Nevedel som tyždeň čo je s mojou objednávkou až po mojom telefonáte mi bolo oznámené, že kniha ešte nedorazila. Keby som to bol vedel kúpim ju inde a mám ju už aj prečítanú. I park by mal o takomto stave informovať zákazníka.

Ziadne potvrdenie objednavky,ziadne info ,kde je tovar a po 10 dnoch napisu mze jeden tovar nieje na sklade a ci chcem aby mi zaslali objednavku ,to ako vazne??, a dnes pride email na spokojnost???? bieda

• Nie sú na danom mieste v časoch uvedených v emaili.

• tovar bol objednaný a potvrdený dňa 30. apríla a odvtedy žiadna informácia. Zaplatiť kartou na webe ,napriek tomu že je taká alternatíva, sa nedá. Majú v tom bordel. Knihu som objednal už 2. krát. Moja prvá objednávka ani nebola potvrdená, napriek tomu som dostal mail, aby som dokončil objednávku...

Reakcia obchodu iPark.sk

platba kartou cez platobnú bránu CardPay je službou, ktorú ponúkame prostredníctvom banky, ak dôjde pri platbe k nejakým komplikáciam, z našej strany ich nevieme nijako ovplyvniť.
    Vašu (poslednú) objednávku zo dňa 30.4.2018 11:39:01 evidujeme, ak ste nedostali potvrdzovací mail je možné, že skončil v spame. Vami objednaný tovar sme u dodávateľa riadne objednali, dnes vám knihu DPD kuriérom posielame.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.

• Nespolahlivy

Reakcia obchodu iPark.sk

nakoľko sme internetové kníhkupectvo - väčšinu kníh nemáme na sklade, ale ich objednávame od dodávateľov na základe prijatých objednávok. Aj vami objednanú knihu - Analýza 17. listopadu 1989 sme sa snažili zabezpečiť od dodávateľov, bohužiaľ kniha nie je nikde dostupná, preto sme vám ju nevedeli doručiť.

S pozdravom, iPark.sk

Tovar este nedodany,dlha cakacia doba

Reakcia obchodu iPark.sk

vami objednaný titul bol vypredaný a čakali sme na jeho dotlač. Tento týždeň by mal byť k nám doručený, následne budeme vašu objednávku ihneď expedovať.

Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom iPark.sk

• dlhá doba doručenia

objednané 5.1.2018 a zatiaľ nedoručený

Reakcia obchodu iPark.sk

dodacia doba sa predĺžila z dôvodu dotlače titulu, ktorý ste si objednali. 16. januára bola vaša objednávka vyexpedovaná a 18. januára doručená. Urobili sme všetko, čo bolo v našich možnostiach, ale vypredanosť titulov ovplyvniť nevieme.

Ďakujeme za pochopenie, s pozdravom iPark.sk.

• Nebola som spokojná s obchodom z dôvodu, že po akceptácie objednávky zo strany obchodu mi došla správa, že mám mimo objednávky uhradiť za dopravu tovaru, i napriek tomu, že v objednávke obchod akceptoval vyzdvihnutie tovaru osobne v Košiciach, čo bola bezplatná služba. Je neseriózna praktika obchodu zmeniť podmienky obchodu po akceptovaní objednávky a žiadať zákazníka o doplatok na niečo, čo z objednávky nevyplývalo.
    • Pituchová

Dobry deň,

uznávame, že došlo k chybe na našej strane a ku komunikačnému nedorozumeniu. Samozrejme, že žiaden doplatok od vás žiadať nebudeme a vaša objednávka vám bude odoslaná bez úhrady poštovného. Vyrozumenie sme vám zaslali aj mailom.

Ešte raz sa aj týmto spôsobom ospravedlňujeme.

S pozdravom, iPark.sk

• Nedodaný tovar ani po urgenciách . Nedodržanie termínu.

Reakcia obchodu iPark.sk

Dobrý deň. Váš balíček sme expedovali kuriérovi DPD dňa 21.12.2017. Nedodržanie termínu nás mrzí, avšak po vyexpedovaní kníh kuriérskej spoločnosti už nemáme na balíčky dosah a nevieme ovplyvniť ich dodanie. Taktiež komunikáciu so zákazníkom ohľadom času doručenia preberá samotná kuriérska spoločnosť.

• na maily neodpovedajú
    • ponúkajú knihy, ktoré nevedia dodat

Moja najhoršia skúsenosť s internetovým obchodom. Objednala som si knihu 4. decembra. Bolo mi divné, že kniha dlho nechodí. Písala som mail - neodpovedali. Telefonovala som - nezdvíhali. To som ešte nezažila.
    Pár dní pred vianocami mi zavolali, že knihu nedodajú, pričom ju mali mať dostupnú do 3 dní.
    Knihu som veľmi potrebovala do vianoc, nakoniec som ju musela zhánať na poslednú chvílu inde, kde mi ju behom pár dní aj doručili.

Reakcia obchodu iPark.sk

informácia "Dodanie do 3 dní" znamená, že knihy nemáme na sklade, ale ich objednávame u našich dodávateľov, pričom dodanie k nám štandardne trvá 3 - 5 dní, následne po doručení balíčky expedujeme. Po prijatí vašej objednávky sme sa snažili
    vami objednaná knihu "Boh za teba bojuje do poslednej chvíle" objednať, avšak od dodávateľa sme dostali info, že je nedostupná a plánovaná dotlač je až k 31.01.2018.

iPark.sk

• zasielka bola objednaná 17.12.2017 doručená 29.12.2017 napriek telefon.prisľubu,že mi ju doručia do Vianoc,prišla nekompletná dnes je 3.1.2018 a stále nedošla chýbajúca kniha.Na telefón nereagujú zapnutá odkazovka-opakovane.

Dobrý deň p. Renáta,

všetky knihy sme po prijatí vašej objednávky ihneď vo vydavteľste objednali, bohužiaľ dodávateľ nám nedoručil všetky objednané knihy, z dôvodu ich nedostupnosti. O tejto skutočnosti sme vás telefonicky kontaktovali, kde ste súhlasili s tým, že vám knihu po novom roku pošleme hneď, ako nám ju dodávateľ doručí (momentálne vo vydavateľstvách prebieha inventúra).

Čo sa týka doručenia do Vianoc, váš balíček sme kuriérovi DPD odovzdali dňa 21.12. s tým, že nás uistil, že balík vám do Vianoc doručí. Avšak my ako ako internetový obchod po vyexpedovaní balíčkov kuriérskej spoločnosti už nevieme ovplyvniť ich doručenie, nakoľko ide o externú firmu.

S pozdravom, iPark.sk

10 dni uplynulo a doposial som knihu nedostal, ani na moj email nikto neidpovedal.

Reakcia obchodu iPark.sk

o expedícii vašej objednávky a všetkých podstatných informáciach k vyzdvihnutiu v Košiciach sme vás informovali prvýkrát mailom 5.12.2017 (deň po vašej objednávke), okrem prvého mailu vám boli odoslané ešte ďalšie dva a kolegyňa vás kontaktovala aj telefonicky. Z našej strany sme urobili všetko pre maximálnu spokojnosť, preto nerozumieme tejto recenzii. S pozdravom, iPark.sk

Nenormálne dlhá doba dodania !!!

Dobrý deň, p. Pavol,

objednávku ste uskutočnil v piatok podvečer (1.12.2017) o 18:27:55. Vzhľadom na to, že cez víkend kuriér nepreberá tovar, sme vašu objednávku vybavili hneď v pondelok 4.12., kedy bol balík odovzdaný kuriérskej spoločnosti DPD.

Keďže knihu, ktorú ste si objednal, sme mali na sklade, z našej strany sme vašu objednávku vybavili hneď ako bolo možné. Mrzí nás preto, že kvôli víkendu (ktorý predĺžil dodaciu dobu) náš obchod neodporúčate a boli ste nespokojný ako uvádzate so všetkým.

Ak je chyba na našej strane, vždy si ju priznáme, no v tomto vašom prípade náš obchod nijako nepochybil.

15.11. som objednal knihu, objednávka bola prijatá, potom mi odpísali, že
    je vypredaná, že až 1.12.2017 bude dotlač. Na základe toho je pre nás kniha ako dar už bezpredmetná a preto som zrušil objednávku.
    Vrbacký

Reakcia obchodu iPark.sk

Mrzí nás, že na základe tejto situácie náš obchod neodporúčate, no občas stane, že niektoré tituly sú vo vydavateľstve vypredané, tým pádom ich nevieme doručiť našim zákazníkom.

S pozdravom, iPark.sk

Urobila som objednávku a neprišla mi žiadna spätná väzba. Žiadny potvrdzujúci mail. Takže som vôbec nevedela, či som niekomu len tak nedarovala peniaze. Po asi 8 dňoch, mi prišiel mail, že je im veľmi ľúto, ale zásielkovňa, kam som si to dala poslať na vyzdvihnutie na Bosákovej v Petržalke je momentálne zatvorená, že si mám vybrať inú. Mail bol zdvorilý a ok, a aj mi o 2 dni na to prišla sms, že si môžem vyzdvihnúť moju objednávku, ale tých 8 dní ... a prečo vôbec majú v ponuke Bosákovu ulicu, keď nefunguje. ... Nepotrebovala som tú zásielku okamžite, ale aj tak mi to príde neprofesionálne. Nedať odozvu a nechať čakať viac ako týždeň.

Reakcia obchodu iPark.sk

veľmi nás mrzí, že sa dodacia doba predĺžila, išlo však o titul, ktorý sme zháňali z komisných skladov a to spôsobilo, že sa dodacia doba predĺžila. Čo sa týka potvrdzovacieho mailu a zásielkovne, mohlo sa stať, že mail sa ocitol v spame. Zmena zásielkovne bola nutná z dôvodu, že ponuka odberných miest zo zásielkovne sa neskôr zaktualizovala s naším webom. Každopádne ďakujeme za túto recenciu, na základe ktorej vieme spomínané nedostatky do budúcna odstrániť.

• Netreba platit dopredu
    • Údaje o dostupnosti sú zavádzajuce

Reakcia obchodu iPark.sk

Mrzí nás vaša nespokojnosť. Bohužiaľ knihu, ktorú ste si u nás objednali, bola vo vydavateľstve už nedostupná, a tým pádom vám objednávku nevieme doručiť.
    Ihneď ako sme dostali túto info z vydavateľstva, sme vás kontaktovali na vami uvedený e-mail.

Nemám skúsenosti s obchodom. Konala som náhodne.

Tovar mi doteraz neprišiel...

• Nedodrziava avizovanu dodaciu dobu, nekomunikuje o zdrzani

Objednany turisticky sprievodca bol dodany az v den navratu z dovolenky.

• tovar mal byť doručený do 3 och dní a ešte som ho nedostala