• Proaktivne ponukli nahradny tovar ked nemali to co bolo v objednavke.
    • Maju relativne dobre ceny... (ale zas na druhej strane ma to muchy ako pišem nizsie)
    • Tovar ktory som si objednal - popruh na pusku nemali na sklade, nemali by ponukat ak nieco nemaju na sklade... ano zakaznika to priláka ale nieje to košer. Ponukli iny drahší :/ doplatil som rozdiel. Popruh je ale kvalitný. To je asi jedina vec co si chcem z nakupu nechat.
    • Kydexove puzdro na pistol žial nieje dobré... pistol na kt. Je určene v nom hrkoce ako keby to bolo určené na nejaku vacsiu... aj po dotiahnutí retencnej skrutky tam beha cca 0.5cm a hrkoce, tovar budem vracať
    • Puzdo na pistol vypada ako pouzivane z vonkajšej strany je doškrkane neviem ci z prepravy od vyrobcu lebo to doslo v roztrhanom obale... alebo to je špinave od lepidla alebo ked to tvarovali asi od teplovzdusnej pistole.. neviem to identifkovat. Proste na porovitom povrchu kydexu to fakt nevyzera dobre :/

Nakup u tohto predajcu sa žial nie uplne vydaril: za dobru cenu cca 11eur som chcel kupit popruh na pušku, zial zistili ze uz ho nemaju skladom, tak som doplacal 20eur za iny popruh. Puzdro na pištoľ je priliš volne ani po dotiahnutí skrutky nedrží pištoľ. Mam puzdra znaciek: glock, blackhawk, fobus vsade drzi normalne nieje tam tak velka vôľa ako pri tomto odeon kydexe. Puzdro je doskrkane a prislo v roztrhanom obale. Cize ak vedome posielali poskodeny tovar mali povedat ze to ma vady a dat tam zľavu potom by to clovek mozno akceptoval. Obalka v ktorej prisla cela zasielka nebola poskodena cize prepravca to neposkodil, poskodene to uz odosielali. Škoda komunikovali sme koli popruhu mohli sa ozvat ze je to poškodene ci to chcem... Škoda.

• Ani po týždni od objednávky žiadne informácie v akom stave objednávka je..

Ani po týždni od objednávky žiadne informácie v akom stave objednávka je.. takže v podstate nemám čo hodnotiť...

Reakcia obchodu iforester.sk

bohužel jste učinil objednávku na produkt, který byl označeno stavem "Objednáno". Tento produkt tedy nemáme skladem a čekáme na dodávku od výrobce. Jakmile nám objednané zboží od výrobce dorazí, informujeme zákazníka o jejím odeslání. Prozatím nám ovšem výrobce nesdělil termín dodání vámi objednaného produktu, a tedy nemáme žádné informace, o kterých bychom vás mohli případně informovat. Vždy jakmile dostaneme jakoukoli informaci o průběhu přepravy, například vyřízení celního řízení nebo převzetí zásilky přepravcem k mezinárodní přepravě, tak ihned zákazníka informujeme o předběžném termínu doručení. Též se našem internetovém obchodě změní status u daného produktu na "Na cestě".
    Samozřejmě pokud chcete vědět jakoukoli informaci o vaší objednávce či produktu, jsme vám k dispozici každý den na tel. čísle +420 777 880 397, kde vám velice rádi se vším poradíme a pomůžeme.
    Velice nás tedy vaše hodnocení mrzí a samozřejmě vás bude informovat o vaší objednávce ihned jak dostaneme jakékoli informace.

Přeji krásný a pohodový den

S pozdravem
    Michaela Baráková