Vsetko v potiadku.

- rýchle doručenie
    - záruka 3 roky

• Dobre ceny
    • 3 dňové doručenie

Rychle dodanie, vsetko ok.

• Bohatý výber tovaru

Dlhšia doba dodania

• Na stránke som videl že dodanie do 24 hod no to sa nepodarilo monitor prišiel za 39 hod cca ale stým som počítal keď že som objednával cca o 13:00 možno 14:00 nechce sa mi to kontrolovať ale som maximálne spokojný, ten monitor sa predával na iných stránkach o cca 40€ viac.

• Rýchle vybavenie dodávky objednaného tovaru.
    • Nejasná komunikácia obchodu. Nebolo jasné, či bol tovar odoslaný a kedy bude doručený.

• Rýchle doručenie, kvalitný tovar

S nákupom a komunikáciou s obchodom som bol spokojný.

• Platba bola s DPH, ale faktúra prišla zo zahraničia na sumu bez DPH. Musel som riešiť vrátenie DPH. Suma DPH bola na účet vrátená. Nepríjemnosťou je čas, ktorý som musel stráviť riešením vrátenia DPH.

• Komunikácia v rámci minút
    • Trocha nezrozumiteľné spracovanie objednávky a číslo zásielky zistené až po dôraze.

• Žiadny zlý pin na displeji
    • Dobre a bezpečne zabalené
    • Dlhá čakacia doba

Očividne chyba v naceneni produktu e-shopom, objednávku mi stornovali, po písaní s podporou Heureky mi boli peniaze bez problémov vrátené.

Obchod zrušil objednávku bez udania dôvodu.

• Tovar skladom (asi Polsko)
    • 5r záruka (dúfam že nebudem potrebovať ale mám)
    • Chcel som objednať Dorucenie na vydajne miesto DPD ale nepodarilo sa mi to…(Cez Packeta mi to vždy ponukne aj Z-Boxy a vydajne miesta)
    • Dal som trvalý pobyt a pisal email žiadosť do dpd o presmerovanie doručenia (prišla e-mail odpoved balík je v zahraničí nedá sa to)
    • Prišiel oznam že bude doručovaný balík a volal Kurier či som na adrese poprosil som aby to zaniesol do najbližšieho dpd vydaj miesta s čím súhlasil
    • Prišiel email z dpd že ak si želám presmerovať zásielku musím pripočítať plus jeden deň k doručeniu…
    • Nakoniec to bolo doručené na vydajne miesto v rovnaký deň len tie “administratívne procesy” a reakcie na pozadí napriek veľkej snahe pracovníkov dpd neboli tak ako by som očakával.
    • Nerád čakám na kuriérov VŽDY sa zásielku snažím presmerovať tam kde si ju vyzdvihnem v čase ktorý vyhovuje mne.

Obchod je v poriadku len to manažovanie doručenia vyžaduje viac času ako mi je milé.Konkurencia Packeta umožňuje doručenie priamo do ich Z-Boxu na pár klikov bez problémov.

• Tovar som si objednal sobotu a prisiel mi az stvrtok

• rýchlosť

• Prekvapujuco tovar z Polska dosiel rychlo
    • Bezkonkurencna cena
    • Ziaden problem
    • Zatial ziaden

• Najvýhodnejšie ceny monitorov tejto značky v porovnaní s konkurenčnými e-shopmi.

tovar je dodaný z poľska kde má iiyama zastúpenie. nebolo možné platiť za tovar kartou, problém na strane PayU, vyriešené cez mail, kde mi bola zaslaná faktúra na úhradu. sms správy prekladá nejaký automat. inak komunikácia cez e-mail bez problémov, najlepšie je komunikovať anglicky. inak zabalenie tovaru na 1. pri uvádzaní adresy odporúčam bez interpunkcie, inak môžu adreu dosť skomoliť. obchod legit, monitor výborný. za mňa 10/10.