Je to podvodny obchodny portal, za tovar som zaplatila a nebol dodany. Nereaguju na moje emaily a na webe maju neexistujuce cislo. Neodporucam nikomu nic objednavat, inak pridete o peniaze.

Miesto sady fixiek mi boli dorucene 2 aj to farba ktoru sme nechceli

• široký sortiment tovar
    • nulová komunikácia, pokiaľ ich nenaháňate mailom, telefonicky, web chat
    • extrémne dlhé dodacie lehoty aj na tovar "skladom"
    • absolútne nezvládnutá logistika pri probléme s objednávkou

E-shop využite iba v prípade, že máte nízky srdcový tlak, pevné nervy a čas na riešenie problémov. Opis mojej skúsenosti v nasledujúcom odstavci.

Neviem ako začať ale potreboval som rýchlo nakúpiť tovar, ktorý bol označený skladom. Platba vopred a potom nastalo ticho zo strany shopu. V obchodných podmienkach majú odstúpenie od zmluvy písomnou formou na ich formuláre ktorý už na stránkach nenájdete. Samozrejme na mail nereagovali. Nakoniec po napísaní do web chatu mi do minúty volal zamestnanec s opisom problému prečo ešte objednávka nie je vybavená. Dohodli sme sa na zámene tovaru, ktorý majú skladom a čo najrýchlejšom odoslaní. Samozrejme o deň neskôr ako bolo dohodnuté. Prišiel konečne balík a ďalšie prekvapenie v podobe neúplnej objednávky. Tak zas telefonát a dodanie zvyšku objednávky o niekoľko dní (samozrejme víkend) ďalším balíkom.

Tovar som objednala pred vyse tyzdnom, stale nedorazil, zaplatila som prevodom.Na moje dva emaily nikto nereagoval a vo forme dopravy ktoru som zvolila je informacia “odosielame este dnes”.
    Za mna viac ziadna spolupraca.

• Neodpovedajú
    • Prisiel neuplny balik

12 rokov pracujem v Rakusku a periem jedine pracim gelom OMO.
    Praci gel u vas zakupeny,je lacna napodobnenina,NIE JE TO ORIGINAL.Neskutocne smrdi ako lacna jar,pri Original produkte nemusim pouzivat nic ine aby pradlo vonalo.U vas som zakupila 4x5L,pritom na stranke mate foto ORIGINAL produktu ktory nemci vyrabaju v maximalnej velkosti 3Litre.Preto som si kupila 4.Teraz mam doma 20 Litrov dakeho smradlaveho polkseho gelu,ktory nikdy nepouzijem...Vdaka

12 dní od objednávky som tovar stále nedostala, predajca so mnou nekomunikuje.

Objednávala som MR.Proper modrý, doručený bol oranžový

• absolútny kokoti

neodporúčam

Zadala som dve objednávky rovnakého tovaru v rovnakom množstve, odlišujúce sa len farbou. Jedna z nich (202200247) mi bola doručená v poriadku a načas, o druhej (202200247) doteraz nemám žiadnu informáciu.

• Vrátili peniaze
    • Nemali tovar skladom aj keď eshop písal ze áno

Nemajú skladom objednávku zrušili.

Vobec tovar nedodali, ani neodpovedali na moj email.

• To je blby zart? 10 dni cakat na zosit?lol,nikdy viac

• Trva velmi ddlho doručenie

• tovar bol doruceny
    • v den objednania vobec neprisiel email o objednavke
    • predajca nedviha telefon(v ramci standardnej pracovnej doby)
    • o urgovani emailom na druhy den, ci teda eviduju moju uhradenu objednavku, mi neodpisali na moj email, poslali len email o zmene stavu objednavky na "vybavuje sa" a o den neskor na "expedovany"
    • iked mali tovar na stranke oznaceny ako skladom, cely proces od objednania po dorucenie trval 4prac dni(pondelok objednane, v piatok volal kurier)

Na druhý deň od objednania mi bol doručený mail s informáciou, že tovar bude doručený nasledujúci deň. Dva dni som čakala a nič, tak som eshop kontaktovala, pričom mi odpísali až na druhý mail s tým, že tovar nieje skladom avšak ho nasledujúci deň doskladania a ďalší deň bude tovar vyexpedovaný. Zasa som týždeň čakala a nič... Na ďalší mail mi odpísali že jednu z položiek nemajú skladom, objednávka sa na môj podnet ruší a peniaze mi posielajú späť (to sa ešte uvidí)....

Žiadna komunikácia, o tovare neviem nič, neodpisujú na mail, nedvíhajú telefón. Keby som si bola pozrela recenzie skôr, nikdy od nich nič neobjednám.

• ziadna komunikacia obchodu, v akom stave je tovar a kedy pride, ani ked som im napisala

• Neberú ani telefón
    • Žiadna komunikácia zo strany dodávateľa
    • Nedodal tovar
    • Doteraz neinformoval