• Ďakujem za rýchle vybavenie a dodanie mojej objednávky a tiež za milý darček :)

Reakcia obchodu www.intopvet.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu :) , vážime si, že ste si našli čas. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.

• komunikácia
    • žiadna

dá sa

Som veľmi spokojná s výrobkami aj darčekmi, ďakujem veľká spokojnosť...

Už tretí krát som objednal počas roka a znovu obchod zrušil objednávku pre nedostupnosť tovaru. V eshope ponúkajú tovar, ktorý nemajú a nevedia ho ani naskladniť.

Rýchla a príjemná komunikácia, ochota, ústretovosť, rychlost dodania, kvalitné produkty. Odporúčam

Reakcia obchodu www.intopvet.sk

Sme veľmi radi, že ste spokojná a ďakujeme veľmi pekne, že ste si našli čas na recenziu, vážime si to.
    team intopvet

• obchod odporúčam

Reakcia obchodu www.intopvet.sk

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu, vážime si to.

team intopvet.sk

• Široký sortiment
    • Komunikácia

Spokojnost ako uz viac krat. Zasielka prisla sice o 2dni neskor ako mala(pridavali prave sasielkovnu ako novy sposob dorucenia),ale mila pani mi vopred zavolala a pridala aj darcek. Ďakujem.

• Výborné prírodné produkty, asi najširší výber na SK.
    • Noví majitelia pridali už aj chýbajúcu platbu na dobierku.

Objednavame od intopvetu uz roky lebo maju asi najsirsiu ponuku. Konecne sa da nastavit dobierka a pridali aj zasielkovnu takze super.

• Ceny
    • Stabilna ponuka

Kupujem kazdy rok.

• rušíte dobré vyrobky

• spoľahlivosť, rýchlosť

• Objednala som si tovar. Možnosť platby majú iba prevodom s tým, že mi pošlú platobné údaje. Bohužiaľ do dnešného dňa ( a to už je viac ako 2 týždne) mi nič neposlali tzn. že nemôžem za vybraný tovar zaplatiť a nemám ani čo hodnotiť. Smutné je, že túto skúsenosť s nimi mám už aj z minulosti. Najprv som si vytelefonovala platobné údaje , potom na moju objednávku zabudli. Keď som ju urgovala, musela som čakať lebo medzitým tovar vypredali. Nakoniec prišiel s ospravedlnením. Brala som to smolu, stalo sa, ale vidím, že to asi tak nie je. Nemám chuť znovu všetko vytelefónovať a urgovať.

• Oleje nakupujem už biac rokov a som spokojná

• Zatiaľ najlepší eshop s bylinkovymi produktami, používam dlhodobo
    • Mohli by opäť otvoriť predajňu aj na osobný odber v BA

Výhoda

• Už 5 dni čakám na vrátenie platby za obchodom zrušenú objednávku.

• Meníte výrobky k horšiemu

Balicek mi prišiel kurierom a produkty boli v dobrom stave, chybal mi ale jeden objednany product. Tuto skutocnost som hneď nahlasila emailom pre zakaznicky servis obchodu ale nedostala som žiadnu odpoveď. Nasledne som vyplnila 2 dotazniky cez zakaznicky servis online ale nikto mi neodpísal. Objednala som 7 produktov ktoré som aj zaplatila, ale bolo mi doručené len 6 z nich a nikto mi z firmy na to nereaguje.

• Som spokojná, každú objednávku zabalili veľmi precízne a doručili rýchlo
    • Uvítala by som tel. kontakt.

Skvelý výber, ochota, výborná komunikácia s obchodom, rýchle vybavenie objednávky