Objednaný tovar nemajú skladom a ani nieje možné si ho objednať nakoľko sa už nevyrába, ale stále ho majú v ponuke. Ponúkli síce variantu so zľavou, ale tá sa nám nepáčila. Objednávka bola zrušená.

Reakcia obchodu infrasauna-shop.sk

Vážená pani Lukajková,

za komplikácie s objednávkou sa ospravedlňujeme. Ako sme Vás informovali, dopytovaný model infrasauny už bohužiaľ nebude dostupný. Ak by ste si zvolila z ponúkaných variantov, neváhajte nás kontaktovať.

Ďakujeme, tím infrasauna-shop.sk

• Zatial nemozem hodnotit, ale po 10tich dnoch od objednavky este neviem kedy vobec tovar dorucia (tovar+montaz).

Nieje nikde uvedene kolko stoji postovne az ked tovar objednam tak mi napisu email 10eur!to bolo tak isto ako cena tovaru sialene ....

Reakcia obchodu infrasauna-shop.sk

ďakujeme za spätnú väzbu.
    Dovolíme si informáciu upresniť; cena dopravy je hneď prvým bodom po vložení tovaru do košíka. Tovar je odosielaný z ČR, cena dopravy je 8,80 EUR. Prípadne, ak klient na tovar neponáhľa, je možné vyzdvihnutie na predajni v Bratislave úplne zadarmo.
    U Vašej objednávky ste zvolila službu "Doprava a montáž infrasauny ZADARMO", ako napovedá názov, táto služba sa týka iba dodanie infrasáun.
    Ďakujeme za pochopenie.

Team infrasauna-shop.sk

Obchod na objednávku vôbec nereagoval. Kontaktovala som ich telefonicky, bolo mi povedané, že sa kolegyňa ozve. Neozvala sa, ani na ďalší email s výzvou, nech mi odpovedia či ešte mám na objednávku čakať alebo nie. Za mňa tento obchod už nikdy viac.