• Arogantný personál, neochota pomôcť..nechápem čo tie predavačky nabádate aby sa neustále hýbali v obchode, radšej by mohli byť nápomocné a milšie ku zákazníkom, už by som tam v živote nešla na nákup. A kvalita oblečenia je rôzna,nikdy nie rovnaká.

• Skvelá obsluha, ochota personálu, kvalitné pánske tričká a nátelniky, ženské predĺžené topy a šaty, spokojnosť.
    • Iba taká malá Iba taká malá

• V pohode stranka
    • Od 10.9 cakam na jednu po*ebanu mikinu..

Nic moc dodavka teda!!!

• nič..
    • sú veľmi pomalí..

Nechápem, jak mi nemohol dojsť už ten kabát.. nie po prvý krát si objednávam si internetu veci/hry, a toto nechápem už týžen nič..

Komunikácia!!!

• dostupné ceny
    • dostupné ceny odspovedajúce kvalite tovaru
    • neochotný personál-doslova znudený,alebo
    • unavený,aj keď zákazníkov nebolo veľa,predavačky sa tvária,že Vám za Vaše peniaze robia láskavosť-konkrétne v OC MAX Prešov,ale nie je to nič výnimočné,ale typické pre Východ.

Do obchodu som vošla náhodou,nemala som si
    z čoho vybrať,nie je to moj štýl obliekania,
    ale vybrala som si sako na leto
    odposúčať známym-je to na nich ?

Reakcia obchodu i-Gate.sk

Neviem o com Vy tu pisete ale pomylili ste sa trosku!!! :)

• Produkt ktorý som si objednal mal veľmi dobrú cenu, preto som sa rozhodol práve pre tento obchod
    • Veľmi dlho čakám na tovar

nemám žiadne výhrady.. len keby to bolo skor doručené bolo by to fajn.. prajem vam vela uspechov a spokojných zákaznikov

Dakujeme za Vas nazor!

• dobra cena, kvalita tovaru
    • postupne rozšíriť sortiment tovaru, lepšiu stránku

Veľmi dobrý obchod, som spokojný

• doprava postou

• nízka cena
    • dlhá dodacia doba

• Je celkom lacny
    • Doba dorucenia

• Bez upřednění termínu dodání - alespoň an týdny

Dobré, ale úzký sortiment ADIDAS.

Ďakujeme za Váš názor!!!

• cena,prehladnost, v mojom pripade bola dodacia doba 12 dni, co pri max moznej dodacej dobe 3 tyzdne vnimam ako plus
    • od velmi dobrej ceny sa odvíja dlhšia dodacia doba tovaru, na ktoru je vsak vopred upozornene

ja som spokojný, tovar mi bol dodany v poriadku a dokonca skor ako som ocakaval (podla ostatnych komentov)

• dodaci termín

dobra cena dlhy dodací termín

• dost velky vyber
    • 10 dni prec a tovar nedorazil ,takze dlzka dodacej lehoty

dobry

Ďakujeme za Váš názor!!!

• Najlepšie ceny na trhu a kvalitný tovar!
    • Jedine tá dodacia doba by mohla byt kratšia!

Môj názor je,že obchod ponúka kvalitné veci,najlepšie ceny!Sice dodacia doba je 2-3 týždne ale oplati sa to ked si tu možem kúpit všetko oveľa lacnejšie!Niektoré veci tu majú aj o 20-30 euro lacnejšie ako ostatné obchody!
    Odporúčam to každému!!!

• Dodacia doba.

Na stránke bolo napísané že tenisky sú na sklade a napriek tomu trvalo 16dní kým dorazili. To horšie ale bolo,že namiesto čiernych tenisiek čo som si objednal mi poslali biele. Posielať späť sa mi ich ale nechce, čiže skúsenosť s reklamáciou nemám.

Obchodné podmienky i-gate.sk!!!
    DODACIA LEHOTA

Dodacia lehota je standartne 1 až 12 dní (može byť však až 30 dní, v prípade, že nejaký tovar nebude skladom na slovensku)!!!!
    Ked sa stane ze dostanete iny tovar aky ste objednaly prosim kontaktujte nas a my vam sradostou vymenime!

• Jediná výhoda bola cena
    • Zlá komunikácia
    • Zavádzajúca doba dodania

Pre nákup v tomto obchode som sa rozhodla hlavne kvôli najprijaznivejšej cene oproti iným obchodom..Tovar som si objednala na začiatku týždňa,na konci týždňa poslali mail,že tovar bol poslaný a nasledujúci týždeň ho budem mať doma.Týždeň ubehol,tovar nikde a pri telefonickom rozhovore som sa dozvedela,že ho práve posiela - ako náhodou,zázrakom, práve keď sa na to informujem..

Obchodné podmienky i-gate.sk!!!
    DODACIA LEHOTA

• super ceny,nemusim letiet d obchodu, perfektny tovar
    • možno len rychlosť dodania

rozhodne lepšie než fronty u pokladne a velky vyber, nemusim obletiet 10 predajní aby som si kupil co potrebujem