Tovar nedorazil a neviem ci čakať alebo hľadať inde

Reakcia obchodu Instalko.sk

prišlo k nedorozumeniu pri tvorení objednávky. Nakoľko ste pravdepodobne omylom dali platbu prevodom na bankový účet, tovar Vám nemohol byť doručení, keďže tovar nebol zaplatení. Momentálne sme všetko v dobrom vyriešili a platbu zmenili na dobierku a tovar bol odoslaný ešte v ten deň. Sme radi, že sme to vyriešili bez akýchkoľvek problémov.
    Ďakujeme veľmi pekne. Budeme radi ak ešte u nás nakúpite.

Tovar mi došiel poskodeny

Reakcia obchodu Instalko.sk

mrzí nás táto situácia. Avšak budeme sa snažiť tento problém napraviť. V prípade problémov s tovarom nás neváhajte kontaktovať.

• reklama dodávky klamliva

Reakcia obchodu Instalko.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste s procesom objednávky neboli spokojný. V tomto prípade prišlo k internej chybe pri spracovaní objednávky a náš dodávateľ nečakane predĺžil dobu dodania. Tú sme následne na e-shope upravili. Pevne veríme, že si ku nám ešte nájdete cestu a zabezpečíme, aby ste tovar dostali čo najskôr.
    Vaše Inštalko

Tovar poskodeni na viac miestach

Reakcia obchodu Instalko.sk

mrzí nás táto situácia, no vysvetlenie je nasledovné:
    Písali sme Vám ihneď po potvrdení objednávky, či je z vašej strany aktuálne osobné prevzatie, keďže Ste to tak mali uvedené v objednávke. Odpísali Ste nám, že áno. Tým pádom sme čakali kým si pre ten tovar prídete. Po dvoch týždňov Ste sa nás pýtali kde je Váš tovar, že ho očakávate, povedali sme Vám, že je pripravení na vyzdvihnutie, keďže Ste nám potvrdili osobné prevzatie. Pri tejto konverzácií sme teda zmenili doručenie na kuriéra. Tovar Vám bol poslaný ešte v ten deň. Za doručenie od nás ku Vám už nezodpovedáme my ale kuriér. Nemôžme za to, že kuriér poškodil zásielku. Ak ku Vám prišla zásielka poškodená, treba to riešiť s kuriérskou spoločnosťou a v prípade neúspechu u nich až vtedy nás môžete kontaktovať a my budeme pokračovať v ďalších postupoch.

Ospravedlňujeme sa Vám za menšie komplikácie.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Neuplná objednávka
    • Dĺžka dodania
    • Nedvíhanie telefónu

Po mojej skúsenosti neodporúčam objednávať tovar.
    Po uzatvorení objednávky začali len komplikácie. Po 3 dňoch mi došiel email , že čakajú na naskladnenie, a že tovar mi bude doručený na 6 deň. No tak sa nestalo na 7 deň som ich kontaktoval, a bolo mi oznámene, že daný chýbajúci tovar mi dodaný nebude. Tak som to musel na rýchlo zháňať niekde inde. To že v objednávke nebolo to čo som si objednal som zistil až pri práci. V objednávke som mal 2x nastenkový PPR komplet, lenže firma mi poslal 2 rozdielne komplety a nesedela mi na nich teplá voda. Po zakúpení novej nástenky mi bola ponúknutá zľava v hodnote 10€, ja som zaplatil za novú nástenku + môj čas a auto: cca 25€ tak ďakujem e-shopu za skvelú zľavu.
    Nasledujúce nezrovnalosti som už s daným e-shopom neriešil.
    Namiesto 32mm HT rúry mi poslal 40mm, pritom ostatné kolena a pod. mi prišli na priemer 32. Pri objednaní 10ks fittingov pex al pex mi došlo len 9 ks , samozrejme som si to všimol neskoro.
    V niektorých odpadových kolenách mi chýbali gumičky, na niektorých kolenách bolo vidno známky používania. V objednávke som mal 4 redukcie 110mm na 50mm , no došla mi jedná 110/63mm. Na jednej HT odbočke bol nalepený štítok 110/40mm a pritom to bola odbočka 110/50mm. Majú v tomto e-shope strašný bordel.

Už ľutujem ,že som si vôbec niečo objednal. Ďakujem.

Reakcia obchodu Instalko.sk

na začiatok sa Vám chceme ospravedlniť za komplikácie, ktoré sa stali aj našom chybou. Mrzí nás, že ste to pochopili takto. Od vytvorenia objednávky ste boli informovaný o stave Vašej objednávky, každým krokom sme Vás informovali. Je pravda, že jeden produkt nebol skladom, no bohužiaľ aj my sme to zistili od dodávateľa o dosť neskôr, čo nás mrzelo ešte viac. Súhlasili ste, že Vám tento tovar môžeme odstrániť z objednávky. Ako ospravedlnenie ste od nás dostali zľavu v hodnote 10€ na ďalší nákup.

Pri balení sme si dávali veľký pozor aby sme neposlali niečo zle. Je mala pravdepodobnosť, že sme Vám poslali zlé produkty, nakoľko sme túto objednávku kontrolovali 4x z dôvodu, že boli v nej o niečo viac produktov, ale mohlo sa stať. Pri balení ste nám písali aj telefonovali, že chcete zmeniť počet niektorých položiek. Túto úpravu sme vykonali, takže nechápeme prečo ste napísali, že Vám prišlo 9ks namiesto 10ks, keď ste to tak na poslednú chvíľu chceli. Štítky na produktoch sú pravé už od výrobcu, takže tam taktiež je malá pravdepodobnosť , že bol iný tovar ako bolo napísané.

Ak prišlo takejto situácií, treba to riešiť ihneď, buď telefonicky alebo mailom. Napísali ste nám až po dvoch týždňoch od obdržania zásielky. Ak by ste dali vedieť skorej, vedeli by sme tieto prípadne napraviť. Pri sťažnosti sme mohli tento problém vyriešiť, no neúspešne, keďže ste už nechceli naďalej komunikovať. Snažili sme sa, boli by sme ochotný to vyriešiť pre Vás prospech.

Veľmi nás mrzí táto situácia.

Dúfame, že nám ešte niekedy dáte druhú šancu.

Vaše Inštalko

• v ponuke tovar s dodacími lehotami, ktoré nevedia dodržať
    • po objednaní výzvu zákazníka, aby si stornoval objednávku

Reakcia obchodu Instalko.sk

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu.
    Pri každom produkte máme napísanú dodaciu dobu. Pri Vašom produkte bola dodacia doba viac ako 7 dní. Treba počítať s tým, že dodanie bude trvať tak ako je uvedené, v prípade sa informovať na našej zákazníckej linke o dostupnosti produktu ešte pred vytvorením objednávky.

Naozaj nás mrzí, že ste museli zrušiť objednávku. Túto chybu sa budeme snažiť napraviť.

Vaše Inštalko

Dotaznik uz pýtajú a tovar nikde!

Reakcia obchodu Instalko.sk

ospravedlňujeme sa Vám za zdĺhavé riešenie Vašej objednávky. Tovar sme ku Vám posielali už minulý týždeň. Kontaktovali sme Vami zvolenú dopravnú spoločnosť, informovali nás, že dnes by Vám mal balík prísť. V prípade ak by tovar neprišiel, kontaktujte nás.

Chyba nie je na našej strane ale na dopravcovi. Každopádne sa Vám ospravedlňujeme. Budeme sa snažiť tento problém riešiť.

Prajeme pekný zvyšok dňa.

Vaše Inštalko.

• Dlha dodacia doba
    • Tovar nepriel
    • Ihned skladom

Reakcia obchodu Instalko.sk

ospravedlňujeme sa Vám za dlhšie čakanie, no budeme sa snažiť tento problém čo najskôr vyriešiť.
    Ďakujeme Vám za Váš nákup a prajeme pekný zvyšok dňa.

• Tovar ešte neprišiel.

Reakcia obchodu Instalko.sk

Ďakujeme Vám za Váš nákup a prajeme pekný zvyšok dňa.
    Vaše Inštalko

• Keď som zadal registračné údaje,tak ma odporučilo na administrátora,pritom sa registrujem rovnako ako na tisícoch iných.

Reakcia obchodu Instalko.sk

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu. Mali sme technické problémy, ktoré sú už vyriešené. Veríme v tom, že sa to už nebude opakovať. Ďakujeme.

• lacnejšie produkty
    • nemám prehľad o objednávke, kde sa nachádza a pod.
    • zatiaľ nedoručená
    • Ponúkajú produkt ktorý nemajú skladom a už sa nevyrába
    • Nedodrziavaju termin dodania od objednavky je 9 dni a tovar neprisiel iba sa vyhovaraju

Tovar som si objednala 19.7. a dnes je 27.7.2022 a ešte mi neprisiel,hlavne, že mám ohodnotiť.....

• Nedalo sa dovolať, po písaní emailu som sa dozvedel, že na tovar mám čakať 2 týždne.

• nevedia doručiť do 15 dní a ani poslať žiadne info. Objednával som tovar za 300eur 5.7 a zjavne 8.7 až do 20.7 sú asi na dovolenke - z technických dôvodov neprijímajú objednávky. Nedvíhajú telefón a nekomunikujú.

Na stránke obchodu je uvedené dodanie tovaru 2-3 pracovné dni. Ubehlo 7 dní, žiadna komunikácia, objednaný a zaplatený tovar nedodaný. Ak bol nejaký problém napr. so subdodávateľom, chápal by som to, ale obchod ma mal na takú skutočnosť aspoň upozorniť.