• Nepresná informácia o predávanom tovare

Reklamačný postup obchodu bol korektný

Katasteofalna komunikacia. Nevedel som sa dopatrat kedy bude vyskladnena moja objednavka, stale hladali grafiku na tlac pritom bola poslana trom zamestnancom. Potom ju nasli, ale ziadne ospravedlnenie. Na tovar som cakal mesiac

Dobry den,
    omlouvame se za komplikace a verim, ze se jiz nebudou opakovat. Jako omluvu prijmete prosim jednorazovy slevovy kupon ve vysi 30% z vasi nasledujici objednavky. Kupon vam zasilame do emailu a verim, ze tato neprijemna zkusenost vas neodradi od dlasi spoluprace.

Preji fajn den
    Jiri Hubka
    SDE

Tovar som objednal v sobotu a hned aj vyplatil. Obchod deklaruje dodanie do 72hodin. Ani po 5tich dnoch tovar nedorazil a ani mi nikto nevie povedat kedy dorazi. Ne telefonnom cisle uvedenom na stranke nezdvihal nikto cely den. Mailom mi odpovedali ze by mi mal dorazit tovar 15.7.2021, ale podla trackovacieho cisla nedorazil este ani na Slovensko.

Dobry den
    dekuji za vasi recenzi a velmi se omlouvam za nedodani zbozi. Kolegyne proverovala co se stalo a od prepravni spolecnosti jsme dostali info, je je zakazka na depu pripravena k prevozu na Slovensko. Kolegyne jeste zjistuje blizsi informace o dodani.
    Omlouvam se za prepravni spolecnost a verim, ze tento tyden zbozi dorazi. Nemame informace, proc se zbozi zaseklo na prepravnim uzlu spedicni spolecnosti.
    Pokud nebudete mit zbozi u sebe do stredy, nevahejte me prosim kontaktovat naprimo.
    Jeste jednou se omlouvam za neprijemnosti a preji fajn den
    Jiří Hubka
    Obchodní ředitel CZ/SK
    Showdown Displays Europe s.r.o.

stačilo

Tovar nedodali.

Dobry den
    vase objednavka ceka na zaplaceni, protoze jste zvolili platbu predem. Proto nebylo zbozi dosud dodano. Projdete si prosim emaily budete v nich mit proforma fakturu. Hned jak prijdou penize na nas ucet system automaticky spusti dodavku. Omlouvam se pokud jsme vam zpusobili nejake problemy.

Fajn den
    Jiri Hubka

• Obal , v ktorom bol tovar bol poškodený, je pravdepodobné, že časť objednaného stojanu po ceste vypadla, v dôsledku čoho je podložka stojanu mierne poškodená, je zošúchaná farba na dvoch miestach,.

Dobry den
    omlouvam se za doruceni stojanu. Prave resime spolecne s prepravni firmou jak prave tento typ stojanu lepe zabalit, aby odolal preprave. Jako kompenzaci bych vam rad nabidl slevu na dalsi nakup pokud by vam to nevadilo. Verim, ze se jednalo o ojedinelou chybu prepravni sluzby a jiz se nebude opakovat. Omlouvam se za neprijemnosti a preji fajn den. Jiri Hubka

• Nedodrzali termin, a nekomunikovali