujeme, avšak môže sa stať že sa veľkosti rýchlo vypredajú vďaka nízkej cene.
    O dostupnosti sa môžete informovať na tel. čisle +421 911 914 575 . Sára z JOHNC.SK

• Dňa 14.9.23 mi boli doručené papuce a po 2 týždňoch sa obidve odložili od podrážky.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že nie ste s našimi produktami spokojný, v prípade akýchkoľvek problémov ste sa mohli obrátiť na našich pracovníkov telefonicky alebo e-mailom. Dúfam, že Váš ďalší nákup bude v poriadku. Ďakujeme Vám za recenziu. Tím JOHNC.SK

• Rýchle vybavenie objednávok.
    • Žiaľ,skoro všetky ponúknuté produkty sú príliš úzke, nemyslíte na seniorov.

Je potrebné sa pred objednávkou informovať o produkte, pretože sa nezhoduje so skutočnosťou.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že s našími výrobkami nie ste spokojný, snáď pri ďaľšom nákupe si vyberiete tovar, ktorý Vám bez problémov padne na mieru. Ďakujeme Vám za recenziu a tešíme sa na Váš ďaľší nákup.

Tovar (pár dámskych papúč) mi bol doručený v dvoch rôznych veľkostiach. Ľavá sa nezhoduje s pravou. Náklady na reklamáciu, čas a námaha by boli pre mňa väčšie a horšie ako bola cena tovaru. Len ten zlý dojem zostáva.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že nie ste s našími produktmi spokojný, v prípade akých koľvek problémov ste sa mohli obrátiť na naších pracovníkov telefonicky alebo e-mailom. Dúfam, že Váš ďaľší nákup bude v poriadku. Ďakujeme Vám za recenziu.

• Do dnešného dňa som balík neobdrzala prišiel e-mail že mám kontaktovať kuriersku spoločnosť aby mi doručili balík že vraj som ho neprebrala nemám žiadne oznámenie o tom že mi mal byť balík doručený a kontakt na kuriéra tak nemám koho kontaktovať
    • Zlá komunikacia

Som veľmi sklamaná balík nemám a mám kontaktovať kuriéra keď nemám číslo na kuriéra

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Je nám ľúto, že ste mali takúto skúsenosť, v prípade nedoručenia tovaru sa treba obrátiť na kuriérsku spoločnoť DPD, ktorá poskytuje všetky potrebné údaje o doručení e-mailom, ktorý posielajú každému, my vieme Vám len poskytnúť informácie, kde sa tovar nachádza a kedy sa v prípade nedoručenia vráti späť k nám, ale za problémy s doručením nie sme zodpovedný. Ďakujeme Vám za recenziu a tešíme sa na Váš ďaľší nákup.

• Veľké sklamanie,naivne som si myslela,že papuče sa vyrábajú u nás a to je tovar čínsky šmejd,dámske papuče Kvetka podrážka smradľavá guma,fuj nikdy viac

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Dobrý deň, mrzí nám vaša negatívna skúsenosť. Inak model papuče Kvetka sú vyrobené v E.U. - od jedného z najlepších výrobcov papúč, materiál je lán + spodok guma, lepidlo je talianske, stovky párov z toho modelu sme predali a máme od zákazníkov len pozitívne recenzie. Jana z JOHNC.SK

• Objednávka vytvorená, zaplatená a potom mi volali, že topánky nie sú čierne ale tmavozelené a že sú poškodené, poškriabané na opätku, či ich chcem za 10€ (pôvodne stáli 15€)
    • Platba sa mi ani po týždni nevrátila

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Dobrý deň, mrzí nám vaša negatívna skúsenosť. Poškodený tovar nechceme posielať preto sme vás informovali. Peniaze sme Vám vrátili v zákonnej lehote, Jana z JOHNC.SK

• objednavka bola zrusena a peniaze mi stale neprisli

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Ďakujeme Vám za recenziu. Vaša platba bola vrátená dňa 18.04.2023.

• Objednané boli kožené topánky avšak tie, ktoré boli dodané okolo kože ani neprešli. Vo vnútri topánky je dokonca nálepka, že topánky sú čisto syntetické a textilné. Takže popis nezodpovedá skutočnosti. Topánky som si nechala, viac by ma stálo vrátenie a naťahovanie sa, ako je cena tovaru.
    • Druhé, ktoré som si objednala a v ponuke pri objednávaní boli skladom, už pri vybavení objednávky neboli v objednávaní farbe, takže obchod ma kontaktoval s ponukou inej farebnosti.

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Ďakujeme Vám za recenziu, zároveň nám je ľúto, že nie ste s našimi produktmi spokojná.

Tovar mi došiel sú mi veľké topánky ale ešte k tomu boli nosené tak preto stali 10€ som smutná stoho reklamovala som a prerobila ďakujem....

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Ďakujeme Vám za recenziu. Mrzí nás, že ste mali takúto skúsenosť, našim zákazníkom sa snažíme vyjsť vždy v ústrety a vyriešiť akékoľvek problémy s produktmi.

• Ceny

Na stránke mali dostupných viac veľkosti, v skutočnosti však mali len posledné číslo. Takze mi na druhý deň objednávku zrušili

Uhradene platobnou kartou a po 14 dnoch tovar este nedorazil, velmi smutne..

Reakcia obchodu JOHN-C Shoes&Bags&Accessories

Dobrý deň prajem, vašu objednavku sme mali hneď pripravenú, len banka nám dala echo o zaplatení až teraz v piatok 11/11. Dnes Vam odošleme vašu objednávku, ospravedňujeme za komplikácie, Jana z Johnc.sk

objednávka zaslaná 22.10.2022 a tovar do 31.10.2022 ešte stále nedorazil.

• Tovar intenzívne zapácha , hlavne domáce papuče a crocksy. Sú nepoužiteľné. Zápach nemizne ani po niekoľkodňovom intenzívnom vetraní. Tovar som nevrátila, ale po tejto skúsenosti už v tomto obchode nakupovať nebudem.

Textilné časti obuvi intenzívne páchnu aj po dlhšej dobe.

• nespolahlivy obchod

Objednany tovar-biele balerinky mi neboli dorucene ,vraj ich omylom predali na predajni...bez komentara!