• rýchly, spoľahlivý, super

Tovar nakupujem viac rokov a so službami obchodu som spokojný.

• Rýchle vybavenie a dodanie do 5 dní.

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru

Objednala som tovar prvýkrát. Tovar som obdržala za pár dní , som veľmi spokojná s celkovým priebehom nákupu.

• Všetko bolo v poriadku a rýchlo doručené

ked som začinala objednavať túto kozmetiku bol omnoho lepší prístup na jeho stránky teraz je to čoraz horšie

Objednávala som pred týždňom. Produkt prišiel veľmi rýchlo. Skvelá komunikácia zo strany firmy. Určite odporučujem :)

• Rýchle vybavenie objednávky.
    • Pozitívna komunikácia s operátorkou
    • Vyššie ceny produktov

• V pohode

• trvalo to dlho cca 4-5dní

• Poněkud vyšší ceny.....

Dobrá, rychá a ústřetová komunikace , rychlé vyřízení obědnávky, kvalitní sortiment.

Slušný a príjemný prístup zástupcov predajcu, informovaný, pohotový, výhodný, rýchlosť vybavenia objednávky, možnosť poskytnutia zľavy z ceny pre stáleho zákazníka.
    Nevýhody - žiadne

• Kvalitné prírodné produkty ,a rýchle dodanie tovaru k zákazníkovi.
    • Zatiaľ nemám ,čo napísať.

Vrelo môžem odporučiť ,dobré výrobky,dobrá,a rychla komunikacia zo zakaznickym servisom,som velmi spokojná ,a určite budem objednávať iba cez tuto firmu.

• Rychlost

• rychlost,...prehladnost
    • neviem o ziadnych

super

Reakcia obchodu Investícia do zdravia - LR Cosmetic e-shop

Dobrý den, děkujeme za Váš strávený čas nad recenzí na portálu heureka.sk. Vážíme si každého hodnocení, protože zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Děkujeme a budeme rádi, když se k nám při Vašem dalším nákupu vrátíte. Hezký den přeje tým z Investicia do zdravia

• Kvalitné výrobky
    • Neviem

Slušný predajca

Reakcia obchodu Investícia do zdravia - LR Cosmetic e-shop

Dobrý den, děkujeme za Vaše slova. Budeme velmi rádi, když se k nám budete s důvěrou vracet. Hezké dny přeje Investicia do zdravia

• Objednavka online z bytu je super vec, skoda, ze tovar v sume nad 40 Eur nie je dorucovany az na domacu adresu. Aj samotny obsah bol dost tazky na prenasanie. Diky!

Reakcia obchodu Investícia do zdravia - LR Cosmetic e-shop

Dobrý den paní Anno, děkujeme velmi za Vaši zpětnou vazbu. Zákazníkům se snažíme vyjít vždy vstříc. Budeme rádi, když nás při Vaší příští objednávce oslovíte a v případě těžšího zboží nalezneme kompromis v doručení Vaší zásilky k Vaší plné spokojenosti. Přejeme Vám vše dobré v roce 2017. Investice do zdraví

• Vsetky...
    • Ziadne

Ok..ok.ste super

Reakcia obchodu Investícia do zdravia - LR Cosmetic e-shop

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše pozitivní slova. Každá taková reakce nás těší a žene v naší práci vpřed. Budeme rádi, když se k nám budete vracet. Hezké dny v novém roce přeje tým Investice do zdraví