• odobornici
    • komunikacia
    • rychlost
    • mozno mat na vyber viac dopravy - su 2

Som spokojna, vysvetlili co som potrebovala a dorucili snad na druhy den

Dobrý deň Renka,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu potešila, dopravy skúsime pridať a dopracovať :)

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Mega spokojný, balíček mi došiel na druhý deň

Dobrý deň Messo,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu potešila :)

• Vstřícnost
    • Rychlá reakce

Vřele doporučuji

Dobrý deň Zdenek,
    ďakujeme za recenziu snažíme sa :)

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednaval som z tohto obchodu(eshopu) prvý raz , stránka je prehľadná a ceny sú celkom super akurát má mrzí doba dodania objednaného tovaru , rozumiem že môže nastať systémovo chyba a na stránke ukazuje dostupné no tovar už nieje skladom ale bolo by super keby o stave objednávky a taktiež aj meškania predávajúci informoval sám od seba že ako to vyzerá , v tomto smere som plne chápavý človek pretože poznám prácu s ľudmi a tiež aj predaj produktu no bolo by super do budúcna keby zákazník bol informovaný o postupe . Ps tovar stále nedorazil a informaciu o stave nemám

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme za pozitívnu recenziu, čas sa posnažíme vylepšiť :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

• Skvelý darček tešili sa nielen deti ale zahrali sa aj dospelí

Dobrý deň Vera,
    ďakujeme, tešime sa s Vami :)
    Prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

• Tovar neodradil,už je týždeň po Vianociach a ani obraz ani zvuk.Na info linke raz zdvihli telefón s tým že o chvíľu zavolajú a viac mi nezdvihli ani nevolali.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

Vaša objednávka vytvorená 17.12.2021 s tovarom ,,na objednávku do 5 dní u Vás doma,, s poznámkou že chcete tovar doručiť do Vianoc inak o neho nemáte záujem, bola teda stornovaná, nakoľko celoslovenská garancia doručenia do Vianoc každého prepravcu bola do 20.12.2021 vrátane. Nakoľko ste tovar objednali ale 17+5 dní (avízované doručenie) sa rovná 23.12.2021 čo je silne hraničný termín (prakticky nestihnuteľný) a preto Vám bola objednávka stornovaná o čom Vám prišiel email. Za druhé, telefónna linka funguje ako bežná ústredňa, ak je obsadená hovorí hlášku ,,všetci operátori sa niekomu venujú, ak vydržíte na linke bude sa Vám venovať prvý operátor,,. Z tohoto znenia naozaj nerozumieme ako ste si z toho vydedukovali ,,prísľub,, volania. V každom prípade po toľkej informovanosti naozaj nerozumieme kde sa stala chyba, že sme si nerozumeli a prečo hodnotíte ako hodnotíte, v tomto prípade dokážem ale povedať, že sme urobili všetko preto aby práve táto nespokojnosť a recenzia nebola - márne.

JBmodel.sk