Viac produktov a väčším výberom Legíny z rôznych materiálov.dakujem Sabova.

Úžasné vecičky doručené čo najskôr ako to ide a vždy poteší telo krasne sedia a tým aj dušu lebo ladia :)

• Skvelá komunikácia, rýchle dodanie tovaru a perfektná kvalita všetkých výrobkov.

Obchod Indigostyle vrelo odporúčam, vždy si tu nájdem krásne a hlavne funkčné kúsky oblečenia na cvičenie. Dodanie tovaru je rýchle a bezproblémové a komunikácia s predávajúcim je perfektná.

• Rýchle dodanie, pekné veci, odporúčam

Obchod nema s nicim problem,dievcata su ustretove a ked im napisem odpofedaju na mail! Vymena tovaru ziaden problem

Tovar mi nedorazil, ziadna komunikacia len prvotny email a potom zrazu dotaznik spooojnosti :)

Material je velmi prijemny, krasne sedi, farby aj kvalita je uzasna. Komunikacia na jednotku. Mala som problem, platila som kartou a svietila mi dobierka v packete, preto som nevedela balik vyzdvihnut. Komunikacia bola velmi prijemna a rychla a problem okamzite vyriesili takze za mna velka spokojnost a urcite si kupim aj nabuduce

Pači sa mi Vaše športové oblečenie, dobra látka mam z nej zopár vecí už no zatiaĺ od Vás mi tovar nedorazil. Tak čakám.

Tovar som obiednala 19.8. dnes je 26.8. A tovar mi ešte nedorazil.

Mily,poradia,ustretovy, rychla komunikacia!!

Rychle vYbavene,komikacia rychla.mily a ustretovy

Súper

Kvalitny tovar
    Stale nove kolekcie
    A moznosti zliav

Rychlo vyexpeduju,komunikuju ..vsetko super

Po objednaní tovaru nepotvrdili prijatie alebo spracovanie objednavky - kupujuci nevie, či objednavka bola uspesna alebo nie. Po priblizne dvoch tyzdnoch Vam pride oznamenie o odoslani. Takto som kupil dve rovnake veci. Kedze som netusil, ze prva objednavka prebehla, o tyzden som to skusil znova.

Ťazko ohodnotim tovar nakoĺko ešte neforazil.No čo sa týka výberu mate široký sortiment je z čoho vyberat.

• Super tovar nikdy sa nesklamem

Rýchle dodanie, vecičky krásne a veľkosť sadla

Prijemny pristu,rChle vybavenie a aj vratenie

• Neprišiel mi ani potvrdzujúci mail nič