Pred 10 dnami som si objednal tovar kotori mi nedosiel, a este aj zalohu som zaplati a telefon maju druhi den vypnuti

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Z celkovej objednavky nemali stvrtku veci,pritom mali pisane ze su skladom,ako alternativu mi ponukli 3x drahsiu vec.Z mojej strany to bola prva a posledna objednavka

Pri tovare. Ktorý som si objednal. Nebola žiadna informácia. Že nieje momentálne k dispozícii, že je skladom. No po objednaní som dostal mail. Od predajcu, že mali chybné informácie o počtoch na sklade a tovar nieje k dispozícii a bude Až v Auguste( o vyše mesiaca neskôr) .. Som veľmi nespokojný..

Reakcia obchodu JFauto

Dobrý deň, objednali ste si tovar, pri ktorom je zvýraznené : Dostupnosť: Na vyžiadanie. V deň objednania sme prezistili aktuálnu dostupnosť a napísali sme vám email v tvare : Dobrý deň, difúzor sa naskladňuje v Nemecku začiatkom augusta a potom ho môžme objednať my. Želáte si počkať ?

V žiadnom prípade nešlo o chybné informácie o počtoch na sklade. Odporúčam Vám byť viac pozorný pri vytváraní objednávok v akomkoľvek eshope. Vaša recenzia je vymyslená a zavádzajúca.

Pekný deň,
    Furda - JFaudio

• neseriozný

Reakcia obchodu JFauto

Dobrý deň, deň po vytvorení objednávky sme Vás informovali o tom, že tovar je momentálne nedostupný. Ponúkli sme vám ekvivalent, o ktorý ste nemali záujem. To je podľa Vás neserióznosť?. Furda JFaudio

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Zavadzanie o produkte. Ziarovky, ktore som si objednal, neboli v skutocnosti take, ako ich opisovali na ich stranke.

Reakcia obchodu JFauto

Vaša reakcia je subjektívne hodnotenie tovaru a nie nášho eshopu. Pokiaľ ste neboli spokojný so žiarovkami, mohli ste nám tovar zaslať späť a vrátili by sme Vám peniaze.
    Pekný deň,
    Furda JFauto.sk

• Adresa obchodu nejestvuje

jeden krat a dost

Reakcia obchodu JFauto

ako to myslíte adresa obchodnu nejestvuje ? Prevádzkujeme internetový obchod, nie kamennú predajňu. Tovar sa dá osobne prevziať v meste Košice - po dohode. Všetky potrebné informácie sú dostupné na našej stránke. Vaša reakcia je neopodstatnená. Pekný deň, Furda

ojebavači

• neviem
    • hlavne som sklamany z neprehladnosti stranky objednal som si diodove ziarovky a bol som v tom ze cena plati za par alebo teda balenie ale bolo to za ks co je dost dobry chytak takze v konecnom dvosledku som zaplatil za balenie cca o dve eura viac ako doteraz u mojho dodavatela

treba si dat pozor na ceny ako sa uvadza ci je cena kus alebo par

Reakcia obchodu JFauto

Dobry den p.Jašo. Ceny su uvedené za 1 ks LED-ky. Pri Vašej neistote je potrebné sa informovať. Nie je to žiadný chyták, kedže je možnosť vrátenia tovaru do 7 dní. Pre zachovanie dobrého mena našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť vrátenia, prípadne zľavu na ďalší nákup aj keď sa nejedná o chybu z našej strany. Pekný deň. JFauto