• hypart.sk je super e-shop,veľká spokojnosť aj s dodaním aj komunikáciou, kiežby všetky boli také seriózne,istotne to nebola posledná objednávka,radi objednáme znovu
    • rýchlosť dodania
    • super komunikácia
    • výhodné ceny

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie,rýchleho dodania.Myslím ,že komukácia bola obojstranná.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hypart.sk

• komunikácia,ochota,precíznosť pri realizácii objednávky

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie,ochoty a precíznosti pri realizácii objednávky..Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

• Pristup ku zakaznikovi
    • Rychle dodanie
    • Tovar bezpecne zabaleny

Ukazkova komunikacia so zakaznikom. Vidiet ze predajcovi na zakaznikoch ozaj zalezi. Aj napriek uvodnemu mensiemu nedorozumeniu predajca urobil vsetko preto, aby sme boli spokojni a situaciu vyriesil k nasej plnej spokojnisti.

Vážená zákazníčka ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie,rýchleho dodania..Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojná.Nech sa páči aj na budúce.

Vynikajúca komunikácia s predajcom

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komukácie,Komunikácia bola obojstraná na skvelej úrovni.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

hypart.sk

• Vysoko nadštandartná komunikácia so zákazníkom
    • Dobré ceny

Vážený zákazník ,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komukácie,rýchlosti dodania.Vážime si to.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

Nadštandardný prístup, perfektná komunikácia

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.Vďaka za ocenenie prístupu a komunikácie,myslime si,že bola obojstranná.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom eshope spokojný.Nech sa páči aj na budúce.

Zhrnuté výhody:
    - dlhoročné skúsenosti v tomto segmente cca 30rokov
    - kombinácia kamennej predajne a e-shopu
    - výborný prístup k zákazníkovi, ochota poradiť pri výbere

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a skvelé doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb , komunikácie.Vážime si to,ste skvelý zákazník.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.
    Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás.

S pozdravom hypart.sk

• osobní přístup

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a doporučenie.
    Vážime si to.Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim skvelým zákazníkom a ešte sa na nás v budúcnosti obrátite. Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás!

hypart.sk

• Okamzite potvrdenie objednavky s presnymi udajmi.
    • Fotka obsahu balika
    • Presne udaje k doruceniu

100 % spokojnnost

Vážený zákazník,
    vďaka za Vaše 100% hodnotenie a skvelé doporučenie.Vďaka za ocenenie našich služieb, komunikácie,informovanosti o stave objednávky,foto .Vážime si to,ste skvelý zákazník.Sme veľmi radi,že ste s nákupom v našom shope veľmi spokojný.Nech sa páči aj na budúce.
    Prajeme veľa spokojnosti so spotrebičom od nás.

hypart.sk

• Nedoruceny tovar ani po 10 dnoch.

Po 10 dnoch od nakupu tovar stale nebol doruceny.ani po niekolkych telefonatoch a sluboch predajcu,ze zajtra..
    Problem ja mozno v donaskovej sluzbe dpd,ale asi ani komunikacia medzi obchodom hypart a dpd nie je ok,ked to nevedia zariadit.
    Nakupoval som tu poslednykrat!!!

Dobrý deň prajeme.
    dobre ste to vystihol,problém je v donáškovej službe a nie u nás.My sme Vám to riadne vyexpedovali so všetkými náležitými informáciami a obrázkami.Nevieme prečo vám kuriér od 3.12-do 6.12.2019 nedoručil zásielku.Dohody medzi Vami a DPD podĺa doluuvedej sledovačky balíka boli.SMS Vám poslali.Bola medzi nami aj telefonická komunikácia ako postupovať a v prípade pretrvávajucich problémov znova sa obrátiť na nás.Musíme si vyžiadať stanovisko DPD a dať prešetriť správanie sa kuriera.
    Nepáči sa nám robiť urýchlené závery a dať nám nezaslúženú zlú recenziu.Pretože pri tomto nedostatkovom tovare sme spravili maximum pre Vás.Tovar sme Vám zabezpečili v rámci 3 dní ako sme deklarovali.
    Priložené sledovanie tovaru.
    06.12.2019 09:46 Ružomberok (SK)
    V rozvozovom depe.
    05.12.2019 09:55 Ružomberok (SK)
    V rozvozovom depe.
    04.12.2019 09:47 Ružomberok (SK)
    V rozvozovom depe.
    03.12.2019 17:00 Ružomberok (SK)
    Neúspešný pokus o doručenie.
    Dohodnutý dátum.
    03.12.2019 16:53 Ružomberok (SK)
    Ospravedlňujeme sa, ale vaša zásielka nemohla byť doručená podľa dohody.
    Dohodnutý dátum.
    03.12.2019 07:05 Ružomberok (SK)
    Na rozvoze.
    03.12.2019 07:02 Ružomberok (SK)
    V rozvozovom depe .
    02.12.2019 20:39 Dolny Hricov (SK ...
    Na ceste.
    Balík je pripravovaný na prepravu.
    02.12.2019 18:05 Trenčín (SK ...
    Na ceste.
    02.12.2019 14:12 DPD datové centrum
    Informácie o objednávke boli prenesené do DPD.
    S pozdravom Team Hypart.sk

• výborná komunikácia
    • rýchle dodanie tovaru
    • záujem predávajúceho o stav doručenia tovaru
    • predávajúci dodatočne poslal aj návod na použitie, keďže tovar ho v slovenskom jazyku neobsahoval

• Rychlost
    • Skvela komunikacia a informovanost
    • Starostlivost o zakaznika

Nakupoval som v obchode prvy krat a obchod ma velmi potesil aj dobrou cenou aj starostlivostou o zakaznika. Urcite odporucam.

• rychla, dobra komunikacia
    • ustretovy predajca
    • rychle dodadaie

Maximálny pozitívny prístup k zákazníkom, odborné poradenstvo, konzultácia, majiteľ mi osobne zavolal či som spokojný s tovarom a s doručením, doručenie prebehlo za 24 hod. Som maximálne spokojný. Obchod odporúčam každému.

• kombinácia e-shopu a kamennej predajne s dlhoročnou tradíciou
    • odbornosť a ústretovosť
    • prehľadne spracovaný e-shop, dostatok technických informácii ku produktom

Vsetko fungovalo tak ako ma.

• Spokojnost nadovsetko

• Osobitný prístup

Veľmi rýchle dodanie a príjemná komunikácia

• dobre jednanie,rýchle dodanie,prehladný obchod

výhoda