Tovar ešte som nedostal. Slabá kuriérska služba.

Reakcia obchodu I-LIVING.SK

Dobrý den, je nám líto, že tovar ještě nebyl doručen. Jak jsme spolu byli v kontaktu minulý týden, dopravce čekal na uvolnění Vámi zvoleného Parcelboxu a zřejmě se tak dodnes ještě nestalo kvůli vánočnímu náporu. Prosili jsme Vás o součinnost, abyste se nám ozvali, pokud tovar nebude připravený k vyzvednutí ani po víkendu. Jelikož jsme od Vás další zprávu neobdrželi, nevěděli jsme o problému, od nás tovar odešel včas a komplikace u dopravce nás mrzí. Máte od nás zprávu s návrhem řešení. Děkuji, Eva z I-LIVING.

• Posteľná obliečka prišla zašpinená.

• Obliečky sú tvrdé ako plech … myslela som že po vypratí sa to upraví ale vôbec… píšu že 100% bavlna ale o tom silno pochybujem…

• Tovar nemá také výrazné farby, a veľkosť tovaru nie je správna, po 1 vyprani sa obliečky zrarili o cca 10 cm, poliečka na vankúš má dieru...

• Dodané iné farebné prevedenie

Objednala som si chraniče matracov v mierke 90x200 natiahla na matrace a pri spaní sa to chalbe po stranach to nedrží....matrace nie su klzke su to matrace z Dormea kvalitne, ale žial s chraničom som nespokojná.

Zasielkovňa mi nevydala tovar, ktorý som objednala. Až po reklamácii došlo k náprave.

• Poškodený tovar diera na plachte a pšta na vrátenie tovaru 10 EUR

Tovar mi prišiel poškodený diera na prestieradle ČINA viacej nikdy pošta na vrátenie zásielky 10 EUR.

• Fotografie z katalógu sa nezhodujú pri mojej objednávke so skutočnosťou , výrobca ma nafotených produkt, ktorý vôbec nedodáva. Napr. vankúše v v bledej farbe sa vôbec nedodávajú iba v tmavej a to je pre mna ako zákazníka problem, tovar musím vratit. Illustracne foto by sa malo co sa tyka farebnosti zodpovedat skutocnosti.

• Zásielku som vrátila, lebo sa mi dizajn nepáčil. Obchod so mnou nekomunikoval, lebo im moja správa vraj spadla do spamu... zásielka sa vracia do ČR, to som pri objednávaní nevedela... poštovné pri vrátení ma vyšlo 10,50 euro!!! Peniaze za tovar mi ešte nevrátili.

no nie, za týchto podmienok by som si neobjednala i keď tovar vyzerá výborne

Tovar som vrátila nakoľko material nesplnal mojeu predstavu na obrazku to vyzeralo krajšie viac tam nebudem nakupovať

Co sa tyka vybavenia obj.som spokojna,tovar prisiel vcas,komunikacia dobra,horsie je to s kvalitou tovarou,objednala som postelne povlecenie,absolutna nespokojnost,kvalita materialu neodpoveda cene produktu,nekvalitne usite,sitie neukoncene,zo vsetkych rozkov bielizne trcia nite,absolutna nespokojnost s obj. tovarom

Dobrý den, paní Jana,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    Zasílala jste nám fotografie, z ní bohužel žádná vada nebyla patrná. Trčící nitě byly dle fotografií pouze na rubové straně, kde naprosto nejsou na závadu. Vrácení zboží bez problémů akceptujeme v rámci nepoužitého/nepraného zboží v 14denní lhůtě, to řeší jiné představy o materiálu nebo kvalitě. Obliečky jste bohužel ihned po doručení vyprala. Pokud má výrobek jinou vadu, která je zachytitelná na fotce, prosím pošlete nám ji. Případně nám samozřejmě můžete poslat výrobek zpět s popisem vady na posouzení reklamace. Děkujeme za pochopení, Eva - I-LIVING

Obliecky su nekvalitne,pri prani pustaju farbu,pisu,ze 100% luxusna bavlna

Dobrý den, paní Viktoria,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, že s výrobkem nejste spokojena. Neevidujeme od Vás reklamaci ani požadavek na vrácení zboží. Reklamace řešíme ihned po obdržení všech nezbytných podkladů. Pokud Vám můžeme jakkoliv pomoct, neváhejte se na nás obrátit.
    S přáním pěkného dne,
    Eva - I-LIVING.cz

Nie som spokojná s kvalitou výrobkov. Objednala som si tovar a po opraní na 40 st. ( tak ako odporúčal výrobca) sa na tmavej farbe objavili viditeľné poškodenia farby. Pri žehlení som zistila, že niektoré vankúše a obliečky sú ušité krivo, čo sťažuje žehlenie a skladanie. Vysoká cena za tak nekvalitný výrobok!

Dobrý den, paní Ľudmilo,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám líto, že s povlečením nejste spokojena. Ohledně reklamace jste se na nás neobrátila, přitom všechny nepříjemné věci řešíme vstřícně a rychle. Pokud bychom Vám mohli ještě pomoct, prosím kontaktujte nás.
    S přáním pěkného dne,
    Eva - I-LIVING.cz

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Kvalita dodaneho tovaru je nevyhovujuca.
    Objednala som si postelne pradlo na dve postele - ani vankuse nie nie su rovnake, rozmerovo ani tvarovo. Takisto povlecenie na paplon - zpinanie je ine na kazdom. Plachta pusta farbu pri prani na 40C....Mozno dobre na internat resp robotnicku ubytovnu. Do bytu urcite nie.

Dobrý den, paní Vlasto,
    děkujeme za informaci. Škoda, že jste nás nekontaktovala po nákupu, mohli jsme zboží na naše náklady vyměnit. Zřejmě jste "trefila" dvě odlišné šarže, které se mohou maličko lišit. Pokud bychom Vám mohli nějak pomoct, dejte nám vědět.
    S přáním hezkého dne,
    Eva Vihanová,
    I-LIVING.sk

Obliečky su vôbec neni hebké ako tie čo už máme z bavlneného saténu. Farby nie sú take jasné ako na obrázku a vyzera to ako fototlač. Na vankúšoch sa obrázok vôbec nezhoduje s vyobrazením na obale. Keby som ich rozbalila skôr určite ich vrátim bohužial sme nestihli.

Reakcia obchodu I-LIVING.SK

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že nejste spokojena a že jste nestihla zboží vrátit před vypráním. Na odlišné motivy polštářů upozorňujeme v popisu nabídky - látka pro vankúše se stříhá z celkové látky a někdy není možné ušít polštáře identické. Zřejmě jste si toho nevšimla.
    Každopádně děkujeme za informaci, předáme ji výrobci jako podnět ke zlepšení.
    s přáním hezkého dne,
    Eva - I-LIVING.cz

• Štyri týždne čakám na objednaný tovar a stále nič.

po nalepeni tapety sme zistili ze 1 z 8 stvorcov ma iny odtien. bohuzial v strede celen steny a to dost viditelne. pokazilo dojem z celeho produktu.

• Zatiaľ žiadne
    • Nedodržanie termínu dodania

Keď mate nervi na cakanie a vyvolávanie obchodu a mate rad prazdne sluby určite tu nakupujte stym vas nesklamu

Reakcia obchodu I-LIVING.SK

Dobrý deň, Branislav, ešte raz sa ospravedlňujeme za neskoršie dodanie Vášho matraca. Dodacia lehota je kvôli predvianočnej sezóne predĺžená už teraz, na čo sme Vás telefonicky upozornili a máme to uvedené aj na stránke. Robili sme všetko preto, aby ste boli spokojný, no zrejme sa nám to úplne nepodarilo...
    Veríme však, že aj napriek tejto predĺženej dodacej lehote budete s tovarom a jeho kvalitou naozaj spokojný.