• doprava k nám

• Tovar došiel v poriadku, zatiaľ nie je rozbalený, je to darček pre vnučku, v dohodnutej dodacej lehote.

• Rýchle objednanie perfektné vybavenie

rýchlosť, ochota

• Super dodanie do 3 pracovnych dni
    • R

• Veľmi vysoké poštovné 9€ za cca 4kg krabičku
    • Prišlo to v starej plesnivej krabici, mám to aj odfotené, keby sa dá nahrať fotka priložím. Vzhľadom k tomu, že to bolo zabalené do fólii, tovar bol doručený za dva dni od objednania, krabica aj tovar boli suché, tak sa to nemohlo stať pri preprave, ale už v sklade.

Vyborna komunikacia, bezproblemove dodanie aj montaz.

• Rýchlosť dodania

• dobrá komunikácia, pružnosť pri vybavovaní

Velmi sme spokojni ako s produktom, tak aj ustretovostou firmy ktora okamzite doposlala chybajuce casti bez nutnosti natahovania sa. Mozme len odporucat.

• Super komunikácia, rýchla reakcia, profesionálna montáž

Ešte čakám na tovar mohol by prísť rýchlejšie

• Zaujímavé produkty
    • Nedostatočne zabalený tovar -Objednával som dva produkty (plochý balík a balík v tvare kvádra), ktoré boli zabalené spolu len čiernou plastovou fóliou bez žiadnej ďalšej ochrany . Pri transporte bol poškodený vnútorný obal produktov (výrazne prehnutá krabica s nevratnými stopami a prebortená krabica s dierou). Vonkajšia fólia nebola poškodená. Poškodený orig. vnútorný obal nemal vplyv na funkčnosť, avšak produkty mali ísť ako darček do inej rodiny a teraz vyzerajú akoby sme ich našli použité pri kontajneroch.

Prekvapeny som bol rychlostou dodania, hoci na internete pisu, ze dodavky mozu meskat, ale podla mna 5 dni je uplne v pohode

Tovar som ešte nedostal tak nieje čo hodnotiť mali písané že je na sklade ale neviem v akom asi stratili kľúče alebo covid19

• Velmi rychle doruceni
    • Vše bez problemu

• Velký výběr zbozi
    • Vše skladem
    • On-line e-shop
    • Platba on-line
    • Konzultace po telefonu

Během chvíle jsem po telefonu vybrali dětské hriste a hned vybrali termín montaze. Do týdne firma přijela, přivezla hriste a behem dne hotovo. Děti jsou nadšeni, budeme vás jen doporucovat. Takhle jsme si to představovali a jsme spokojeni.

• Vše v poradku

Mám veľmi dobrú skúsenosť, poradia, promptné doručenie. Som veľmi spokojná.

• Rychlost, serioznost, kvalitny tovar.