• Bohužiaľ žiadne vzorky originál parfumov
    • Na stránke akože originál s názvom, q doručia úplne niečo iné,s inými názvami a nápismi zapachajuce alkoholom a ani náhodou vôňou parfumu
    • Vraciam spat tovar

• Komunikácia

Issoria Electra parfumovaná voda dámska 50 ml som objednal žene no nastalo sklamanie pri otvorení a použití. Túto zatiaľ raz strieknutu vôňu by som najradšej vrátil bohužiaľ sa nám nepáči obom.. ostatne zakúpené sú ok

• O nicom

Viac krát som si objednávala z parfemplus.sk vždy som bola spokojná, ale tento krát som nespokojná z vôňami, vôbec mi nesadla ani jedna z desiatich vzoriek SEXEPIL dámske 10 ks čo mi prišli, ako keby boli tie najhoršie čo som voňala.

Veľké sklamanie.

Vône málo vydržia. Švagor je nahnevaný, že škoda peňazí. A slabá podoba od originálu.

• Ziadna výdrž vône, smrdia skor ako alkohol.

Nie sú to alternatívy k značkovým výrobkom. Porovnal som originál a Váš produkt. Je to veľmi lacné, ale aj kvalita zodpovedá cene. Neodporúčam ako náhradu za značkový parfém. V mojom pripade NIE.

• Rychle vybavenie

Parfem sa ani zdaleka nepodoba na original

Parfemy nevonaju ako maju akoby boli stare citit tam benzin obiednavala som si davnejsie preto som sa k Vam vratila ale neda sa to porovnat. Vona ani nevydrzi.

• Slaby parfem

Lacné slabé fejk parfém...

• Nekomplexnost dodania tovaru.

Nedodali ste mi komplet všetko ,čo som objednala a zaplatila....napr.lievik .

Otrasná vôňa.Už si neobjednám.

Dobrý deň Katarína,

ďakujeme za Vašu recenziu.

Objednala ste si parfém č. 30, kt. Vám podľa Vášho hodnotenia nesadol. Parfémy a vône sú produkty, ktoré Vám jednoducho nemusia sadnúť. Máte samozrejme nárok na vyjadrenie Vášho názoru, čo rešpektujeme. Avšak, to že parfém má "otrasnú vôňu" sa nám zdá byť prehnané. O kvalite a o vôni svedčia mnohé pozitívne recenzie, ktoré pridali naše zákazníčky. Tento parfém predávame asi 10 rokov, takže je určite v poriadku a má svoje obdivovateľky, ktoré sa k nemu radi vracajú.

Pravdepodobne ste si objednala parfém bez toho aby ste ho pred tým vyskúšala pomocou vzoriek, tie máme pre každého stále k dispozícii a každý si môže vône vždy vyskúšať.
    Tak isto ste zabudla pripomenúť, že ste ste dostala ďalšich 10 krásnych vzoriek zadarmo.

Pekný a voňavý deň želáme

PARFEMPLUS

• Nedá sa vrátiť tovar!!!!!

Tovar prišiel vporiadku a veľmi rýchlo. K objednávke boli dané ako darček 10 vzoriek. Vzorky však boli v ťažkých vôňach, a teda mi ani jedna nesadla. S parfemom, ktorý som si objednala som bola spokojná čiastočne. Vôňa mi úplne nesadla. Trvácnosť parfému je však celkom dlhodobá. Čo, ale musím vytknúť je, že keď sa Vám parfémy nepáčia už ich nemôžete vrátiť. Údajne z hygienických dôvodov!!! Proste nie som spokojná, nakoľko je to objednávka cez E-shop, a teda je to zmluva uzatvorená na diaľku. Som sklamaná, z tejto spoločnosti si už viac určite NEOBJEDNÁM!!!!!. Čo sa týka prístupu žien, ktoré tam pracujú sú veľmi milé. Veľká škoda toho, že sa nedá produkt VRÁTIŤ!!!!!!

Vážená Katarína,

ďakujeme za Vašu recenziu.

Objednala ste si parfém 309 a vzorky 049, 092, 093, 59 - Parfém 309 je druhý najlepší v našej ponuke. To že Vám nesadol, je normálne a nie každému sa musí páčiť. Práve preto máme v ponuke vzorky vôní pomocou ktorých si môžete jednoducho a lacno nájsť svoju obľúbenú vôňu.
    K Vašej objednávke ste dostala aj ďalších 10 vzoriek zadarmo / určite ale neboli ako ste napísala "ťažké". Spolu ste teda vyskúšala celkovo 15 druhov vôní ale všetky boli podľa vás úplne zlé.
    Prepáčte ale nemáme k tomu čo povedať len môžeme odporúčať aby ste si vône nekupovala cez internet ale priamo v parfumérii kde si môžete svoju vôňu vybrať.
    Čo sa týka vrátenia parfumov a vzoriek - na kozmetické výrobky sa vzťahuje výnimka, čo je pochopiteľné a máte to dnes v každom kvalitnom e-shope s Parfumami.

Pekný a voňavý deň želá
    PARFEMPLUS

Vôbec mi nevonia ako Dolce Gabana light blu...škoda ..toľko som sa odhodlávala ju kúpiť...aj keď recenzie sú rôzne..... som to riskla ..Dolce milujem ale tuto ju vôbec necítim ..

Škoda peňazí, vôňa aj pri 10 strekoch minimálna, môžeš opakovať zase po 10 možno 9 sekundách, čiže vyhodené peniaze. A týkalo sa to všetkých objednaných vôní . NEODPORÚČAM.

• Nedalo sa mi zaplatiť kartou,opakovane platba nepresla

Vážená Martina,

Za 12 rokov, čo robíme náš e-shop, sme takúto negatívnu reakciu nikdy nedostali.
    Prepáčte je to veľmi „hlúpa negatívna recenzia“

Vysvetlenie:
    1. Používame na platby kartou systém CADR PAY od Tatrabanky, ktorý je úplne TOP systém ktorý podporuje aj platby Google a Apple
    2. Máme bezplatnú tel. podporu, na ktorú ste nevolala ani sa neinformovala
    3. Máme možnosť zaplatiť prevodom alebo dobierkou, to ste tak isto nevyužila

Nehnevajte sa dávať negatívnu recenziu za to, že ste nevedela zaplatiť online kartou je veľmi neseriózne, pritom ste od nás tovar ani neobdržala...

Tím PARFEMPLUS

tu som spokojna, zasielka prisla skoro...Avsak so zakupeným tovarom ni som vobec spokojna, zo 17 vzoriek mi asi u piatich nefunguju male rozprešovače, vsetko mi to tieklo po prstoch a rukach...brrr....

• Vôbec nevydrží vôňa pre mna zlá skúsenosť