• Tovar napriek enormne predraženej doprave mi aj po osobnom dohovore na konkrétny dátum nebol zatiaľ doručený.

Po objednaní tovaru, nám volal predávajúci, ze maju posledný detsky gril, ktorý bol vystavený, no je v úplnom poriadku, nie je poškodený, poškriabaný, len solnicka ma vignety odtrhnutú, tak sme sa teda dohodli, ze nám tovar môžu zaslať so zľavou.
    Detsky gril sme obdržali, no s veľkým sklamaním - gril poskriabany z vonku aj z vnútra, nálepky na bokoch zvlnené a nedali si ani námahu, aby ho vyčistili z prachu, ktorý sa na ňom hromadil počas doby vystavenia!

Dodacia lehota nie je dodržaná, i keď záloha, resp. celá suma vrátane dopravy bola uhradená ihneď. Zakaždým nám je sľúbené, že tovar je už na ceste do ich skladu. Pokiaľ sa ale sami nepýtate, že v akom stave je zásielka, nikto vás neinformuje.

Tovar som ešte nedostal tak nieje čo hodnotiť mali písané že je na sklade ale neviem v akom asi stratili kľúče alebo covid19

• Tovar mi ndošiel kompletný, chýbajú lezecke kamene 10ks ale sumu som zaplatil celú. Je to celé zle.

Reakcia obchodu Ihriská Piccolino

chybějící lezecké kameny Vám byly obratem doposlány. Za vzniklou komplikaci se velmi omlouváme.
    S přáním hezkého dne
    Ihriská Piccolino

Dostaval som spravy o tom v akom stadiu sa služba nachádza. V piato 17.4 prišla SMS, že tovar dodaju v priebehu dna. Do dnes neprišiel.

Reakcia obchodu Ihriská Piccolino

zásilka Vám byla odeslána přepravní společností PPL, od které Vám přišla SMS . Bohužel v současné koronavirové době jsou přepravci velmi přetíženi a některé zásilky doručují se zpožděním ( zhruba 1-2 prac.dny) . Za toto se Vám omlouváme, ač na tuto situaci nemáme žádný vliv.
    S přáním hezkého dne
    Ihriská Piccolino