Pri autíčku písalo ,že je skladom a doba dodania je 2-5 dni.Prešlo 8 dni a tovar nemáme stále doma. Viac by som odtiaľ neobjednal nič.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

mrzí nás Vaša reakcia, len pre objasnenie Váš tovar bol v stave za ,,2-5 dní u Vás doma,,. Dodacia lehota sa nám predĺžila o 2 dni. Vy ste ale tovar neprevzal a odmietol a balík sa nám vrátil naspäť. Takže za nás je silne neseriózne vypisovať recenzie tohoto typu hlavne keď ste zrejme vopred vedeli, že tovar neprevezmete.

S pozdravom a poďakovaním

Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

Velmi dobrá komunikace, odborné poradenství a v neposlední řade ochota + rychlost! DÉKUJI.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme za pozitívnu recenziu snažíme sa vždy poradiť najlepšie ako vieme :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

• Komunikácia hrozna. Prístup hrozný a neviem v akom stave sa nachádza moja objednávka. Sľúbili tovar do piatich dní, dnes už sme na siedmych a nič.

Dobrý deň Beatrix,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť, posnažíme sa pre budúcnosť všetko ešte zrýchliť aby tovar bol u Vás skôr než sa nazdáte.

• TOP

rýchlosť dodania

Dobrý deň TT,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu potešila :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

tovar objednaný 24.9.21 s termínom dodania podľa stránky obchodu 29.9.21. Tovar mi síce osobne doviezli po viacerých urgenciach osobne domov dňa 2.10.2021. Takže treba asi počítať s dlhšou dobou dodania.

Dobrý deň Jana,

• Dodacia doba deklarovaná do 5 prác dní tovar stále nedorazil
    • Výrobok nemôžem hodnotiť keďže ho nemám.

• TOTO SI PREČÍTAJTE!!!
    • samá výhovorka
    • komunikácia najhoršia akú som kedy zažil

Tento obchod žiaľ musím negatívne hodnotiť a vrelo odporúčam si to prečítať všetkým, ktorý váhajú či si odtiaľ niečo kúpiť alebo nie. Syn mal narodeniny tak krstný mu objednal elektrické autíčko s takmer mesačným predstihom samozrejme zaplatil dopredu. Dopadlo to tak, že už po narodeninách mu napísali ich chyba pošlú to aj s darčekom naviac, pár dní na to mu napísali, že to musia zrušiť a má poslať číslo účtu, že vrátia peniaze. Poslal číslo účtu raz, druhýkrát čuduj sa na TRETÍKRÁT mu odpísali, že sa to rieši... odpovedám za ňho snáď mu tie peniaze raz prídu. Hovorím si objednávam na eshopoch pravidelne toto bude len nejaký blbý príklad. Skúsim to objednať teda ja sám ešte raz nech má autíčko aspoň na meniny. Najprv som im zavolal či autíčko je skladom. Čuduj sa svete odpoveď: ,,áno auto ako vidíte na eshope je skladom, odporúčam ak chcete hneď, v košíku si vyberte možnosť doručiť čo najskôr a tak vám to môže prísť už zajtra". Prešli 2 dni hovorím si neprišla mi ani odpoveď, že prijali objednávku napíšem im... Prvý mail - neodpísali. Skúsim kontaktný formulár - neodpísali. Skúsim FB - čuduj sa svete ihneď mi odpovedal aspoň automat :D Odpovedal som automatu a na to mi prišla odpoveď už priamo od človeka - konečne (áno bol to fyzický človek nakoľko v texte asi pritlačil klávesu a boli tam chyby a navyše tam bola aj moja mailová adresa, ktorú by si automat nevymyslel. Tak som im zase odpísal a tu to začalo... Správa prečítaná - bez odpovede. Napíšem druhú - prečítaná, nič. Tretiu - prečítaná, dodnes neodpovedali. Tak im volám. Po 10 minútach ma prepojilo na človeka. Pýtam sa neodpisujete mi na nič. Vraj to automat všetko vyhodnocuje... Áno ešte raz automat si bez toho aby som uviedol čokoľvek ani číslo objednávky som im nenapísal v správe a on si vycucal môj mail. Čiže ignorancia... Pýtam sa ich ako je to s mojou objednávkou mal by som ju už mať doma. Odpoveď pozrite si stránku píše tam do 3 dní u vás doma. Počítam 1,2,3.. prešlo. Keď pán zistil, že akosi už aj ten tretí deň je dostal som odpoveď autíčko je pred dverami je objednaný kuriér teda sa čaká už len za ním. Teda si viem predstaviť, že od tohto dňa tam ani nevolám lebo odpoveď bude určite hodená na kuriéra. Navyše nakoľko som spoluvlastník tiež eshopu viem, že ak sa objedná kuriér je vygenerované síce prázdne, no je vygenerované číslo zásielky, ktoré sa odosiela zákazníkom. To nemám, teda rátam, že kuriér o mne ani len netuší. Teda autíčka sa ani neviem či dočkám niekedy. A o čo mi tu ide? O princíp! V oboch objednávkach takmer rovnaký princíp komunikácie - respektíve skoro žiadny a ak, tak samá výhovorka, a ak argumentujem aj na to ďalšia... Teda aj na toto čakám, že dostanem ďalšie kecy len aby som vyznel za somára JA. Kto neverí píšte mi na [email protected] všetko mám pofotené, teda si ušetríte množstvo nervov. Mimochodom autíčko stále nemám. A už teraz mám strach, že ak mi dôjde a nedajbože sa niečo pokazí, ako budem riešiť s týmito ľuďmi reklamáciu...
    Ospravedlňujem sa za dlhý text ale toľko nervov čo mám z tohto eshopu som musel takto napísať ako to je. Pekný deň.

Vážený pán Matúš,
    nedá nám nereagovať.
    V tejto chvíli Váš názor nezmení asi žiadna obhajoba, ale aby sme priblížili spôsob akým ste s nami jednali - ak je telefón obsadený a daný operátor telefonuje so zákazníkom ktorý sa dovolal pred Vami, je celkom neslušné volať s 3 rôznymi telefónmi na všetky (dokonca aj súkromné čísla).
    Takýmto spôsobom ste nám volali cca 165x v priebehu 2 hodín. Navyše na FB komunikáciu naozaj z počiatku odpovedá robot, ktorý je automatizovaný a niektoré údaje si naozaj ťahá z databázy takže áno, vie Vám odpovedať aj personalizovane. V každom prípade Vás hneď v úvode upozorňuje s formuláciou ,,Náš zamestnanec sa Vám bude venovať hneď ako to bude možné, majte prosím trpezlivosť, odpoveď na Vašu požiadavku môže vo výnimočných prípadoch trvať aj 24 hodín,,. Vy ste to ale ignoroval a vypisoval nam správy typu ,,halo,, alebo ,,preco neodpisujete,, a podobne a to súbežne na všetkých informačných kanáloch. V každom prípade obhajobu ukončím tým, že máme radi všetkých svojích zákazníkov snažíme sa im vyhovieť aj v požiadavkách ktoré reálne nemajú opodstatnenie, ale aby táto vzájomná spolupráca fungovala, musí úctivo s nami jednať aj zákazník a nemýliť si nás so sluhom alebo podobne. V každom prípade verím, že nájdete predajcu ktorý Vám bude vyhovovať :)

S pozdravom Team JBmodel.sk

Autíčko prišlo v poriadku. Spokojnosť!

Dobrý deň BMW,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu sme radi :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

Vyskytol sa problém nie ich vinou. Bez problémova komunikácia a promptne reagovali. Super.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme za pozitívnu recenziu snažíme sa všetko riešiť najrýchlejšie ako to môže byť a tentokrát to vyšlo bez problémov :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

Autíčko perfektné, ročný syn spokojný

• Kvalitný tovar

• Rozumná cena
    • Komunikácia
    • Veľký výber tovaru

Dobrý deň Romana,
    ďakujeme za obšírnu pozitívnu recenziu, potešila nás :)

• obrovská promptnosť

nebol návod na montáž v slovenčine, to je zásadný problém, pozor na SOI

Dobrý deň Bohuš,
    manuál chodí automaticky spolu s dokladmi na email po doručení zásielky. Nakoľko evidujeme že s veľkými prílohami majú emalové klienty často problém, uvažujeme nad presunutím manuálu priamo na kartu produktu :)
    V každom prípade ďakujeme za spätnú väzbu.

• Dobrá komunikácia

Dobrý deň Peťo,

• Rýchle dodanie,dobrá komunikácia ju

ďakujeme za recenziu :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

Veľmi príjemná komunikácia, ochota!
    Maximálna spokojnosť a veľká radosť detí , ďakujem.

Dobrý deň Laco,
    ďakujeme za recenziu, snažíme sa :)

Super

Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

• Balenie už zloženého výrobku.

Dobrý deň Boris,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu, balenie sa posnažíme vylepšit, pri poskladaných autíčkach kladieme dôraz ani nie na estetiku ako funkčnú ochranu výrobku :)