Dobrý deň, obchod odporúčam , madrace boli dodané do 24 hodín, madrace sú kvalitné, jedna strana mäkšia , druhá tvrdšia, spí sa na nich veľmi dobre .

• veľmi rýchle dodanie
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Spokojnosť. :)

• dostal som iný tovar ako som si objedla, musel som to riešiť cez reklamáciu.

na obrázku to majú nádherne nafotené ale realita bola iná. Na fotke majú matrac krásne nadýchaný, ale to čo sme dostali má úplne obyčajný obal, ako by to bola plachta.

Reakcia obchodu Ja a matrac

Dobrý deň p. Jozef,

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a Váš čas, ktorý ste venovali vyjadreniu Vašich dojmov. Mrzí nás, že ste neboli úplne spokojní s produktom, ktorý ste od nás dostali.

Vaša spokojnosť s našimi výrobkami a službami je pre nás veľmi dôležitá, a preto si berieme Vašu spätnú väzbu veľmi vážne. Chceli by sme Vám ubezpečiť, že sa snažíme zabezpečiť, aby naše fotografie čo najpresnejšie odzrkadľovali skutočný vzhľad a vlastnosti našich produktov.

Ohľadom matraca, ktorý ste obdržali, chápeme Vašu poznámku ohľadom obalu. Snažíme sa zlepšiť naše procesy balenia, aby sme zabezpečili, že každý zákazník dostane produkt, ktorý presne zodpovedá ich očakávaniam.

Matrac Vám vymeníme na náklady našej firmy.

Ešte raz ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a dôveru voči našej značke. Veríme, že v budúcnosti budeme mať príležitosť Vás lepšie obslúžiť a presvedčiť Vás o kvalite našich produktov.

S úctou, tím Ja a matrac.sk

Všetko v poriadku

Matrac este nemam odskusany, ale co sa tyka objednavania, komunikacie a rychlosti dodania, som spokojna.

Dobrý

Rýchly a kvalitný nákup

• Perfektne zabalený tovar, rýchlo a spoľahlivo doručený, kvalitný matrac, som spokojná

Zatiaľ som si objednala iba jedenkrát, ale som spokojná.

Môj prvý nákup a veľká spokojnosť, rýchle dodanie. Obchod odporúčam.

• Na internetovej stránke nepísali že nieje skladom až po objednaní.. a dlho budeme cakat

• Toto je už 6 matrac, ktorý sme objednali Nám, deťom, svokrovcom ...Maximálna spokojnosť

• Rychle dodanie
    • Kvalitny matrac

Tovar mi bol odoslaný ihneď.

• Kvalita, rýchlosť dodania.

Výhoda..

• V nedeľu som objednal a v utorok bol matrac doma :)

• Rýchle vybavenie a dodanie objednávky.

Od podania objednávky a dodanie objednaného tovaru, ubehli 3. dni.
    To je neuveriteľné, keď k tomu musím prirátať ešte aj dopravu. Ste super, vysoká profesionalitá ,čo niektoré firmy nedokážu ani zaevidovať objednávku. Ešte raz ste super a ste 1. /jedničkou / Prajem veľa uspechov !