Tovar rozváža kuriér, ktorý nedá dopredu vedieť, kedy príde, príde kedy chce, ak nie ste v tom okamihu doma, tak nemáte šancu sa k tovaru dostať. Dá sa tovar presmerovať, čo som urobila do poštového boxu, ale tam sa to nedalo vybrať, vraj kódy boli nesprávne, tak tovar nemám.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajem, mrzí nás vaša negatívna skúsenosť. Podľa vyjadrenia spoločnosti DPD ako nášho externého prepravcu a našich poznatkov, spoločnosť DPD posiela zákazníkom sms a aj mail (vid nizsie), kde mate kód, ktorý dávate kurierovi pri prevzatí tovaru, ako aj možnosť presmerovania zásielky ako aj sledovanie zásielky.
    Čo sa tyka presmerovania zásielky, trvá to menej ako písať negatívnu recenziu na Heureke, máte informaciu aj v maily, no viete si to veľmi rýchlo vyhľadať aj cez google, ako postupovať a čo v prípade ak máte nesprávny kód.
    Napriek tomu, sme upovedomili externého prepravcu na vašu negatívnu skúsenosť a veríme že sa to nebude do budúcna opakovať.
    Prajem pekný deň, všetko dobré, s pozdravom Team Humed.

Vaša zásielka bude dnes doručovaná
    elektrickou dodávkou DPD.
    Predpokladaný čas doručenia: 12:13 - 13:13 hod.
    Odosielateľ:
    ..........
    Číslo balíka:
    Adresa doručenia:
    Dôležitá informácia k doručeniu:
    Pri prevzatí zásielky bude potrebný PIN: 0000 .
    Hodinu pred doručením môžete sledovať svoju zásielku na mape:

Nebudete sa nachádzať na adrese?
    Riadením svojich zásielok zvyšujete šancu na doručenie zásielky na prvý pokus, čím sa podieľate na znižovaní uhlíkovej stopy.
    Môžete využiť jednu z možností na presmerovanie Vašej zásielky:
    Zmeniť dátum doručenia
    Zmeniť adresu doručenia
    Doručenie do odberného miesta Pickup
    Odmietnuť balík
    Presmerovať zásielku

...

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša reakcia (recenzia) nakoľko bolo s vami komunikované našou pracovníčkou, že ste si zadali platbu prevodom a budeme čakať na úhradu a až následne vám tovar zašleme. Nerozumieme preto vašej negatívnej recenzii, je to úplne štandardný postup, ktorý je uvedený aj v našich obchodných podmienkach ktoré sú uvedené na našej stránke.
    Prajeme pekný deň, Team Humed

Tovar mi nebol v dohodnutom termíne dodaný.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že ste tovar nedostali v požadovanom dátume, ale až o deň neskôr. Situaciu sme preveril u kuriérskej služby DPD a intenzívne riešime aby sa to do budúcna neopakovalo.
    S pozdravom team Humed.

Tovar nám síce dodali, ale nebol v pôvodnej farbe (oranžovej), ale inej (modrej). Krabica s tovarom nebola dobre zabalená, jej uzáver bol zle prelepený, tovar alebo jeho časť mohla vypadnúť.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za vašu spätnú väzbu.
    Škoda, že ste nás nekontaktovali skor než ste poslali recenziu, každopádne sme si to už telefonicky odkomunikovali a všetko vyriešili ku vašej spokojnosti, verím že aj naďalej budete naším zákazníkom.
    S pozdravom team Humed.

Velmi zlý popis produktu,preto táto kúpa bola nevýhodná.
    Neodporúčam!

Reakcia obchodu HUMED

Dobry den vážená pani, ďakujeme za vašu spätnú väzbu, aj keď negatívnu.
    Pri každom výrobku máme uvedený podrobný popis, preto nerozumieme vašej negatívnej recenzii. Ak by vám aj náhodou nebolo dačo jasné, máme na stránke www.humed.sk uvedenú aj infolinku, na ktorej ste mohli dostať odpoveď na informaciu ktorá vám chýbala v popise. Napriek tomu si myslíme že v popise sú uvedene všetky informácie.
    Papierové utierky rolované PERFOROVANÉ MAXI s Ø 19 CM, 100 M
    2 vrstvové Papierové utierky MAXI Ø 19 CM , návin 100 M, výška 19 CM
    100 % celulóza.
    Bočné aj stredové odvíjanie.
    Stredové odvíjanie: po vybratí vnútornej dutinky
    Cena za balenie 6 ks
    O výhodnosti kúpy je zbytočné písať, najlepšia cena na trhu - pomer cena / kvalita... samozrejme je na zákazníkovi čo si vyberie a kúpi.
    Každopádne, ak by ste sa v budúcnosti rozhodla využiť náš eshop, neváhajte sa s vašimi otázkami obrátiť na nás, radi vám poradíme, pomôžeme s výberom.
    Verím, že pri ďalšom nakúpe budete maximálne spokojná.
    Prajeme pekný deň a všetko dobre.
    S pozdravom team Humed.

Tovar som zatiaľ nedostal ani kuriér ma nekotaktoval

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Keďže sme si to už pred časom telefonicky odkomunikovali a všetko vyriešili ku vašej spokojnosti, verím že aj naďalej budete naším zákazníkom.
    S pozdravom team Humed.

• Toaletny papier bol menší asi o tretinu oproti tomu čo dom mala doma a tiež to bola 19

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za vašu spätnú väzbu, aj keď negatívnu.
    V našej ponuke nájdete viacero tipov toaletného papiera.
    Pri každom výrobku máme uvedený podrobný popis ako aj metráž daného papiera a je len na zákazníkovi ktory výrobok mu vyhovuje viacej. Pre spresnenie (do buducna) 19 je priemer v cm, to čo ste si objednala - Toaletný papier JUMBO Ø 19 CM,2 vrst., 100 M (12ks) TISSUE je v návine ako uvádzame 100 metrov. V ponuke mame aj 130m, 150m, 240m rolku o priemere 19cm.
    Verím, že pri ďalšom nakúpe budete maximálne spokojná.
    Prajeme pekný deň a všetko dobre.

• komunikácia
    • nemožnosť úhrady na faktúru aj pri opakovaných objednávkach
    • určite neodporúčam

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň, ďakujeme za vašu reakciu. Mrzí nás, že ste boli nespokojný. Žiaľ v rámci predaja cez e-shop je možnosť platby na dobierku, alebo platba pri prevzatí tovaru kurierom. Tieto informácie su voľne dostupné aj na našej stránke www.humed.sk. Na faktúru sa platiť nedá, aj keď si objednáte tovar cez e-shop viacej krát, stále su iba tieto dve možnosti, čo vám bolo aj vysvetlené mailom, keď ste sa na túto možnosť informovali. Napriek negatívnej recenzii, ďakujeme za váš čas a prajeme všetko dobré.
    S pozdravom team Humed.

• Tovar nedorazil neodporúčam údajne padol systém

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň, ďakujeme za vašu reakciu. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, tak ako vám aj kolegynka v telefonickom rozhovore povedala a ospravedlnila sa, v rámci prechodu na nový systém sa nám objednavky všetky nepreliali. Žiaľ nebolo v našich silách a možnostiach všetky objednávky skontrolovať. Každopádne nás to mrzí a ešte raz sa ospravedlňujeme.
    Verím, že v budúcnosti nám dáte šancu na nápravu :-)
    S pozdravom a prianím pekného dňa.
    Team Humed.

• Tovar nezodpovedá popisu s objednávkou.

Objednal som si zásobník na toaletný papier JUMBO , zásobník prišiel ale toaletný papier sa nevojde do zásobníka ,kým s neho neodviniete asi 1/3.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň, vami objednaný zásobník má presný popis uvedený na našej stranke - Zásobník toaletného papiera MODERN JUMBO - MINI BIELY Rozmer: 21,8 x12,5 x 24 cm, ktorý vám bol aj doručený. Ak tovar ktorý ste si objednal nesúhlasí s objednávkou, môžete ho reklamovať. Bližšie informácie ako aj reklamačný poriadok najdete na našej stránke https://partner.humed.sk/reklamacny-poriadok.
    Ak by ste potrebovali poradiť, pomôcť s výberom, kľudne nás kontaktujte.
    Pekný deň, s pozdravom Team Humed

• dlhe dorucenie
    • komunikacia

kvalita papierov, nafuknute vinutia, nic viac. 27cm keby som previnul tak mam tak. 15

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajem, mrzí nás vaša nespokojnosť s dlhým doručením, no ako vám už bolo vysvetlené kolegyňou po telefóne, tovar ste si objednal 14teho a bol aj 14teho (štvrtok) odovzdaný prepravnej spoločnosti. Keďže bol 15teho(piatok) sviatok tak GLS vam doručilo zásielku (najbližší možný pracovný deň) čiže v pondelok.
    Čo sa týka komunikácie, budem rád ak mi bližšie popíšete do mailu aký problém vznikol pri komunikácii ([email protected]) určite sa tomu budem venovať a pracovať na odstránení nedostatkov.
    Nerozumiem ( a budem rád ak mi taktiež napíšete vysvetlenie ) s čím konkrétne ste boli nespokojný pri nákupe papiera, keďže
    obidva výrobky čo ste zakúpil su 100% celuloza. Tých 27cm (my predávame 26cm) čo uvádzate je priemer rolky ktorá ma 220 metrov +-5%, tak nerozumiem ci previnutím zmeníte metre, alebo čo ste tým chcel povedať. Pri každom výrobku máme uvedený podrobný popis (priemer, návin, materiál, vrstvy atď...)
    Každopádne verím, že v budúcnosti nám dáte ešte možnosť vás presvedčiť o našich kvalitách.
    Prajeme všetko dobré.
    S pozdravom Team Humed

Tovar ešte nedorazil.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň, veľmi nas mrzí vaša reakcia (recenzia) nakoľko bolo s vami komunikované vaše chybné zadanie variabilného symbolu. Keďže ste si zadali platbu prevodom. Tak ako každý, čakáme na úhradu a následne expedujeme. Systém automaticky páruje úhrady s objednávkami, podľa variab. symbolu. No vaša úhrada po zadaní zlého variab. sym. nebola priradená k objednávke a preto nebola ani expedovaná. Následne sme vás kontaktovali, spárovali vašu objednavku s platbou a tovar sme vám obratom zaslali.
    Odporúčame do budúcna si najprv zavolať do obchodu a zistiť stav veci a až potom písať negatívne recenzie.
    Prajeme pekný deň, Team Humed

Objednávka, balenie i doručenie...všetko v poriadku. Nerozumiem však, prečo mi prišiel tovar s rokom výroby 2020, práve pred koncom jeho záručnej doby. Nemyslím si, že to bude mať zásadný vplyv na jeho kvalitu, považujem to však minimálne za neseriózne...

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za pochvalu, sme radi, že bolo všetko ok. Čo sa týka toho roku, áno je to rok výroby (teda kedy bol výrobok balený, alebo plnený) záruka je od dátumu plnenia 24 mesiacov (ako je uvedené na etikete). Keďže sa jedná o dezinfekciu v ktorej je 75-85 etanolu, môžete byť kľudný, kvalitu neovplyvní :-). Každopádne, sledujeme dátumy spotreby, aby sme nepredali výrobok po dátume spotreby. Nevidíme nič neseriózne na tom ak máte v tomto prípade dezinfekciu zo spotrebou ešte 2 mesiace. Verím že ju naplno využijete a poslúži účelu.
    Prajeme všetko dobré.
    S pozdravom Team Humed

• Prestali byť seriózni. Zvyšuje sa miera arogancie osôb, ktorí komunikujú so zákzaníkom. Dlhodobo sme odo nich objednávali konkrétny sortiment, ale bolo to už naposledy. Sú aj iné spoločnosti a dokonca s výhodnejšou ponukou.

Reakcia obchodu HUMED

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za vašu spätnú väzbu, aj keď negatívnu. Mrzí nás, že máte po dlhodobej spolupráci jednu negatívnu skúsenosť. Neustále sa snažíme zlepšovať, pracovať a školiť personál v rámci komunikácie. Verím, že táto jedna negatívna skúsenosť neovplyvní našu doteraz bezproblémovú spoluprácu. V každom prípade, ak by ste čokoľvek potreboval, môžete sa obrátiť na nášho obchodného riaditeľa, kontakt je na našej stránke www.humed.sk. Veríme, že si dokážeme vašu dôveru získať späť.
    S pozdravom Team Humed.

Potreboval som vyslovene utierky so stredovým odvíjaním. Vybral som si tie ktoré boli na ich webe a
    1. pri ktorých bolo vyslovene uvedené že sú "so stredovým odvíjaním"
    2. boli na webe pri zásobníku ktorý mám ako tovar "vhodný" pre tento typ
    3. vyslovene som pred objednávkou napísal osobitný email že potrebujem "so stredovým odvíjaním" čo mi bolo telefonicky od firmy potvrdené že tieto sú.

Aké prišli ?
    Bez stredového odvíjania.

• Neprišiel tovar,ktorý som si objednala. Obj bola len z dôvodu,že som si už u Vás tovar niekoľkokrát kupovala, prišiel v poriadku,a preto som bola spokojná,no tentokrát prišli rukavice za tu ISTÚ CENU, úplne iné a nekvalitné!!!Objednala som poslednýkrát...ak tovar nemáte aký si zákazník objedná,tak ho o tom stačí upozorniť!!!

• Rýchlosť konania.

Sklamanie nad kvalitou, hrúbkou a veľkosťou rukavíc. Objednal som si dve veľkosti L a XL. No po navlečeni na ruky boli prakticky rovnaké. A pocit z nosenia je mizerny. Predtým zakúpené rovnaké rukavice v lekárni sú pevnejšie a ich označenie zodpovedá určenej veľkosti. A pocit z nosenia je podstatne lepšia.
    O vrátení tovaru dom neuvažoval pretože nie som ochotný baliť tovar a bežať na poštu a čakať čo bude ďalej.

• poškodený tovar, nedodaný návod k použitiu